Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32413242324332443245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekoksoy

Hay maşallah:) Sensationda hiçbir ayar yapmadan uçuyor önemli olan o zaten. Ben bu ayarların yapılacağını bilmiyordum ama bu ayarların rehberden atmasıyla veya uygulamadı yüklenemedi diyip playstore girmesiyle alakası tam olarak nedir? Veya dediğiniz ayarla ilgilimidir fikrin var mı? Yahu burda kimse fanboyluk yapmıyor nedir bu sinir ? Rom dediğin şey tercih meselesi zaten, ben fikrimi yazıyorum ki eksik yanlış olan bir yer varsa burdaki senin gibi bilen arkadaşlar düzeltsin diye. Relax..

Ne siniri,benim yasadigim guzelligi siz de yasayin diye cirpiniyorum vallahi,bir de romu kurarken seceneklerde crt animation secenegini kapali olani tiklanacak,secenekleri minimumda kurun,yani mesela samsung programlarini kurma secenegini tiklamayin,magazine shealt cart curt bunlarida kurmayin,tauchwiz seceneginde de s5 mini yi kurun,Ben zaten touchwiz degil hep nova kullanirim,ayarlarda cok basit

• Ayarlar yukardaki gibi olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.boeffla-kernel.de/index.php/2012-10-31-06-13-16
    Romu kurunca kerneli ve ayar apk sini de burdan indiriyoruz arkadaslar,Download app yazan yere tiklayinca apk iner.asagisinda da kernel indirme bolumu var,4.4.2 kismindan beta kismina girip 6.1 beta6 kernelini indirip kurucaksiniz,rom kurulduktan sonra apk den ustte versigim ayarlar yapiliyor,

• bozkan23 kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkür ederim. Rom bana şarj konusunda daha avantajlı geldi, şu dediğiniz ayarlarla biraz denemek istiyorum açıkcası sonuçta deneyim işi bunlar:)
  • bozkan23 kullanıcısına yanıt
    ben rom+kerneli kurmuştum da bu apkden haberim yoktu, bunu indirip üstteki ayarları yapmak yeterli mi? 2 gün önce kurdum bende memmun değilim bu haliyle çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

ben rom+kerneli kurmuştum da bu apkden haberim yoktu, bunu indirip üstteki ayarları yapmak yeterli mi? 2 gün önce kurdum bende memmun değilim bu haliyle çünkü

Aynen yeterli,baska bisey yapmaniza gerek yok,sadece 1 hafta sabredin rom tam olarak otursun,bir de Allah razi olsun deyin bana tabi

• quote:

Apk kernel ile faaliyete geciyor,yani kernel kurmadan apk acilmiyor ve ayar yapulmiyor,ok.

• quote:

Kernel yuklenmeden apk acilmaz ve ayar yapamazsin kursanda

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkan23

http://www.boeffla-kernel.de/index.php/2012-10-31-06-13-16
    Romu kurunca kerneli ve ayar apk sini de burdan indiriyoruz arkadaslar,Download app yazan yere tiklayinca apk iner.asagisinda da kernel indirme bolumu var,4.4.2 kismindan beta kismina girip 6.1 beta6 kernelini indirip kurucaksiniz,rom kurulduktan sonra apk den ustte versigim ayarlar yapiliyor,

Evet sizi destekliyorum. Ben de 1 haftadır bu kernelle kullanıyorum. S3 bir harika telefon oldu. selamlar...

