Şimdi Ara

ZTE Cool, Turkcell tarafından satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
8.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ZTE Cool, Turkcell tarafından satışa sunuldu

Çinli ZTE firmasının ülkemizde KVK üzerinden satışa sunacağı modellerinin tanıtımını yaptığı etkinlikte, alt segmente hitap eden Cool modeli de görücüye çıkmıştı. ZTE Cool modeli Turkcell tarafından ülkemizde satışa sunuldu.

3.5 inçlik 800 x 480 çözünürlüklü dokunmatik ekran, 800 MHz hızında çalışan tek çekirdekli işlemci, microSD slotu, 5 MP arka kamera, 802.11b/g Wi-Fi, Bluetooth 2.1, HSDPA, 0.3 MP ön kamera, Android 2.3 sürümü modelin sunduğu özellikler arasında.

ZTE Cool modeli kontratsız olarak 549TL fiyat etiketine sahip. İnterneti içinde paketlerde ise 12/24 aylık kontratlarla 250MB kotalı 59TL/37TL, 1GB kotalı 69TL/47TL, 4GB kotalı 78TL/56TL şeklinde tüketicilerle buluşacak.

Kampanya 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak.

• Bunu kontratlı alacak biri varsa Allah ona akıl fikir versin... Çakmanın da ötesi iPhone taklidi peh peh...
  • iphone 4 tasarımı , yetersiz ve belirsiz İŞLEMCİ desteği , wifi de " N " desteği yok ve NFC unutulmuş. bluetooth halen 2.1 lerde ... !! kamera büyük ihtimal ( VDF 945 gibi çakmadır ) kalitesiz LENS ile gelecektir. UCUZ telefon yine yüksek bir rakam. bari kontratlı üyeler için birşeyler yapılsa. yoksa galaksy ACE gibi kalmış ortada :((

• Yüksek donanımlar sadece oyun oynamak içindir , eğer oyun oynamayacaksanız çekirdeğin ramin hiç bir faydası yokdur.Aksini söyleyen bu işi bilmiyor demekdir.

• Arka kapağını tam oturtamamışlar adeta, foto çekiminden önce birisi şöyle alttan bastırıverseymiş keşke...
  • MyPhone'a benziyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Yüksek donanımlar sadece oyun oynamak içindir , eğer oyun oynamayacaksanız çekirdeğin ramin hiç bir faydası yokdur.Aksini söyleyen bu işi bilmiyor demekdir.

Yüksek donanım demek kabaca

Daha iyi bir flash performansı(flash oyunlar,flash videolar 720p,1080p)

Daha gelişmiş bir web deneyimi(bilgisayardakini aratmayacak şekilde hızlı,sorunsuz)

Daha gelişmiş video oynatım performansı(1080p formatı ne olursa olsun kasmadan takılmadan bitrate kısıtlaması olmadan)

Yüksek bellek ise çoklu işlemlerde,(multitasking)= nekadar çok bellek,okadar çok arkada çalışabilecek işlem demek.

Vede tabikide uygulama eğlence oyun'da zaten buna giriyor,oyun performansı = donanım degildir,görüldüğü gibi birçok sebeb var.

• giriş seviyesi iphone benzeri android telefon arayanlar için olabilir ama bu parayı buna vereceğime ace alırım daha iidir

• bütün telefonların iphone'a benzetimesinden ya da iphone ile karşılaştırılmasından hoşlanmıyorum. Ama bu telefon gerçekten de iphone çakması!!!

