Şimdi Ara

Kyocera'dan ahizesiz akıllı telefon: Urbano Progresso

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
3.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Uzakdoğu pazarına yönelik akıllı telefon çözümleri sunan Kyocera, Urbano Progresso olarak isimlendirdiği yeni modelini Japonya'da piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

125 mm uzunluğunda, 64 mm genişliğinde, 10.8 mm kalınlığında ve 139 gram ağırlığında tasarlanan Urbano Progresso'yu piyasadaki rakiplerinden ayıran özelliği ahizeye sahip olmaması. Akıllı telefonun bünyesinde barındırdığı ''Smart Sonic Receiver'' teknolojisi yaydığı titreşimlerle ses iletimi sağlıyor. Smart Sonic Receiver teknolojisi sayesinde gürültülü ortamlarda, standart akıllı telefonlara kıyasla konuştuğunuz kişiyi daha iyi duyabileceğiniz öne sürülüyor.

1.4GHz saat hızında çalışan Qualcomm MSM8655 platformu, 4GB ROM, 32 GB'a kadar microSDHC kart desteği, Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemi, 4.0-inç boyutunda dokunmatik ekran (çözünürlük belirtilmemiş), 8.1 megapiksel çözünürlüğünde CMOS sensörlü ve otomatik odaklama özellikli kamera, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 3.0, Wi-MAX ve 360 saate varan bekleme - 530 dakikaya varan konuşma süresi vadeden batarya Urbano Progresso'nun nitelikleri arasında yer alıyor.

Kyocera Urbano Progresso'nun, 30 Mayıs'tan itibaren KDDI aracılığıyla Japonya'da satışa sunulması planlanırken fiyata dair bilgi verilmedi.

• ee yani sonuç olarak ahize olmayınca başları göğemi ermiş..

• quote:

Orijinalden alıntı: nedensiz07

ee yani sonuç olarak ahize olmayınca başları göğemi ermiş..

Sen bu mesajı yazdıktan sonra başın göğe erdiyse, onlarında ermiştir.

• ahizeyi koymdınız tamam ama estetiği niye koymadınız odamı titreşimle şey olacak

• android gerçektende piyasayı karıştırdı.önüne gelen telefon çıkarır oldu.ben yakında arçelik,casper,vestel vb markalardanda aynı saçma atılımı bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: iismailcu

ahizeyi koymdınız tamam ama estetiği niye koymadınız odamı titreşimle şey olacak

şu telefonları dildo şeklinde yapsalarda millet rahatlasa...

• quote:

Orijinalden alıntı: lars001

quote:

Orijinalden alıntı: iismailcuahizeyi koymdınız tamam ama estetiği niye koymadınız odamı titreşimle şey olacak
    şu telefonları dildo şeklinde yapsalarda millet rahatlasa...

yapsınlarda al kendine bi tane madem

• ee yani sonuç olarak ahize olmayınca başları göğemi ermiş..

• tasarim cok tatli duruyor.d.d.d.d

• telefon tasarım olarak berbat ötesi. tasarım dediğin erkeksi olacak, gerekirse üzerinden kıvılcımlar çıkacak telefonun. sert hatlar incelik hep tercihimdir...

• Duyulabilirlik ve duyabilmek telefonlar için en önemli şey, konuşmalarımı gürültülü ortamda daha iyi duymaya yönelik bir teknoloji geliştirdilerse asıl tercih sebebimdir. Android uygulamalarının hepsi 1,4 GHZ işlemcide çalışır, ağırlık az, 4 inç ideal boyut, kamera iyi gibi, ön kamera da var, birde 700 TL fiyat olursa bitti gitti.

• Kız telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: msgstr

telefon tasarım olarak berbat ötesi. tasarım dediğin erkeksi olacak, gerekirse üzerinden kıvılcımlar çıkacak telefonun. sert hatlar incelik hep tercihimdir...

hayır tasarım gayet güzel

• Tasarımı ve telefonu beğenirsiniz veya beğenmezsiniz. Ancak bu, firmanın özgün bir ürün yaptığı gerçeğini değiştirmez. Ahizesiz olmasıyla bir yeniliği varken, tasarım ve renk olarak da çakma değil.

• Fotokopi makinaları, yazıcıları ve fotoğraf makineleri ile tanınan iyi bir firma.
    Kyocera nın geçen sene echo diye modeli çıkmıştı.
    Tek ekran olarak kullanılabilen çift ekranlı bir telefondu.
    Burada satılsa alırdım.
    Bu markayı takip edin,
    daima bir yenilikle çıkıyorlar.
    İleride piyasanın büyüklerini zorlayabilir.
    Ülkemize adam gibi bir dağıtıcıyla girse bu marka satar.

• tuşlu olması hic iyi olmadı

• Af buyrun ama ben şimdi bişey anlamadım.Bu cihaz ceptelefonu mu ev telefonu mu ?. Şu ''ahizesiz'' ibaresi iyice kafamı karıştırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: exp16

Af buyrun ama ben şimdi bişey anlamadım.Bu cihaz ceptelefonu mu ev telefonu mu ?. Şu ''ahizesiz'' ibaresi iyice kafamı karıştırdı.

1.4 Ghz işlemci ve 4Gb ram ev telefonunda bir işe yaramaz sanırım
  • 360 saat bekleme süresi fena değil.

• Güzel bir teknoloji özellikle gerçekten fazlasıyla gürültülü ortamlarda iletişimi dahada rahatlaştırır kolaylaştırır..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.