Şimdi Ara

Konya ve Ankara için Elmacık Su 19 Lt 1 Tl :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
8.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sehirfirsati.com/deals/ankara/elmaciksu/6569515?nlp=&CID=TR_CRM_1_0_0_156&a=829

Mailime gelmiş arkadaşlar güzel bir fırsata benziyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep1905 -- 4 Haziran 2012; 16:16:57 >

• Güzel'de bizim orası dağıtım listesinde yok ne yazık ki!
  • damacana depozito ücreti alıyorlarmı ?
  • Eryaman yok, oha diyorum sadece.
  • eski damacan varsa değiştiriyorlar yoksa 10 tl alıyorlarmış öyle yazıyor. bende balkonda boşta bi damancana vardı deneyelim bakalım 1 tl ye
  • teşekkürler 20 tane kaptım. çok iyi fırsat ama kullanma süresi az (19 Temmuz). o yüzden yeterli. 1 hesaba en fazla 4 tane veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyw hocam bizde aldık , kupon kodunu kampanya bitince veriyor heralde ?
  • Hayır, anında veriyorlar. Grouponlarım bölümünden görebilirsiniz. Ben 1 adet sipariş verdim bile.
  • teşekkürler. ben aldım bir tane...
  • Konya'dan alan var mı ? firmanın web sitesinde konya iletişim bayisi gözükmüyorda , (444 lü numaranın aranacağını biliyorum)
  • ben az once konya dan 1 adet suyumu teslim aldim. once konya icin gecerli degil dediler. sonra kabul ettiler. bu arada su guzelmis.

• Mamak tarafındada yok kaçırdık fırsatı

• İstanbulda olsaydı 10 tane alırdım . Damla aldım güzel 1 lira sonuçta çay demleyip içiyoruz Millet neler söylemişti halbuki
  • Aldim 4 tane haber veren arkadasa tesekkurler

• Kupon satışı 1 hafta sürecekmiş. Suyu denemek için bir tane kupon aldım. Beğenirsem devamı gelir.
  • fırsatı duyuran arkadaşa teşekkürler. 12 damacana da biz aldık.
  • Çek-satış bölümünde 10 TL şehirfırsatı hesabını 2 TL'ye satıyorlar (mesela ben ). 2 TL'ye 4 damacana alabiliyorsunuz.

"Bir kişi en fazla 4 Groupon kullanabilir." maddesi varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 5 Haziran 2012; 9:18:15 >
  • 1 hesap en fazla 4 damacana alabiliyor.
  • AOÇ suyu ama kaynak Sakarya Sakarya-Gölcük-İstanbul taraflarında hangi kaynak temiz kaldı ki kuruttular her yeri..bu su işi çok ilginç olmaya başladı herkes kendi kaynağına temiz diyor...Bursa taraflarından bir kaynak olsada yararlansak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 5 Haziran 2012; 9:23:32 >
  • Bende siparis verirken Konya icin gecerli degil efendim 7.20 tl odemeniz gerekli dendi. Sitede konya yaziyordu vs. diyince kabul ettiler bakalim bekliyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.