Şimdi Ara

iOS 6 beta; iPod touch, iPad ve iPhone için indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
8.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Bugünkü WWDC 2012 konferansında resmi olarak tanıtılan iOS 6 işletim sistemi, beta olarak indirmeye sunulmuş durumda.

Siri geliştirmeleri, Facebook entegrasyonu, Rahatsız Etme özelliği, Passbook, Apple'ın yeni Harita servisi gibi 200'den fazla yenilik sunan iOS 6 beta sürümü geliştiriciler için indirmeye sunuldu.

Apple'ın geliştirici hesabına sahip olanlar ilgili siteden beta sürümünü indirmeye başlayabilir. iOS 6 ile ilgili detaylı bilgilere ilerleyen saatlerde ulaşabileceksiniz.

• 3D harita özelliği sadece destekleyen sehirlerdemi gecerli olacak acaba, yükleyenler bilgi verirse sevinirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en çok şu harita servisini merak ediyorum. tüm şehirleri aynı şekilde verebilse şu haliyle 1 numara olur..

• Acaba yeni duvar kağıtları gelmiş mi ?
  • Hiç bir özelliği yok adam gibi herzaman ki İOS işte ufak tefek yenilikler

• ios 4 den sonraki güncelleştirmeler tam bir fiyasko. hala ios 4 kullananlar eminim geçmek için acele etmeyecekler. veya sabırsızlanmayacaklar.

• Bunca insan IPhone'a niye para veriyordu? Tamamen yazılımın kalitesi içindi. Stabil ve sorunsuz çalışması içindi. Ama Apple sen 2 bin liralık high-end cihazda 2 sürümdür uyduruk şeyleri özellik diye kakalarsan kusura bakma stabiliteni al başına çal.

Apple niye sevilirdi? Ürettiği tüm ürünlerde kullanıcı dostu olmasıyla sevilirdi. Şu Ios'a bakıyorum. Widget desteği yok, tamamen ikonlara mahkum sistem. Uygulamarım 5 sayfa olmuş, aramak istediğim uygulamayı görmek için 5 sayfa kasıyorum, küçücük ikonlardan seçmek için. Jailkbreak yapıp Ncsettings'i kurmasam parlaklık ayarını yapmak için menülere boğuluyorum. Artık Ios kullanıcı dostu falan değildir. Android artık bu konuda çok öndedir.

• "iOS 6 icin jailbreak ne zaman çıkacak?" sorusu gelmemiş hala. Hayret! :))))

• çıkmamış bir sistem için hemen eleştirmeler başlanmışşş yazıkkk

• daha bir durun bir soluklanın arkadaşlar ya :)
    adamlar ilk betayı tanıttı, 200'ü aşkın yenilik ile geldiği belirtildi yine işletim sisteminin: asıl bombaları sonbahardaki yeni iPhone tanıtımı ile yaparlar diye düşünüyorum... ayrıca son birşeyi belirteyim, adamlar 2009'daki cihazları 3GS için bile en güncel yazılımı sunuyor, tam fonksiyonel olmayacak donanımsal eksikliklerden ötürü ama yinede desteklerini veriyorlar... sizin çoğu desteklediğiniz android'de bırak en sonu, ana sürümü verilmiş işletim sistemlerinin x.2/x.3 gibi güncellemeleri bile gelmiyor cihazlara senesi dolmadan daha!

laf olsun torba dolsun sizinkisi :)

• 3B harita olayı güzel olmuş. Onun dışında pek bir şey eklememişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: soul calibur

Bunca insan IPhone'a niye para veriyordu? Tamamen yazılımın kalitesi içindi. Stabil ve sorunsuz çalışması içindi. Ama Apple sen 2 bin liralık high-end cihazda 2 sürümdür uyduruk şeyleri özellik diye kakalarsan kusura bakma stabiliteni al başına çal.

