- x
Orjinal Adidas Şampiyonlar Ligi Topu (sıfır)satıldı
26 Cevap4922 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Konunun Etiketleri
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
2 gün 2 sa. 51 dk. kadarı kaldı.
1 Ağustos 2012; 21:39:14 

Adidas Marka Orjinal Şampiyonlar Ligi Finali Topu

Satış Fiyatı: 100 TL yerine artık son 80tl oldu==satıldı forum dışına

Orjinal Fiyatı: 75 Euro yani 180tldir..

Adidas Champions League Finale Capitano

Temsili Resimdekinin Aynısıdır sıfır üründür.
0

local://upfiles/43500/A28C018C8065440A8FB72738F7178FC5.jpg
Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 2 Ağustos 2012; 17:21:32 >

3 Mesaj
Katılım Zamanı:
26 Nisan 2009;
Durum:
Forumda değil
12 Haziran 2012; 2:18:47 

ben ikinci el urun diye gelmistimde, 0 sanirim top hic kullanilmamis, bana ikinci el lazim, az mahallede oynayip fiyati dusurseniz olurmu?

510 Mesaj
Referanslar: 25

Katılım Zamanı:
29 Temmuz 2009;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
12 Haziran 2012; 19:23:17 

bulunması neredeyse çok çok zor olan bir futbol topu almak isteyen acele etsin bence

Nintendo ürünler satılır...

1564 Mesaj
Referanslar: 58

Katılım Zamanı:
8 Nisan 2009;
Durum:
Forumda değil

Bu kullanıcının bu kategori altındaki dukkan mesajlarına git Bu kullanıcının DH Dukkan sayfasina git
13 Haziran 2012; 22:09:15 

quote:

Orijinalden alıntı: =lachesis=

bulunması neredeyse çok çok zor olan bir futbol topu almak isteyen acele etsin bence

Bende bir tane final maçı topu var FUTBOLCULARIN VURDUĞU Sahip olduğum topta hep ; Krampon delikleri mevcut ve ayrıca patlak sanırım. Buyrun buda bir Screen Shot...

Twitter'ıma upload ettim. Link ; https://twitter.com/Asl...481408513/photo/1/large

Artık referans tutmamaya karar verdim . Herhangi bir alım / satımda profilime bakabilir veya benden referans isterseniz size gösterebilirim . Artık '' şahıs '' olarak bu alana referans yazmıyorum.Çünkü 30.000 TL'den fazla alışverişim olmuş durumda .Ne bir şikayet nede bir zararım olmamıştır kimseye. Benimle alışveriş yapacak arkadaşlar istediği kişiye sorabilir .

Eren ASLANHAN

## Güven kaybetmektense PARA KAYBETMEYİ YEĞLERİM ! ##

FORUMDA ESKİ ve REFERANSLI ÜYELERİN '' FAKE '' HESAPLARI AÇILMAKTA / '' DOLANDIRICILIK '' İÇİN ... HESABIMDA HİÇ BİR ŞEKİLDE PROFİLİM KAPALI DEĞİLDİR VE TÜM İLETİŞİM ADRESLERİM VS.AÇIKTIR . LÜTFEN ÇOK DİKKATLİ OLUNUZ ! ( 27 Mayıs 2014 - 00.47 )

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 5 ürün

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
14 Haziran 2012; 2:42:17 

quote:

Orijinalden alıntı: frrozen

ben ikinci el urun diye gelmistimde, 0 sanirim top hic kullanilmamis, bana ikinci el lazim, az mahallede oynayip fiyati dusurseniz olurmu?

evet sıfır ama 180tl olan fiyatı zaten 100tlye çekdim 2.el fiyatı :) ama bi ufak öğrenci kıyağı yine yaparız niyetin ciddiyse

307 Mesaj
Katılım Zamanı:
1 Aralık 2010;
Durum:
Forumda değil
15 Haziran 2012; 17:30:56 

az mahallede oynanmış :):):):):):) süperdii

ReDCupiD

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
16 Haziran 2012; 13:44:34 

Ehehehee :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

122 Mesaj
Referanslar: 8

Katılım Zamanı:
13 Ekim 2010;
Durum:
Forumda değil

17 Haziran 2012; 19:46:07 

quote:

Bu nasıl bir yorumdur ya gülmekten öldüm yemin ederim

The New iPad 360° donebilen siyah kılıf 25 lira

Bana Amedra@mail.com adresinden ulasabilirsiniz.