• Bu rom RAM canavarı. 0 MB boş alan kalıyor. çalışmasının tek sebebi kurulan kernel ile SD karttan ve telefonun hafızasından çalarak ram gibi kullanmasıdır. Ram şişince stabil falan diyemezsin TW bide
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaburgaNecmi

Bu rom RAM canavarı. 0 MB boş alan kalıyor. çalışmasının tek sebebi kurulan kernel ile SD karttan ve telefonun hafızasından çalarak ram gibi kullanmasıdır. Ram şişince stabil falan diyemezsin TW bide

Yaw he he,bir de senin yüzün suyu hurmetine calisiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 3 Kasım 2014; 15:50:15 >
  • Ben bahsedilen rom ile 26000 civarı antutu sonucu aldım. Ayrıca bataryasından da memnunum. 5 saat civarı ekran süresi alıyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutebahhir

Ben bahsedilen rom ile 26000 civarı antutu sonucu aldım. Ayrıca bataryasından da memnunum. 5 saat civarı ekran süresi alıyor...

27620 puan aldim bende dostum,htc one m7 de ayni puanda

• Eğer garantisi devam ediyorsa serviste değiştiriyorlar. Orijinal daha mı iyidir çakma kötü müdür bilmiyorum ama 2-3 sayfa önce bir arkadaş batarya tavsiyesi yapmıştı aliexpressten ve performansın daha iyi olduğunu söylemişti

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Bir arkadaşım yardım istedi bilmediğim için buraya sormak istedim.

Samsung S3 telefonunu usb ile arabaya bağladığında cihazı görmediğini fakat arkadaşının ayfonu bağladığı zaman gördüğünü ve parçaları çalabildiğini söyledi.
    Note 4 almayı düşünüyor kafası karışmış onuda acaba algılamaz mı diye? Nerede bir yanlışlık var arkadaşlar?

Araba Corolla mı?
  • quote:

quote:

Bu rom RAM canavarı. 0 MB boş alan kalıyor. çalışmasının tek sebebi kurulan kernel ile SD karttan ve telefonun hafızasından çalarak ram gibi kullanmasıdır. Ram şişince stabil falan diyemezsin TW bide

Laflra bak ya sanki babasının yaptığı ROM savunma şekline bak. Sanarsın kendisi yaptı.

Kaç saattir kullanıyorsun ROM'u ?????

Forumda başlıklarda aylarca BLekota' nın muhabbeti dödü. SS'leri gördüysen görev yöneticisi ve uygulama yöneticisinde RAM kullanımını farklı gösterdiğini fark edersin. 0 MB boş alan kalan bir SS vardı. Gerçekende Böyle. Bende kullandım 3 hafta 22 MB boşluğu görünce sildim. Çalışmasının tek sebi kernel ve ayarlarıyla telefonun hafızasını RAM şeklinde kullanması. Haaa ama sen facebook twitter snap whatsapp kullanmıyorsan. Farklı apps. kullanmıyorsan boş menüde free RAM ile dolanmaya devam et.
    Touchwiz tabanlı olduğunu söylememe gerek yok herhalde.

Şu forumda insanlara saygı kalmamış artık. " Yaw he he" şeklinde aşağılamak senin ne haddine ? Sen kimsin? En iyisini ben bilir ben kullanırım egon kime ?

Fikrimizi gerçeklerle beraber söyledik. 1 ay sonra da sileceksin bu ROM'u buraya da yazıyorum.

Müzik çalar dondu ram sıkışması yüzünden !

EDİT: Abicim zram i boeffla config v2 programindan acip 800 yaptinmi,swap i 95 e cektinmi,lmk ayarlarini yaptinmi,yok,tabi ram kasar,bu ayarlar blekotanin onerisi ve tel ucuyor boyle ayarlayinca,ayrica en son cikan boeffla kernel 6.1beta6 kernelini kuracaksin,ayrica 3 gune kadar ve 5-6 kez kapatip acinca rom oturuyor ve stabillesiyor,benden soylemesi,romu ben yapmadim,hicbir karım da yok,sadece yardim icin oneriyorum

Burdada ne güzel yazmışsın bu ayarların ne olduğunu ZRAM'ın ne demek olduğunu biliyor musun ?? Telefonu aç-kapat mış... Stabil değil bunu yapıyorsun çünkü RAM sıkışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaburgaNecmi -- 3 Kasım 2014; 22:57:00 >

• quote:

quote:

quote:

Laflra bak ya sanki babasının yaptığı ROM savunma şekline bak. Sanarsın kendisi yaptı.

