Şimdi Ara

Hostel (2005)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
3.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• sağlam bi filme benzio cuma gününe biletimi ayırttım bile=)ama snki az biraz testereye ozenilmiş ..fragmanlar oldukça sağlamdı ama ..tahmini fikri bilgisi olanlar konuşalm tartışalm
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Üniversiteli iki arkadaş Paxton ve Josh, yaz tatilinde Avrupa turuna çıkarak unutulmaz ve deli dolu bir tatil yaşama peşindeler. Amsterdam’da tanıştıkları bir adam, kendilerine Slovakya’da harika kadınların bulunduğu söyler. Bedavaya istedikleri fantezileri yaşayabilecekleri bir yerin adresini verince, yolda tanıştıkları İzlandalı Oli’yi de aralarına alarak hayatları boyunca hatırlayabilecekleri ve anlatabilecekleri bir macera peşine düşerler.

Hedeflerine ulaşan gençler kendilerini güzel kadınlarla dolu bir cennet içinde bulurlar. Her şeyin bu kadar kolay ve harika olmasından şüphelenmelerine rağmen kendilerini eğlenceye vuran gençler, kısa sürede aslında bunun bir tuzak olduğunu ve kendilerinin de kurban olduklarını anlayacaklardır.

Korku sinemasının genç isimlerinden Eli Roth’un Quentin Tarantino ve Takashi Miike desteğiyle beyazperdeye taşıdığı Otel korku sinemasının umut vadeden yapımlarından. Slovakya’da büyük tepkilere yol açan filmin en ilginç yanı, karakterlerin, hikayenin yaşandığı ülkenin dili olan Slovakça yerine, filmin çekildiği ülke olan Çek Cumhuriyeti’nin dili Çekce’yi kullanıyor olması.

filmin testere vari olduğunu duymuştum bende indirdim ama altyazısı olmadığı için merakla bekliyorum

• Zaten Tarantino varsa işin içinde kafadan gidecez tabiki de.
  • gidicez tabiy.yaşanmış olaylardan alıntıymış ayrıca
  • ewt öle diodu fragmanlarda..yalnız bu tarantino'nun kafiften sakat bi adam olduuna iyice inanmaya başladım..normal bi adamın çekeceği film diil bu hostel..psikopat olmak lzm
  • fragmanı çok iyi.. merakla bekliyorum...
  • Biraz sonra izleyip yorumumu yapacağım.

**
    Evet yorumumu yapıyorum.
    16 yaşından hatta 18 yaşından küçükler izlemesin . Hatta çocuklara falan kesinlikle izlettirmeyin. Dehşet vahşet bir film. Testere falan yanında hikaye kalır yani , söylemedi demeyin.

(uyarı : başlarda "nü" içerikli sahneler de var )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blue -- 8 Mart 2006; 2:20:29 >
  • zaten tv reklamlarında fragman göstermek yerine, yanlış hatırlamıyorsam "sizi uyarıyoruz aşırı şiddet unsurları içeriri falan" diyordu.
  • fragmanı falan iyi gibi ama bakalım nasıl bi şey çıkıcak.

Hostel (2005)

Hostel (2005)

Hostel (2005)

• quote:

Orjinalden alıntı: blue

Biraz sonra izleyip yorumumu yapacağım.

**
    Evet yorumumu yapıyorum.
    16 yaşından hatta 18 yaşından küçükler izlemesin . Hatta çocuklara falan kesinlikle izlettirmeyin. Dehşet vahşet bir film. Testere falan yanında hikaye kalır yani , söylemedi demeyin.

nü içerikli sahneler olduğunu belirtmeden de geçememiş hani

• geceyarısı ekspresinin slovakya versiyonu
    millet bizim ülkeden korkuyordu artık slovakyadan da korkacaklar.
  • Walla bence testere filminin tam testere kullanılan versiyonuna benziyor

Bu arada hürriyet keyif demine resmi vardı filmin.

Bi adamın azına birisi matkap sokuyordu
  • işte matkaplı adam

Hostel (2005)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rybczynski -- 8 Mart 2006; 16:43:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: blue

Biraz sonra izleyip yorumumu yapacağım.

**
    Evet yorumumu yapıyorum.

ztn +18 sınırı war ..18 ine yeni giren ben pisikolojimi bozmaya gidiorm:D:D:D
  • ve işte geldi gitmek için sabırsızlanıorm
  • çokta beklentili gidilecek ve seyredilecek filim değil yeni birşey katmıyor...o kadar çok sadist sapıkça vahşet filimleri seyredince ( normal filimlerde bile var bunlara benzer sahneler ) sadece merak için seyredilir ..
  • nerden indirebiliriz bu filmi??
  • Tarantino yapımcılığını üstlendi
    Ayni zamanda senaryo ve bazı sahneler kendisinin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nerazzuri

ewt öle diodu fragmanlarda..yalnız bu tarantino'nun kafiften sakat bi adam olduuna iyice inanmaya başladım..normal bi adamın çekeceği film diil bu hostel..psikopat olmak lzm

tipinden belli zaten adamın ben yolda görsem kaçarım
  • Başka filmlerde de aynı sahneler olabilir.
    Ama bu filmin kurgusu güzel zekice yapılmış , ve izleyicinin üzerinde yarattığı gerilim uyduruk korku filmleri ile kıyaslanamaz.
    Sıradan bir film gibi görmen haksızlık olur bana göre

quote:

Orjinalden alıntı: hüküm

çokta beklentili gidilecek ve seyredilecek filim değil yeni birşey katmıyor...o kadar çok sadist sapıkça vahşet filimleri seyredince ( normal filimlerde bile var bunlara benzer sahneler ) sadece merak için seyredilir ..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.