• ZTE kadar dandik bir marka görmedim. Türkcell ilk başta 3g modemleri zte getirdi öyle bir dandik modem olamaz t11 ler t20 ler de zte malı satsan satılmaz atsan atılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThEnD©

ZTE kadar dandik bir marka görmedim. Türkcell ilk başta 3g modemleri zte getirdi öyle bir dandik modem olamaz t11 ler t20 ler de zte malı satsan satılmaz atsan atılmaz

T20-T10 huaweinin T11 zte
  • Turkcell in Tzırt modelleri gibi buda 5 para etmez , zte nin adam gibi mallari gelse keşke

• pinphone
  • quote:

Yüksek donanımlar sadece oyun oynamak içindir , eğer oyun oynamayacaksanız çekirdeğin ramin hiç bir faydası yokdur.Aksini söyleyen bu işi bilmiyor demekdir.

o nedenle HTC , bir çok samsung cihaz ANDROİD 4.0 desteği sunmuyor !!! İNSAN bir şey yazarken ARALIK verir !!! 1200 - 1500 tl üstü cihaz alan zaten OYUN için , kamera / video performanlı için alıyor vb diye,

keşke bir şey biliyor olsa idinizde bende ALINTI yapmasaydım DONANIM , CİHAZIN İLERİYE DÖNÜK ALACAĞI GÜNCELLEME / UYGULAMA DESTEĞİNDEN MAHRUM OLMAMAKTIR.

NFC - HD ÇEKİM - 3D MENÜ ve EN BÜYÜK BEKLENTİ OLAN ROM DESTEĞİ . kapiş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bukalemun -- 20 Haziran 2012; 17:24:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Delphi Diesel

quote:

Yüksek donanım demek kabaca

Daha iyi bir flash performansı(flash oyunlar,flash videolar 720p,1080p)

Daha gelişmiş bir web deneyimi(bilgisayardakini aratmayacak şekilde hızlı,sorunsuz)

Daha gelişmiş video oynatım performansı(1080p formatı ne olursa olsun kasmadan takılmadan bitrate kısıtlaması olmadan)

Yüksek bellek ise çoklu işlemlerde,(multitasking)= nekadar çok bellek,okadar çok arkada çalışabilecek işlem demek.

Vede tabikide uygulama eğlence oyun'da zaten buna giriyor,oyun performansı = donanım degildir,görüldüğü gibi birçok sebeb var.

+ 10000 .... kesinlikle haklısın ,

DH MİSAFİRİ arkadaş yazmış ama sadece YAZMIŞ ......

• quote:

Orijinalden alıntı: aykut..

quote:

Orijinalden alıntı: ThEnD©

ZTE kadar dandik bir marka görmedim. Türkcell ilk başta 3g modemleri zte getirdi öyle bir dandik modem olamaz t11 ler t20 ler de zte malı satsan satılmaz atsan atılmaz

T20-T10 huaweinin T11 zte

İLGİNÇ OLAN ;

T 11 sonra çıkmasına rağmen ( T10 zamanında çıkması gerekli idi ) , Android 2.3.5 desyekliyor ve paylaşım ( rom - root ) çok az :)) T20 aralarında ( 256mb dezavantajına rağmen ) en karizmatik olanı. T11 i yakından inceledim ve T10 dan bile kötü diyebilirim :)) TÜRKCELL yetersiz donanımı sunmada ve ÇIPLAK CİHAZ BEDELİ reklamında başarılı.....

• ceza olarak turkcell yoneticilerine ve calisanlarina bu modelden dagitacan...baska telefon kullanmiyacaksiniz diyecen bak bakalim bir daha cesaret edip (orta seviye diye iddia ettikleri bu modelleri pahali bir fiyatla) millete satabiliyorlarmi?!!!....ha zorla satmiyolar orasi ayri..... her ne kadar alanlara saygi duysakta operatorlerin( bilhassa turkcellin) firmalarin en ecüş bücüş modellerini kendi adiyla urettirip(siz buna layiksiniz der gibi!!!) fahiş bir fiyatla satmalari insani sinirlendiriyor.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti198080 -- 20 Haziran 2012; 18:26:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir İphone sahibi olarak ciddi söylüyorum, bedava verseler kullanmaya utanırım
  • Bu fiyat aralığında Huawei ideos x5 ve Galaxy Gio varken pek iş yapamaz gibi duruyor .

• Bu kadar para verdkten sonra loqel arkaşın da dediği gibi İdeos x5, Galaxy Gio, HTC Desire C ya da Sony Xperia U falan alınır gidip bir çin firmasına 550 lira yzzıktır.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.