Şimdi Ara

iOS 6 beta; iPod touch, iPad ve iPhone için indirmeye sunuldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
8.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

quote:

Orijinalden alıntı: soul calibur

quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

android kullanıyorum ama apple ın taaa 3 yıl onceki telefonuna son surumu vermesı hakikaten takdırı hakedıyor.. bizler androidi yeni olarak ancak 1 yıl kullanabılıyoruz.. helal olsun apple a vallahi..

Veriyor da her şeyi kırparak veriyor. Samsung'un value pack'lerine döndürmüşler olayı. 3d harita İphone 4'te yok. Siri İpad 2'de yok. Value pack olayından bi farkını göremedim ki Samsung'da 2 senelik Galaxy S'e hala Value Pack çıkarıyor. Geçiniz bunları, Ipod Touch kullanıcısı olarak Apple'ın göz boyamalarından tiksindim.

3D haritanin iphone 4 olmayacagi bilgisini nerden aldiniz

http://www.apple.com/ios/ios6/

3 boyutlu haritalar sadece 4S'e özel en altta bakabilirsiniz. Hemde iOS6 beta var iPhone 4 3D haritalar aktif değil.

verdiginiz linkte oylebirsey gormedim

http://www.apple.com/ios/ios6/#maps

Burada gösteriyor. Flyover diye bahsetmiş haritaları 3D gösterime dönme olayınada turn by turn demiş.
    En alttada

Some features may not be available in all countries or all areas. Flyover and turn-by-turn navigation will be available only on iPhone 4S and iPad 2 or later. Cellular data charges may apply.

Yazmış yani iPhone 4S ve iPad 2-3 için sadece.

• bizler androidi yeni olarak ancak 1 yıl kullanabılıyoruz.. helal olsun apple a vallahi..

• acaba 3gsler kaldırmı
  • Steve gitti Apple bitti..
    mi acaba???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhlakPolisi

acaba 3gsler kaldırmı

Sıkıntı çıkartacağını sanmam Apple onay verdiyse sorun yoktur ama kesilir belli bir yerden sonra çok bı fark yok su an için iOS 5 ile 6 arasında

• 3GS e gelsin iOS üstüne bir Baseband düşürülmesi, ve guzel bir custom root ile örtürutuz aleti :)

• bu sefer hiç memnun kalmadım, iphone'u satıp zandroid alacam en sonunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psycna

quote:

Orijinalden alıntı: sariugur daha bir durun bir soluklanın arkadaşlar ya :) adamlar ilk betayı tanıttı, 200ü aşkın yenilik ile geldiği belirtildi yine işletim sisteminin: asıl bombaları sonbahardaki yeni iPhone tanıtımı ile yaparlar diye düşünüyorum... ayrıca son birşeyi belirteyim, adamlar 2009daki cihazları 3GS için bile en güncel yazılımı sunuyor, tam fonksiyonel olmayacak donanımsal eksikliklerden ötürü ama yinede desteklerini veriyorlar... sizin çoğu desteklediğiniz androidde bırak en sonu, ana sürümü verilmiş işletim sistemlerinin x.2/x.3 gibi güncellemeleri bile gelmiyor cihazlara senesi dolmadan daha! laf olsun torba dolsun sizinkisi :)
    sizin çoğu desteklediğiniz androidde bırak en sonu, ana sürümü verilmiş işletim sistemlerinin x.2/x.3 gibi güncellemeleri bile gelmiyor cihazlara senesi dolmadan daha! . . . bunlardan bahseden yok tabi... neden fandrozort hayranlari fandrozortboylar bunlardan hic konusmuyorlar? aldiklari telefonlarin daha senesi dolmadan eskimesi hoslarina mi gidiyor? kimse cikipta rom bilmem ne demesin sacma sapan. birazda bunlardan konusun, yerse tabi. siz daha o muhtesem, devrimsel widgetlerinizden konusmaya devam edin.

ben Htc One X kullanıyorum inanki ipone elime aldıgımda kasa guzel ama kapalı kutusunu açtıgımda gorsel anlamda hiç hoşuma gıtmıyor ayrıca gorsellık ve zevk ayrı meseleler tartışılmaz arkadasım bır degınmek ıstegım konu da benım wıdgedlerım benım hayat kurtarıcım o yedı ekran senın ıpne dedıgın telefonun kasasına deger :) ayrıca ben telefonu dusurdum ekranı catladı arabanın altında kaldı sadece ekran cızıldı kasada zerre kadar cızık yok al sana telefon hacıı

