Şimdi Ara

Dubai Malı İphoneler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22
Cevap
0
Favori
31.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ilanlarda dubai malı iphoneler görüyorum bunların normal orjinal iphonelerden yazılımsal veya dınanımsal olarak farkları varmıdır varsa nelerdir bilenimiz varsa yardımcı olabilir mi ?

• Facetime (wifi ile görüntülü konuşma) yazılımında bulunmuyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tohr

Facetime (wifi ile görüntülü konuşma) yazılımında bulunmuyormuş.
    Evet sadece facetime yok. Onun dısında zaten dubaiden alınanlar da orjinal. 6 ay önce almıştım Dubai'den. Bi sıkıntı çıkartmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat1337

Evet sadece facetime yok. Onun dısında zaten dubaiden alınanlar da orjinal. 6 ay önce almıştım Dubai'den. Bi sıkıntı çıkartmadı.

Alıntıları Göster
    hiç bişey olduğu yok 2 yıldır kullanıyorum.olmayan app'yi eklersin sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemil27

hiç bişey olduğu yok 2 yıldır kullanıyorum.olmayan app'yi eklersin sadece

Alıntıları Göster
    Dubai'de Facetime'lı olanlarıda var alırken sormak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_h

Dubai'de Facetime'lı olanlarıda var alırken sormak lazım.

Alıntıları Göster
    dubaiden iphone alırsan ve içinde facetime yoksa iphone islam diye bi repo vardı cydia da , ordan facetime indirip kurabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahoo58

dubaiden iphone alırsan ve içinde facetime yoksa iphone islam diye bi repo vardı cydia da , ordan facetime indirip kurabilirsin.

Alıntıları Göster
    aldığımız cihazların işletim sistemi Apple iOS yani app store falan kullanabiliyoz sadece görntülü görüşme yok demi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertoz_966

aldığımız cihazların işletim sistemi Apple iOS yani app store falan kullanabiliyoz sadece görntülü görüşme yok demi ?

Öyle normalde de şimdi gidip de 300 Liraya da iphone 5S almamak lazım yani...

Orjinalse facetime olmaz... Appstore falan olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

quote:

Öyle normalde de şimdi gidip de 300 Liraya da iphone 5S almamak lazım yani...

Orjinalse facetime olmaz... Appstore falan olur...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar cok fazla kasıntı oldugunu duydum ben gecişlerde falan yavas kalıyormus normal iphone göre....

• quote:

Orijinalden alıntı: Alikemalgoka

arkadaşlar cok fazla kasıntı oldugunu duydum ben gecişlerde falan yavas kalıyormus normal iphone göre....

Alıntıları Göster
    kardeşim sahte çin mallarının biraz daha özenmişlerine dubai malı diyorlarki satsınlar :)

onu alıcagına git iphone 3gs falan al 300 lira 200 lira koyar ikinci el alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

kardeşim sahte çin mallarının biraz daha özenmişlerine dubai malı diyorlarki satsınlar :)

onu alıcagına git iphone 3gs falan al 300 lira 200 lira koyar ikinci el alırsın.

Alıntıları Göster
    iphone 3gs 300-200 liraya nasıl bulcak 3g nin bile hurdasını veriyorlar o fiyata

dubaiden alınanlarda facetime özelliği yok evet çokta kullanılan birşey değil birde dubaiden alınan modellerde genelinde yellow tint (sarı ekran) problemi var
  • quote:

Ya beyler Dubai malı diye siz onlara mı diyorsunuz sahtelere yani ?

Ben de ciddi ciddi yorum yapıyorum Duba'iden alınacakmış gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

iphone 3gs 300-200 liraya nasıl bulcak 3g nin bile hurdasını veriyorlar o fiyata

dubaiden alınanlarda facetime özelliği yok evet çokta kullanılan birşey değil birde dubaiden alınan modellerde genelinde yellow tint (sarı ekran) problemi var

300 lira 200 lirada koyar demişim , lise terk
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

300 lira 200 lirada koyar demişim , lise terk

Alıntıları Göster
    nerden alabiliriz bu dubai malı iphoneleri net üzerinden ?

• quote:

Dubai malindan kasit cin mali taklit iphonelarsa sahibindene bakabilirsiniz. 10-15 gun kullanir sonra cekmeceye atarsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dion

quote:

Dubai malindan kasit cin mali taklit iphonelarsa sahibindene bakabilirsiniz. 10-15 gun kullanir sonra cekmeceye atarsiniz.

Alıntıları Göster
    bi iphone 5 satıcısıyla konuştum dubai malı dedi imei kaydı yok dedi 1350tl dedi piyasada2000tl olan telefon neden bu kadar ucuz bılemedım orjinal olmuyor mu yanı şimdi bu telefon bılgısı olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: musty1988

bi iphone 5 satıcısıyla konuştum dubai malı dedi imei kaydı yok dedi 1350tl dedi piyasada2000tl olan telefon neden bu kadar ucuz bılemedım orjinal olmuyor mu yanı şimdi bu telefon bılgısı olan var mı?

Alıntıları Göster
    sorun yok hepsi çinde uretilip dunyaya dağıtılıyor amerikada satılanla falan hiç bir donanımsal farkı yoktur yazılımsal olarak zaten yer yer değişik değişikolduğu biliniyor zaten
  • quote:

Orjinaldir büyük ihtimal ama zaten 1320 lira gibi birşey diye biliyorum ben dubaide arkadaş almıştı.Satıcının karı düşündürücü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkeozak

quote:

Orjinaldir büyük ihtimal ama zaten 1320 lira gibi birşey diye biliyorum ben dubaide arkadaş almıştı.Satıcının karı düşündürücü.

Alıntıları Göster
    ya ne ballandırıyorsunuz. yorumlar çok saçma. arkadaş dubai malı demiş dubaiden alınan orjinal iphone dememiş.
    dubai malı iphonler jawa tabanlı işletim sistemidir. orada üretilir piyasaya sürülür. appstore facetime felan yok ben inceledim telefonu ve ios ile sadece görselliği aynı. java telefonu. hatta onu bırak itunes bile görmez o telefonu.:)

• quote:

Orijinalden alıntı: omercik88

ya ne ballandırıyorsunuz. yorumlar çok saçma. arkadaş dubai malı demiş dubaiden alınan orjinal iphone dememiş.
    dubai malı iphonler jawa tabanlı işletim sistemidir. orada üretilir piyasaya sürülür. appstore facetime felan yok ben inceledim telefonu ve ios ile sadece görselliği aynı. java telefonu. hatta onu bırak itunes bile görmez o telefonu.:)

Alıntıları Göster
    cevaplarınız için teşekkür ederim saygılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.