Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32423243324432453246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birtürlü stock rom bulamıyorum türkiye sürümünü. Sammobiledan bakıyorum turkey sürümü yok ne yapıcam. Stock romu nereden indirebilirim açıl yardım
  • ranegade95 kullanıcısına yanıt
    Türkiye sürümü şart mı? Son çıkan hollanda var nj2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android L s3 e gelicekmi?
  • bu arada blekota yada sensation rom kullananlar icin bi bilgi. guc tasarrufunu acip tik işaretli olan cpu ve ekran ayarlarinin tiklerini kaldirip guc tasarrufunu kapatin. performans farkini göreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: just4techno

Android L s3 e gelicekmi?

kitkat gelmedi ne L'si
  • arkadaşlar en uygun fiyatlı bataryayı nasıl alabiliriz şuan? 3000 mah da olabilir orjinal batarya da veya da kalitesine güvenebilecek bir marka? 100 liraya görünce 3000 mah'ı biraz uzak durdum
  • Iphone almazsanız daha çoook batarya ararsınız...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beograd kullanıcısına yanıt
    Iphone bataryasız da mı çalışıyor? O_o
  • hollanda son sürümü kurdum, şimdilik baya hoşuma gitti gereksiz tüm uygulamaları devre dışı bıraktım filan başka bir şey yapmadım yeterince stabil çalışıyor
  • iphone 5 kullanan arkadaşım da var benle aynı yoğunluktaki kullanımda telefonu 2 kere şarj etmesi gerekiyor. şarj dışında her alanda övseniz anlarım ama şarj konusunda iphone'a nasıl iyi diyebiliyorsunuz anlamıyorum ben telefonu ikinci el almıştım 2 yıl da oldu yavaş yavaş değişmesi gerektiğini düşündüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: vural_kral

Linkteki "otterbox defender" kılıf orijinal midir beyler?
    http://www.n11.com/otterbox-commuter-samsung-galaxy-s3-white-P10078880

Bu kılıf bu telefona fazla bu saatten sonra hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beograd

Iphone almazsanız daha çoook batarya ararsınız...

iPhone'un bataryası çok mu gidiyormuş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xhead

arkadaşlar en uygun fiyatlı bataryayı nasıl alabiliriz şuan? 3000 mah da olabilir orjinal batarya da veya da kalitesine güvenebilecek bir marka? 100 liraya görünce 3000 mah'ı biraz uzak durdum

nerde buldun 3000 mah acaba ben bulamadım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Benim 2 aylık telefonum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Kılıfsız kullanıyorum çok rahat, herkese tavsiye ederim. Sadece ekran filmi var o kadar, güzelim telefonun incelediğini kapatmaktan başka bir işe yaramıyor.

• arkadaşlar merhaba.
    s3 kullanıyordum ve s4 black edition'a geçiş yaptım. S3'deki herşeyi (galeri, numara v.s) s4e aktarmak için en cuzi yol hangisidir yardımcı olur musunuz
  • bütün touchwiz arayüzlü romlar 4.3 sürümlerinden bahsediyorum bir süre sonra zırvalıyor ram kullanımları berbat ötesi bu yüzden cihazda kilitlenme oluyor,sadece cyanogenmod temelli romlar stabil benim kullandığım rom Resurrection Remix 4.4.2 KitKat v5.1.5 sürümü acayip stabil ram kullanımı çok iyi ortalama 370mb boş ram kalıyor,çok hızlı antutu punanın bir önemi yok ama 27000 civarı puan alıyor boeaffla kernelk ile kullanıyorum işlemci 1.1ghz olrak çalışıyor performans açısından benim için yeterli şarjıda ekran sürekli açık şekilde kalsa 5-6 saat civarı gidecek normal kullanımda 1 güb rahat çıkıyor

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/development-gt-i9300-resurrection-remix-t1815285 denemek isteyen olursa diye link koyuyorum

• mekta M kullanıcısına yanıt
    direkt arastirmadim ancak vatan, teknosa gibi siterde 100-110 lira arasi degisen fiyatlar gordum daha ucuza bulma imkanimiz yok mudur acaba veya da orjinal bataryayi 70-80 liradan daha ucuza bulma imkanimiz

• quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

hollanda son sürümü kurdum, şimdilik baya hoşuma gitti gereksiz tüm uygulamaları devre dışı bıraktım filan başka bir şey yapmadım yeterince stabil çalışıyor

Brezilya romunda bir ton gereksiz oyun ve program vardı. Bu romda yoktur inşallah. Birde ram kullanımı nasıl?

• ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    hiçbiri yok brazilyadakilerin, bir tane samsung go diye bir şey var. ram kullanımı bir farklılık sunmuyor rakamsal olarak baktığımız zaman, fakat ram yönetimi iyiye benziyor 1 saat önce açık olan uygulamayı (stok tarayıcıdaki google arama sonucu) şimdi aynen açabiliyorum mesela. telefon 2gb ramli gibi çalışıyor sanki, telefon aldım yeni kargoda, sanki onu anladı da bırakma beni diyor gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mike4peace -- 5 Kasım 2014; 11:01:05 >
  • 
Sayfa: önceki 32423243324432453246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.