• Yeni Maps ve diğer özellikler için Video incelemeyi bekliyoruz DH! :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sariugur

daha bir durun bir soluklanın arkadaşlar ya :)
    adamlar ilk betayı tanıttı, 200'ü aşkın yenilik ile geldiği belirtildi yine işletim sisteminin: asıl bombaları sonbahardaki yeni iPhone tanıtımı ile yaparlar diye düşünüyorum... ayrıca son birşeyi belirteyim, adamlar 2009'daki cihazları 3GS için bile en güncel yazılımı sunuyor, tam fonksiyonel olmayacak donanımsal eksikliklerden ötürü ama yinede desteklerini veriyorlar... sizin çoğu desteklediğiniz android'de bırak en sonu, ana sürümü verilmiş işletim sistemlerinin x.2/x.3 gibi güncellemeleri bile gelmiyor cihazlara senesi dolmadan daha!

laf olsun torba dolsun sizinkisi :)

Eyvallah 2009'daki 3GS'e destek var ama 2010'daki iPad'e destek yok kardeşim. Resmen nefret ettim Apple'dan. Bir daha 5 kuruşta vermem onlara. Destek falan verdikleri yok. Yahu 2009'daki alete destek veriyosun,2010'daki alete destek vermiyosun... Bırak bu işleri Apple.

• ios 6 yerine ios 5.2 olsaydı daha isabet olurdu, bu özellikler neticede köklü değişimler değil. iphone 5' i sabırsızlıkla bekliyorduk ancak bu işletim sistemi özelliklerine baktığımızda hevesimiz kursağımızda kaldı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: achmaster
    quote:

Orijinalden alıntı: Saydam
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07 android kullanıyorum ama apple ın taaa 3 yıl onceki telefonuna son surumu vermesı hakikaten takdırı hakedıyor.. bizler androidi yeni olarak ancak 1 yıl kullanabılıyoruz.. helal olsun apple a vallahi..
    Veriyor da her şeyi kırparak veriyor. Samsungun value packlerine döndürmüşler olayı. 3d harita İphone 4te yok. Siri İpad 2de yok. Value pack olayından bi farkını göremedim ki Samsungda 2 senelik Galaxy Se hala Value Pack çıkarıyor. Geçiniz bunları, Ipod Touch kullanıcısı olarak Appleın göz boyamalarından tiksindim.
    3D haritanin iphone 4 olmayacagi bilgisini nerden aldiniz
    http://www.apple.com/ios/ios6/ 3 boyutlu haritalar sadece 4Se özel en altta bakabilirsiniz. Hemde iOS6 beta var iPhone 4 3D haritalar aktif değil.
    verdiginiz linkte oylebirsey gormedim

flyover diye geçiyor ilk madde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sariugur daha bir durun bir soluklanın arkadaşlar ya :) adamlar ilk betayı tanıttı, 200ü aşkın yenilik ile geldiği belirtildi yine işletim sisteminin: asıl bombaları sonbahardaki yeni iPhone tanıtımı ile yaparlar diye düşünüyorum... ayrıca son birşeyi belirteyim, adamlar 2009daki cihazları 3GS için bile en güncel yazılımı sunuyor, tam fonksiyonel olmayacak donanımsal eksikliklerden ötürü ama yinede desteklerini veriyorlar... sizin çoğu desteklediğiniz androidde bırak en sonu, ana sürümü verilmiş işletim sistemlerinin x.2/x.3 gibi güncellemeleri bile gelmiyor cihazlara senesi dolmadan daha! laf olsun torba dolsun sizinkisi :)
    sizin çoğu desteklediğiniz androidde bırak en sonu, ana sürümü verilmiş işletim sistemlerinin x.2/x.3 gibi güncellemeleri bile gelmiyor cihazlara senesi dolmadan daha! . . . bunlardan bahseden yok tabi... neden fandrozort hayranlari fandrozortboylar bunlardan hic konusmuyorlar? aldiklari telefonlarin daha senesi dolmadan eskimesi hoslarina mi gidiyor? kimse cikipta rom bilmem ne demesin sacma sapan. birazda bunlardan konusun, yerse tabi. siz daha o muhtesem, devrimsel widgetlerinizden konusmaya devam edin.

Valla Apple haklı arkadaş.3GS'e özelliklerin çoğunu kırp ver,4'e kırp ver,yazılımın adını da iOS6 koy Elmacıda güncelleme aldığını zannetsin yazıkkkk kıyamam.Bu arada marka destek vermesede Android'in son sürümünün çıktığı cihazlardan dosyalar portlanarak çok rahat ve TÜM YENİ ÖZELLİKLER kullanılabilir bir şekilde eski nesil Android telefona yüklenebiliyor.