512 Mesaj
Referanslar: 31

Katılım Zamanı:
2 Ocak 2009;
Durum:
Forumda değil

20 Haziran 2012; 10:34:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Bu nasıl bir yorumdur ya gülmekten öldüm yemin ederim

çok yaratıcı ya :))

alışveriş yaptıklarım: @blacklotus, @nie_wieder, @ogulcanozugenc, @ankaraharun, @beratkeles, @agritux, @claude, @memorize, @zyonat, @parcali, @Akay KLC, @Cihan9999, @bensende, @seckinyapimalzemeleri, @Frank Sinatra, @Knisath, @gball, @fgulus, @dahakathekiller7, @geCCCe, @competition, @necoinside, @meganne, @Roque_Jn, @StarBass, @wampaa, @teknomnyak_37, @CmrHun, @speed39, @cukiq, @dehanik, @karnabu, @angarali4040, @carglarerlik, @escape_, @xciting99, @eurostars, @ronin666, @Rain.., @Reasonable, @acunluturk, @barisondes, @vuvanus, @Onmyblock, @DIESEL, @cmklmc, @RuLazz™, @cagrigal, @sCandaL3.8, @emirhan24, @Dupp, @Her0 ,@erdcag, @Troller

217 Mesaj
Referanslar: 2

Katılım Zamanı:
7 Haziran 2003;
Durum:
Forumda değil

21 Haziran 2012; 2:06:17 

Gerçek fotosunu koyma şansın yokmu?

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
21 Haziran 2012; 2:27:06 

quote:

Orijinalden alıntı: koala85

Gerçek fotosunu koyma şansın yokmu?

eklerim tabikide..

136 Mesaj
Referanslar: 3

Katılım Zamanı:
9 Eylül 2010;
Durum:
Forumda değil

Eski Kullanıcı Adı:
inex2
22 Haziran 2012; 2:29:20 

quote:

- Pc parçası ile takas olur demişsiniz, mesela neyle takaslarsınız? 512 mb ekran kartı var 1 gb ram var.

1101 Mesaj
Referanslar: 66

Katılım Zamanı:
15 Temmuz 2005;
Durum:
Forumda değil

22 Haziran 2012; 2:31:14 

quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

evet sıfır ama 180tl olan fiyatı zaten 100tlye çekdim 2.el fiyatı :) ama bi ufak öğrenci kıyağı yine yaparız niyetin ciddiyse

Bi ara geleyim de alman kale yapalım

Fazla ayrıntıya gerek yok, referanslarıma göz atabilirsiniz;
http://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=74148

Öncelik her zaman alıcı memnuniyetidir...

1245 Mesaj
Referanslar: 85

Katılım Zamanı:
28 Nisan 2011;
Durum:
Forumda

22 Haziran 2012; 8:50:54 

quote:

@demircibu:
Senin 100 liraya ihtiyacın yok. Bence hatıra olarak sakla bunu, satma.

Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.
Eğer dikkatli değilseniz, gazeteler sizin zulüm gören insanlardan nefret etmenizi ve zulmü uygulayan insanları sevmenizi sağlar. Malcolm-X

Her zaman kazanan bir defa kaybettiğinde tam kaybeder. Adalet geciktikçe cezası büyür. Adalet geldiğinde iflat etmez. Hak sillesinin sadası yoktur! Bir vurdu mu, devası yoktur. Mustafa Özcan

▓ SORUN YAŞADIĞIM ÜYELER: andromeda9, kont_andre, stjarna ▓ Dolandırıcılığa Karşı Tedbir Tavsiyeleri... ▓ İkinci Elde Yeni Alışveriş Sistemi İçin Tavsiyeler...