Kaç saattir kullanıyorsun ROM'u ?????

Forumda başlıklarda aylarca BLekota' nın muhabbeti dödü. SS'leri gördüysen görev yöneticisi ve uygulama yöneticisinde RAM kullanımını farklı gösterdiğini fark edersin. 0 MB boş alan kalan bir SS vardı. Gerçekende Böyle. Bende kullandım 3 hafta 22 MB boşluğu görünce sildim. Çalışmasının tek sebi kernel ve ayarlarıyla telefonun hafızasını RAM şeklinde kullanması. Haaa ama sen facebook twitter snap whatsapp kullanmıyorsan. Farklı apps. kullanmıyorsan boş menüde free RAM ile dolanmaya devam et.
    Touchwiz tabanlı olduğunu söylememe gerek yok herhalde.

Şu forumda insanlara saygı kalmamış artık. " Yaw he he" şeklinde aşağılamak senin ne haddine ? Sen kimsin? En iyisini ben bilir ben kullanırım egon kime ?

Fikrimizi gerçeklerle beraber söyledik. 1 ay sonra da sileceksin bu ROM'u buraya da yazıyorum.

Müzik çalar dondu ram sıkışması yüzünden !

EDİT: Abicim zram i boeffla config v2 programindan acip 800 yaptinmi,swap i 95 e cektinmi,lmk ayarlarini yaptinmi,yok,tabi ram kasar,bu ayarlar blekotanin onerisi ve tel ucuyor boyle ayarlayinca,ayrica en son cikan boeffla kernel 6.1beta6 kernelini kuracaksin,ayrica 3 gune kadar ve 5-6 kez kapatip acinca rom oturuyor ve stabillesiyor,benden soylemesi,romu ben yapmadim,hicbir karım da yok,sadece yardim icin oneriyorum

Burdada ne güzel yazmışsın bu ayarların ne olduğunu ZRAM'ın ne demek olduğunu biliyor musun ?? Telefonu aç-kapat mış... Stabil değil bunu yapıyorsun çünkü RAM sıkışıyor.

2 aydir kullaniyorum,senin soyledigin hicbir sorun ve sisme yok,samsungta 4.3 stock romda zram kullaniyor,bu romun dunya genelinde ilk 1 hafta da 100 bin kisi download etmis,kimsede senin soyledigin sorunlar yok,telefoncular bu romu para ile kuruyor ve dukkan camina blekota 4.4.2 rom kurulur diye yaziyor,ergenlik yapmaya gerek yok,ben yanlis yonlendirme herkesi diye sana cevap veriyorum,kuracaklarin seni dinlememesi icin cabaliyorum,senin s3 un donanimsal sorunlari olabilir pekala,hepimiz sonucta bu s3 u kullaniyoruz ve ayni gemideyiz,100 kisiden 1 kisi memnun degil diye paylasimda bulunmayalimmi,simdi senle tartisip kisir donguyemi girelim,tabiki sen kendi yorumunu yapacaksin,ama forum da insanlar dogruyu bulmak icin iyiyi bulmak icin dolasiyor,bende senin gibi daha iyiye ulasmaya calisiyorum ve bir kazancim yok,ama kusura bakma ama yanlis yorumuna katilamam,insanlari yanlis yonlendirmene izin veremem,yani kisaca yanlisa dogru dogruya yanlis diyemem

• Ha bu arada 0 mb ram ne demek yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkan23 -- 4 Kasım 2014; 2:12:48 >
  • Linkteki "otterbox defender" kılıf orijinal midir beyler?
    http://www.n11.com/otterbox-commuter-samsung-galaxy-s3-white-P10078880

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vural_kral -- 4 Kasım 2014; 13:18:07 >
  • 
Sayfa: önceki 32413242324332443245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.