Apple niye sevilirdi? Ürettiği tüm ürünlerde kullanıcı dostu olmasıyla sevilirdi. Şu Ios'a bakıyorum. Widget desteği yok, tamamen ikonlara mahkum sistem. Uygulamarım 5 sayfa olmuş, aramak istediğim uygulamayı görmek için 5 sayfa kasıyorum, küçücük ikonlardan seçmek için. Jailkbreak yapıp Ncsettings'i kurmasam parlaklık ayarını yapmak için menülere boğuluyorum. Artık Ios kullanıcı dostu falan değildir. Android artık bu konuda çok öndedir.

hayırdır ne bu kopyala yapıştır heyacanı ? her apple konusuna girip aynı mesajı yapıştırmışsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: sariugur

daha bir durun bir soluklanın arkadaşlar ya :)
    adamlar ilk betayı tanıttı, 200'ü aşkın yenilik ile geldiği belirtildi yine işletim sisteminin: asıl bombaları sonbahardaki yeni iPhone tanıtımı ile yaparlar diye düşünüyorum... ayrıca son birşeyi belirteyim, adamlar 2009'daki cihazları 3GS için bile en güncel yazılımı sunuyor, tam fonksiyonel olmayacak donanımsal eksikliklerden ötürü ama yinede desteklerini veriyorlar... sizin çoğu desteklediğiniz android'de bırak en sonu, ana sürümü verilmiş işletim sistemlerinin x.2/x.3 gibi güncellemeleri bile gelmiyor cihazlara senesi dolmadan daha!

laf olsun torba dolsun sizinkisi :)

sizin çoğu desteklediğiniz android'de bırak en sonu, ana sürümü verilmiş işletim sistemlerinin x.2/x.3 gibi güncellemeleri bile gelmiyor cihazlara senesi dolmadan daha!
    .
    .
    .

bunlardan bahseden yok tabi... neden fandrozort hayranlari fandrozortboylar bunlardan hic konusmuyorlar? aldiklari telefonlarin daha senesi dolmadan eskimesi hoslarina mi gidiyor? kimse cikipta rom bilmem ne demesin sacma sapan. birazda bunlardan konusun, yerse tabi.

siz daha o muhtesem, devrimsel widgetlerinizden konusmaya devam edin.

• android kullanıyorum ama apple ın taaa 3 yıl onceki telefonuna son surumu vermesı hakikaten takdırı hakedıyor.. bizler androidi yeni olarak ancak 1 yıl kullanabılıyoruz.. helal olsun apple a vallahi..

• Bu ilerleyen saat ne zaman :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

android kullanıyorum ama apple ın taaa 3 yıl onceki telefonuna son surumu vermesı hakikaten takdırı hakedıyor.. bizler androidi yeni olarak ancak 1 yıl kullanabılıyoruz.. helal olsun apple a vallahi..

Veriyor da her şeyi kırparak veriyor. Samsung'un value pack'lerine döndürmüşler olayı. 3d harita İphone 4'te yok. Siri İpad 2'de yok. Value pack olayından bi farkını göremedim ki Samsung'da 2 senelik Galaxy S'e hala Value Pack çıkarıyor. Geçiniz bunları, Ipod Touch kullanıcısı olarak Apple'ın göz boyamalarından tiksindim.

• Linkler torrent olarak geldi arkadaslar

• Bir pod2g ile konuşalım ya ios 6 çıktı çıkacak.
  • En iyi ve stabil surum 4.3 surumuydu.. 3gs yede gelmis bide. 5.2 de kasim kasim kasiliyo 3gs

• quote:

Orijinalden alıntı: soul calibur

quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

android kullanıyorum ama apple ın taaa 3 yıl onceki telefonuna son surumu vermesı hakikaten takdırı hakedıyor.. bizler androidi yeni olarak ancak 1 yıl kullanabılıyoruz.. helal olsun apple a vallahi..

Veriyor da her şeyi kırparak veriyor. Samsung'un value pack'lerine döndürmüşler olayı. 3d harita İphone 4'te yok. Siri İpad 2'de yok. Value pack olayından bi farkını göremedim ki Samsung'da 2 senelik Galaxy S'e hala Value Pack çıkarıyor. Geçiniz bunları, Ipod Touch kullanıcısı olarak Apple'ın göz boyamalarından tiksindim.

3D haritanin iphone 4 olmayacagi bilgisini nerden aldiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.