Şimdi Ara

'Street Fighter X Tekken' bu yaz iOS platformu için geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  E3 2012'de Capcom'un standındaki bir iPhone'un içerisinde 'Street Fighter X Tekken' demosuna rastlamıştık. O zamanlar sadece nabız ölçmek için orada olan oyun iOS platformu için resmiyet kazandı ve yaz aylarında mobil oyuncuların beğenisine sunulmaya hazırlanıyor.

Street Fighter ve Tekken karakterlerini mobil platformda buluşturacak olan oyunun bir kaç ufak değişiklik dışında serinin önceki yapımlarına benzer bir kontrol sistemi sunacağı belirtiliyor. Şu an için karakterlerin tam listesi belli olmasa da E3 demosunda yer alan Chun-Li , Nina, Ryu ve Kazuya'ya ek olarak Gluile, Dhalsim, Hwoarang ve Paul'un oyunun mobil versiyonunda yer alacağı belirtiliyor. iOS platformunda farklı bir deneyim yaşatacak olan yapım, iPhone4/4s, iPod Touch 4, iPad2 ve yeni iPad cihazlarını destekleyecek. 

Henüz kesin bir çıkış tarihi ve fiyatlandırma bilgisi bulunmasa da Street Fighter X Tekken'in mobil platform için hayata geçecek olması sevindirici gelişme. Yapımın mobil versiyonunun serinin önceki oyunları kadar başarılı olup olamayacağını ise ilerleyen günlerde göreceğiz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Street fighter x Tekken'in iOS platformundan yeni ekran görüntüleri

• arcade oyun heyecanını
    dokunmatik ekran olayı
    resmen hiç ediyor ! :(

-1

• quote:

Orijinalden alıntı: beray07

3.5 de ne kadar keyifli olur sorma gitsin.

ios diyince illa iphone mu geliyor aklına? ipad diyede hd kalitesinde oyun oynayacağınız bir cihaz var hatırlatırım....

• Bu tür oyunlar için joyistik Yüz de yüz şart Bunu atari salonların da tek jetonla oyun kapatmış biri olarak söylüyorum :D...

• İyi pc icin almama gerek kalmadi direk tele yuklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psp'de az oynamadim tekken'i, hala oynarim arada. gelsin bakalim, oynanisi falan kolay olursa deneriz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

quote:

Orijinalden alıntı: beray073.5 de ne kadar keyifli olur sorma gitsin.
    ios diyince illa iphone mu geliyor aklına? ipad diyede hd kalitesinde oyun oynayacağınız bir cihaz var hatırlatırım....

ipad 2'im var zaten tableti katarsak her tablette oynanır.Telefonlara bakalım 4.7" varken 3.5" te oynayanlara acıyorum :) :)

ne var ki simdi bu kadar aciyacak? bende herkese, herseye aciyan insanlara aciyorum.
  • quote:

quote:

quote:

ipad 2'im var zaten tableti katarsak her tablette oynanır.Telefonlara bakalım 4.7" varken 3.5" te oynayanlara acıyorum :) :)

3 telefonum var biri 4.3" ikisi 3.5" hangisine alışırsam o daha iyi geliyor.Alisma meselesi tamamen.4.3" telefonda büyük bana göre.3.5" yetiyor.4.7" ve 5.3" ekranı nasıl taşıyorlar hiç anlamam.En büyüğü 4.0" olmalı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 25 Haziran 2012; 22:27:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

quote:

quote:

ipad 2im var zaten tableti katarsak her tablette oynanır.Telefonlara bakalım 4.7 varken 3.5 te oynayanlara acıyorum :) :)
    3 telefonum var biri 4.3 ikisi 3.5 hangisine alışırsam o daha iyi geliyor.Alisma meselesi tamamen.4.3 telefonda büyük bana göre.3.5 yetiyor.4.7 ve 5.3 ekranı nasıl taşıyorlar hiç anlamam.En büyüğü 4.0 olmalı bence.

kişiden kişiye değişir. galaxy nexus kullandım bir süre. cepte hissetmiyorum bile, hiçte büyük gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

quote:

quote:

3 telefonum var biri 4.3" ikisi 3.5" hangisine alışırsam o daha iyi geliyor.Alisma meselesi tamamen.4.3" telefonda büyük bana göre.3.5" yetiyor.4.7" ve 5.3" ekranı nasıl taşıyorlar hiç anlamam.En büyüğü 4.0" olmalı bence.

4.0 gayet ideal bir boyut fakat ele oturma ve taşınabilirlik açısında 4.8de bence çok kötü sayılmaz

ilk başta çok yadırgadım büyük telefonu ama el ve göz aşinalığı olunca mesela eski telefonum samsung starı elime alıyorum oyuncak gibi geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Android'de neden SF oynayamıyoruz ya ?...

• ipad diyede hd kalitesinde oyun oynayacağınız bir cihaz var hatırlatırım... .

• Hareketleri değiştirdikleri için joystick ihtiyacı olmuyor ben 4s kullanıyorum Marvel vs capcom 2 var kof- i. Var.mesela ateş topu atacan kolu ilerİ it tusa dokun atsın max cancel yapacaksın gauge dokun yapsın gerek yok joystick e. Ama mame4ios reloaded da veya neo.emu gibi arcade emulatorlerde gerek oluyo fakat ben ona da alistim cogu hareketi ilk seferde yapiyorum ama arcade stick kadar rahat olmuyor tabi.

• IOS'da da jb yapınca mutlaka imkanı vardır, ps3 sixaxis kolumu galaxy s2'de bluetooth üzerinden kullanıyorum ve özellikle emulatörlerle çok güzel oluyor.
    Bu tarz oyunlar dokunmatik kontrollerle oynanmaz bence.

• Hafif Hort Olacak Ama:
    Eylüle gireceğiz ama oyun ortalarda yok.
  • quote:

quote:

quote:

Bende 2000 tl verip 700 tllik 3GS akıcılığında bile oynayamayanlara acıyorum

• İste bu güzel haber.

• tekken candır ya, sevindim bu habere
  • Bu oyun çıkarsa ekran dokunmatiğinin bozulması ekran kırılması vs olayları tavan yapar benden söylemesi.

• 'Street Fighter X Tekken' bu yaz iOS platformu için geliyor

Silemedigim tek oyun street fighter 4 ve 5'i sabırsızlıkla bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.