249 Mesaj
Referanslar: 24

Katılım Zamanı:
1 Mayıs 2006;
Durum:
Forumda

22 Haziran 2012; 13:06:08 

Evet buri yarın topu da getir, Vatan ın önünde çift kale mac var. 50 liraya düşürürüz değerini

[image]http://i.hizliresim.com/ZNE020.png[/image]
★ Corsair Severler Derneği ★ Corsair Fan Club ★

I7 3770K @ 4.8Ghz [1,30v] -- Corsair H105 -- Asrock Z77 OC FORMULA -- ASUS Gtx 780 DirectCUII @ 1202/7000Mhz -- Corsair VENGEANCE 1866Mhz -- Corsair Neutron GTX [240Gb] -- Corsair 750D & RM 750 -- ASUS VG278h -- Logitech G19 & Razer Deathadder

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
22 Haziran 2012; 14:14:35 

quote:

Orijinalden alıntı: SinanOz

Evet buri yarın topu da getir, Vatan ın önünde çift kale mac var. 50 liraya düşürürüz değerini

mantıklı

@bocekgrafik forma olsaydı saklardım

173 Mesaj
Katılım Zamanı:
9 Temmuz 2010;
Durum:
Forumda değil
4 Temmuz 2012; 1:17:33 

quote:

galaxy s wifi 5 kılıf satılır beyaz faturalı ilk sahibinden

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
5 Temmuz 2012; 20:06:58 

quote:

Orijinalden alıntı: Dx.Rai

bunu zaten 2012in postu mesajı seçiyoruz

18 Mesaj
Katılım Zamanı:
8 Kasım 2006;
Durum:
Forumda değil
31 Temmuz 2012; 14:11:31 

quote:

77 Mesaj
Katılım Zamanı:
6 Eylül 2010;
Durum:
Forumda değil

31 Temmuz 2012; 15:27:05 

quote:

2 Mesaj
Katılım Zamanı:
14 Temmuz 2010;
Durum:
Forumda değil

17 Ekim 2012; 21:38:07 

quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

1 Mesaj
Katılım Zamanı:
17 Mart 2012;
Durum:
Forumda değil
17 Ekim 2012; 22:11:21 

topta çizik boya var mı?

Seni sevmek ibadetim ama sevemem cenabetim

Opel insignia cosmo 1.6 180 hp xenon+film+AFL

15 Mesaj
Katılım Zamanı:
12 Ağustos 2011;
Durum:
Forumda değil
28 Ekim 2012; 21:04:11 

quote:

Taaa Konu Dışından geldik çok uzaklardan.Bu nasıl yorumdur ya

18 Mesaj
Katılım Zamanı:
13 Temmuz 2012;
Durum:
Forumda değil
28 Ekim 2012; 21:22:11 

quote:

3691 Mesaj
Referanslar: 242

Katılım Zamanı:
22 Eylül 2008;
Durum:
Forumda değil

29 Ekim 2012; 0:07:12 

vay bee

Basketbol Haberleri Futbol Haberleri Günlük Spor Destekçisi Bilginiz.Biz Instagram Türkiye

4 Mesaj
Katılım Zamanı:
8 Kasım 2011;
Durum:
Forumda değil

30 Ekim 2012; 21:16:13 

quote:

Arkadaş forumu bırakmış...

512 Mesaj
Referanslar: 31

Katılım Zamanı:
2 Ocak 2009;
Durum:
Forumda değil

28 Mart 2014; 21:52:17 

quote:

Orijinalden alıntı: Blue Dragon Ready

Arkadaş forumu bırakmış...

forum kapanabilir :D

alışveriş yaptıklarım: @blacklotus, @nie_wieder, @ogulcanozugenc, @ankaraharun, @beratkeles, @agritux, @claude, @memorize, @zyonat, @parcali, @Akay KLC, @Cihan9999, @bensende, @seckinyapimalzemeleri, @Frank Sinatra, @Knisath, @gball, @fgulus, @dahakathekiller7, @geCCCe, @competition, @necoinside, @meganne, @Roque_Jn, @StarBass, @wampaa, @teknomnyak_37, @CmrHun, @speed39, @cukiq, @dehanik, @karnabu, @angarali4040, @carglarerlik, @escape_, @xciting99, @eurostars, @ronin666, @Rain.., @Reasonable, @acunluturk, @barisondes, @vuvanus, @Onmyblock, @DIESEL, @cmklmc, @RuLazz™, @cagrigal, @sCandaL3.8, @emirhan24, @Dupp, @Her0 ,@erdcag, @Troller
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » İkinci El » Diğer ikinci el ürünler » Orjinal Adidas Şampiyonlar Ligi Topu (sıfır)satıldı
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.656