• kedi ciger
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

quote:

quote:

Valla Apple haklı arkadaş.3GS'e özelliklerin çoğunu kırp ver,4'e kırp ver,yazılımın adını da iOS6 koy Elmacıda güncelleme aldığını zannetsin yazıkkkk kıyamam.Bu arada marka destek vermesede Android'in son sürümünün çıktığı cihazlardan dosyalar portlanarak çok rahat ve TÜM YENİ ÖZELLİKLER kullanılabilir bir şekilde eski nesil Android telefona yüklenebiliyor.

hee heee yaaa bi bitmediniz arkadaş. hee canım hadi gitte ROM'larla oyna.

• quote:

Bunca insan IPhone'a niye para veriyordu? Tamamen yazılımın kalitesi içindi. Stabil ve sorunsuz çalışması içindi. Ama Apple sen 2 bin liralık high-end cihazda 2 sürümdür uyduruk şeyleri özellik diye kakalarsan kusura bakma stabiliteni al başına çal.

Apple niye sevilirdi? Ürettiği tüm ürünlerde kullanıcı dostu olmasıyla sevilirdi. Şu Ios'a bakıyorum. Widget desteği yok, tamamen ikonlara mahkum sistem. Uygulamarım 5 sayfa olmuş, aramak istediğim uygulamayı görmek için 5 sayfa kasıyorum, küçücük ikonlardan seçmek için. Jailkbreak yapıp Ncsettings'i kurmasam parlaklık ayarını yapmak için menülere boğuluyorum. Artık Ios kullanıcı dostu falan değildir. Android artık bu konuda çok öndedir.

iOS ipucu :

ihtiyacınız olan uygulamayı sayfalarca aramanıza gerek yok.. kilidi açtıktan sonra ekranı sağa doğru kaydırın.. sol taraftan gelen ekran arama menüsüdür.. istediğiniz uygulama adını yazarak kısayoldan uygulamanızı bulabilirsiniz

+ olarak JB yapmayı bir yük olarak görmeniz ilginç.. çünkü Android cihazlara yüklenen custom root'a benzer bir olaydır bu.. ikisinde de işletim sistemine müdahele edilir.. ancak şöyle bir olay var ki siz iPhone'u 2009 da almış olsanız bile (3gs) 2012 yılında hala yazılım desteği alırsınız..

oysa ki 2012 yılının başında aldığınız bir android telefona 2012 yılının sonunda destek kesilir, ne oluyor arkadaş ? bile demenize fırsat verilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuffkiLLe -- 12 Haziran 2012; 20:01:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darqshade

En iyi ve stabil surum 4.3 surumuydu.. 3gs yede gelmis bide. 5.2 de kasim kasim kasiliyo 3gs

5.2? 5.1 olmasin hocam ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darqshade

En iyi ve stabil surum 4.3 surumuydu.. 3gs yede gelmis bide. 5.2 de kasim kasim kasiliyo 3gs

ios' un 5.2 diye bir surumu yok, olmayan surummu kasiyor.

Yanlis yazmis olabilirum kusra bakma...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence her zamanki gibi haksızlık yapıyorsunuz. bunların birebir aynısı ios 4 ün tanıtımında da olmuştu. androiddeki özellikler var anca hiçbir yenilik yok denmişti.

keynote'u izleyen arkadaşlar varsa adamlar ne dedi. ios5 i tanıttıkları sırada android de 4.0 sürümünü tanıtmış. şimdi ios6 çıktı. android'in ise 5 tane yeni sürümü çıkmış. yani ben ios4 varken aldığım iphone 4 telefonu hala kulanıyorken ve hala tüm işlerimi kasmadan görüyorken senin benimle aynı zamanda aldığın adroid cihazın 2 kez eskimiş. yani satmışsın. yenisini almışsın. onu da şu sıralar satıyorsun ya da satmak istiyorsun çünkü artık destek yok.

stabilite budur işte.

2. olarak bu sürümde de eskisinde olduğu gibi yeni şeyler tanıtıldı. bu özelliklerin çoğu ilerki zamanlarda anlaşılacak özellikler. şimdi siz gereksiz diyorsunuz ama zamanla öyle bir seveceksiniz ki siz bile şaşacaksınız.

apple hep geleceğin problemlerine çözüm bulan bir şirketdir.
    zamanla ios6'daki güzellikleri anlayacağınızı umuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexter61

Hiç bir özelliği yok adam gibi herzaman ki İOS işte ufak tefek yenilikler

Hiçbirşey üretemiyoruz ama İOS'u beğenmeme lüksümüz var. Nasıl bir milletiz lan biz!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.