Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 'Her şeyin en iyisini arayanlara' video inceleme (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
7
Favori
179.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Response.Write

quote:

Orijinalden alıntı: deliora1

48 dakikalık videoda sensörlerle ilgili en ufak birşey yok canımı sıktı bu kulağa götürüp arama yada ters çevirip susturma olaylarını görmek istemiştim ama ne yazikki önemsiz olarak görülmüş donanım haber tarafından bu tür özellikler

Soruların varsa bu konuyla alakalı sor biz yardımcı olalım. Müzik/Video açıkken telefonu elinle kapattığında susuyor. Aynı şekilde kulağına götürdüğünde ekran ışıkları sönüyor. Tuşlar kayboluyor.

birisi aradığında kulağına götürünce otomatik cevap veriyor mu ?
    türkçe sesli komutları algılıyor mu yoksa illa ingilizce mi gerek ?
    birde bi arkadaşım söyledi büyük ihtimalle kekledi beni ama ekranı göremeyip gözlerini kısınca parlaklığı arttırıyormuş doğru mu bu ? :D

• quote:

quote:

quote:

48 dakikalık videoda sensörlerle ilgili en ufak birşey yok canımı sıktı bu kulağa götürüp arama yada ters çevirip susturma olaylarını görmek istemiştim ama ne yazikki önemsiz olarak görülmüş donanım haber tarafından bu tür özellikler

Soruların varsa bu konuyla alakalı sor biz yardımcı olalım. Müzik/Video açıkken telefonu elinle kapattığında susuyor. Aynı şekilde kulağına götürdüğünde ekran ışıkları sönüyor. Tuşlar kayboluyor.

birde bi arkadaşım söyledi büyük ihtimalle kekledi beni ama ekranı göremeyip gözlerini kısınca parlaklığı arttırıyormuş doğru mu bu ? :D

kulağa götürünce cevap verme gibi bir olay var galiba ama denemedim. çünkü öndeki kamerayla çalışıyor o sistem. yüzey gördüğü her yerde otomatik cevaplama yapar.
    türkçe sesli komutları anlıyor ama çok iyi sayılmaz. mesaj yazarken falan kusursuz dediğini metne döküyor. ingilizce olsa daha mantıklı. ama siri de olduğu gibi voice ile pek bir aktivite yapmak zor türkiye sınırları içersinde.
    arkadaşın seni keklemiş

• quote:

quote:

quote:

quote:

kulağa götürünce cevap verme gibi bir olay var galiba ama denemedim. çünkü öndeki kamerayla çalışıyor o sistem. yüzey gördüğü her yerde otomatik cevaplama yapar.
    türkçe sesli komutları anlıyor ama çok iyi sayılmaz. mesaj yazarken falan kusursuz dediğini metne döküyor. ingilizce olsa daha mantıklı. ama siri de olduğu gibi voice ile pek bir aktivite yapmak zor türkiye sınırları içersinde.
    arkadaşın seni keklemiş

biliyodum intikamım çok acı olucak ama :D

şu iphone 5 gelsede türkiyeye s3 bi ucuzlasa bende alsam 1100 tl param var alamıyorum acı çekiyorum her gün resimlerine bakıyorum :D bilgilendirme için teşekkür ederim :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşın seni keklemiş

biliyodum intikamım çok acı olucak ama :D

şu iphone 5 gelsede türkiyeye s3 bi ucuzlasa bende alsam 1100 tl param var alamıyorum acı çekiyorum her gün resimlerine bakıyorum :D bilgilendirme için teşekkür ederim :D

İndi baya fiyatları. Ben 2000'e almıştım. Hala ödüyorum. 200x10.
    Taksitle gir bir şekilde bitiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: erci501

Geç oldu ama iyi oldu
    2 gün önce S2 den S3 e terfi etmiştim.
    o kadar paraya neden 4S almadın diyenler oldu.Telefonu gösterdim 2 dk kullandılar sonra Ooo süpermiş hayırlı olsun dediler.

hocam batarya süresini S2 ile karşılaştırınca ne dersin? ben s2 kullandım o bazda dusunecegim

s2 ye göre yüzde 10-20 civarı daha uzun gidiyor şarjı.
    ayrıca fiyatlar çok iyi seviyelerde ben 2000 TL ye aldım şu an 1580 TL ye vatan gibi teknomarketlerde var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 16 Eylül 2012; 23:08:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Boy

Cihazı almak isteyenler için şu vatanbilgisayar'da %25 hafta sonu indirimi ile 1.588 TL 'ye geliyor.. Bu fiyat sadece mavi renk olan için geçerli.

Valla bilemiyorum ki iyi mi kötü mü. Var bu işin içinde birşeyler diyip düşünüyorum :)
  • IPOHONE YERİNE, GALAAXY 3 TERCİH ETTİK. VE İŞYERİNE İKİ ADET ALDIK.BİRİSİ, FABRİKASYON BOZUK ÇIKTI.. SAMSUNG BAŞARI ELEKTRONİK SERVİSİNE YÖNLENDİRDİ. SONUÇ.. ÜZERİNDEN NEREDEYSE 10 GEÇTİ HİÇ BİR GELİŞME YOK. TELEFONUHALA DEĞİŞTİRMEDİLER.. BU NEDENLE SAMSUNG GALAXY 3 ALDIGIMA ÇOK PİMANIM. SİZİNDE BAŞINIZA GELEBİLİR .. IPHONE DAN ŞAŞMAYIN...

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya061

Arkadaslar bu seffaf saat widgetini nerden indirebilirim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather
  • Samsung Galaxy SIII - I9300 Macro Video Quality & Video Focus Speed

http://youtu.be/7jH1NQt0NKs?hd=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi artdzy -- 28 Eylül 2012; 10:25:54 >
  • samsung s3 almak isteyenler

taksim saturnde dün baktım, 1499 TL
  • Iyimis ya benim telefon agir kullanimda 6 saat dayaniyor gerci butun gun elimde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalnız samsung yerine samsun yazmışlar sol üst köşeye orada koptum.

• Gümüş gri ve bronz(kahve) renk olanı ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ?
  • s3 darty de 1499 tl turktelekom yada avea hattı olanlara 100 tl indirimle bu fiyata veriyor bilginize...

• ben aphone 4s,samsung galaxy s3 ve note 2 arasinda kaldim secimimi s3 en yana kullanmak istiyorum ama birsey ogrenmem gerek ben facebook u daha cok oyun oynamak icin kullaniyorum iphone facebook oyunlarini oynaya biliyoruz bunu s3 de yapabiliyormuyuz facebook oyunlarini oynayabiliyormuyuz cevabinizi bekliyorum cunki biran once almak istiyorum telefonsuzum

• Ht video da messi Mesut abiyi baya zorladı telefondan soğudum html 5 le 2 kere tıklıyorsun full ekran açılıyor zaten ipad aldığımdan beri hiç flash aramadım çok nadir bazı yerlerde lazım oluyor onuda pufin browser çözüyor zaten yine de fiyatına göre mükemmel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok seviyorum yaw mesut abiyi :D

• SÜPER BİR İNCELEME HAZIRLAYANLARIN ELİNE SAĞLIK BİLMEDİĞİM ÖZELLİKLERİ ÖĞRENMİŞ OLDUM TEŞEKKÜRLER DH AİLESİ.
  • Videoda "samsun"S3 tanıtılmış,vay be yerliside çıktı demek,hayırlı olsun=)

• Ekran çok kolay kırılıyor. Teknolojik özelliklerine kanarak başıma bela mı aldım diyebilirsiniz. Bu konudaki şikayetleri araştırmadan almayın derim.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.