Şimdi Ara

e93 320i Hakkında Bilgi Almak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bmw 320i cabriolara bakıyım 2007-2009 model arası bu araç gerçek anlamda nasıl bir araçtır yakıt tüketimi olsn hızlanması olsun hertürlü bilgiyi merak ediyorum bu arda tabikide 320d den performans ve ekonomi bakımından kötü ama bu araç çok mu vasat bi c180 den daha az mı tatmin eder

• e90 320i kullandım yaklaşık 1.5 sene boyunca gidişi çok mükemmel değil ama kullanırken sıkmıyor kesinlikle,fakat araçtki kişi sayısı arttıkçe aracın performansı farkedilecek şekilde azalıyor.Ben araçta tek iken hissteğim ivmelenmeyi yanımda 1 kişi varken hissedemiyordum,yani tork yeterli kadar iyi olmuyordu.Ama dersenizki C 180 mi e93 mü ikisi çok farklı arabalar.Biri sedan diğeri cabrio yani o tamamen sizin seçiminize kalmış.Mercedes'in avangarde yada amg paketlileri donanım olarak gayet yeterliler ama bmw nin verdiği sürüş keyfini verir mi bilemem.Arkadaşımda var sakin kullanıyor arabayı aracın konforu bmw den biraz daha iyi belki de o fark Run-Flat lastik olmadığı içindir.E90 nın yakıt tüketimi hakkında konuşmayı unutmuşum.Trafikte çok yakıyor yaklaşık 11-12 lt/100km ama dediğim gibi bu veriler hep E90 320i için geçerli e93 ü çok bilmiyorum.
  • beyler daha yorumlara bilgilere ihtiyacım var koskoca fd de 1 kişimi yazabilirdi bu arada tşk kardeşim
  • bende 2009 e92 var 320i. arkadaşın dediklerine ben de katılıyorum. performans olarak fazla bişey beklemeyin. ortalama bir performans sunuyor araç.

0-100'ü 9 saniye. ben en fazla 220 gördüm araçla, ama biraz daha zorlanarak ve rampa aşağı 230 görülebilir sanırım.

yakıt tüketimine gelirsek, sürekli şehir içi trafikte kullanırsanız 12 litre civarında yakar. uzun yolda 10,8 lere kadar düşebiliyor sakin kullanırsanız. karma kullanımda 11,5 l düzeyinde.

performanslı ya da ekonomik kullanmak size bağlı, araç size her ikisini de belli ölçüde vaadediyor.

bmw nin sürüş keyfine zaten diyecek yok, oturma pozisyonu, 2000cc de olsa benzinli motor sesi, ve varsa idrive büyük keyif veriyor. c180 hem daha hantal hem de 320i kadar keyif vermiyor bence.

eğer benzin sorun olmayacaksa, temiz ve kondisyonlu bir e92-93 gayet alınabilir bir araç şu an.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.