Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (634. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Elder Scrolls

Ulan yine şu kezban Felicity ile Oliver ayrıldı derken zaman döngüsü oldu yine.

Nasıl mutlu olmuştum var ya. ah ah keşke o olay olmasaydı

• Ne uğraştılar Vandal ile o kadar izlet Olicity şaklabanlığını ver bir doz Felicity kezbanlığından asanın üzerine oturup intihar etmezse şerefsizim..
  • Diziye bu gece başladım. Ve henüz üç bölüm izledim. Flash'a kaçıncı bölümde başlamamı önerirsiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Malcolm efsane bir karakter ya kızımı öldürtme diye Oliver'a artistlik yaptı, eleman ölünce yaptığına bak Kanatlı arkadaşları çok güçsüz gösterdiler bence tek yapabildikleri uçmak sanki. Yalnız Thea ve Laurel da dövüşüyor artık galiba
    Şu sahnede arkadaki eşeği fark eden oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Batman'in gaz verdiği hazırlıklı Flash, Zoom'a tek atar herhalde

Fazlasıyla hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    2. sezonu bitirince
  • Flasha göre daha iyi girecek finalle herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel olarak çok iyi bölümdü ayrıca avengers göndermesi de iyiydi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Flasha göre daha iyi girecek finalle herhalde

Fragmana göre felicity gidici ama kesin yanıltıyorlar bizi :( Keşke ölse
  • https://eksisozluk.com/entry/56707810
    Şu entry resmen içimi okumuş keşke evren falan sıfırlansa da keşke Arrow kimliğini kimse bilmese gizli gizli tek başına yapsa işlerini yav.

• Rıza Baba ve ekibi gibi oldu Arrow. Felicity'den biktirdi iyice senaristler birsey olsada kurtulsak Avengers'a olan gonderme cok iyiydi.

• aykut.. kullanıcısına yanıt
    Felicity giderse hacker kim olcak diziyi bırakırım vallahi arkadaş. Şaka bir yana bende gitmesinden yanayım ama bir bilgisayar bilimcisi gelcek acaba oda zenci çocuk olabilirmi?

• Laurel'ın çığlığı olmasa vandalı yenemezlerdi.
  • güzel bölümdü, felicity ile oliver kavga edince üzülmüştüm ama barry çözdü olayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 4 Aralık 2015; 16:14:24 >
  • İlk iki sezonun en şirin karakter felicity'yi getirdikleri hale bak.
    Geçen yıl çok kezban oldu nefret ettirdi kendisinden dediğimde katılmıyorlardı bana. Şimdi herkesin aynı fikirde olduğunu görmek güzel.
    Trailer'da Olie bişey yapamasa da boğulsa... Biz de kurtulmuş oluruz.
    İlk sezon ki Laurel'ın kezbanlığı, Felicity'nin kezbanlığının yanında şirin kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

https://eksisozluk.com/entry/56707810
    Şu entry resmen içimi okumuş keşke evren falan sıfırlansa da keşke Arrow kimliğini kimse bilmese gizli gizli tek başına yapsa işlerini yav.

"...oliver diye zengin bir playboy var, kum torbasi gibi her gelen kendisine hesap soruyor.

en sonunda constantine gelip "burasi cehennemdi ve oliver yaptiklari icin sorguya cekildi" diye baglarlarsa sasirmayacagim. olaylari dizinin protagonisti olmasi gereken kisi degil resmen cevresi yonetiyor. basrol oldugu dizide en iyi yardimci oyuncu emmysi alabilir yakinda stephen amell."

Adam ne kadar da doğru konuşmuş.
    Hep söylüyorum, bu diziyi bitirenler ana ögeler şunlar:
    1) Arrow'un kimliğinin bilinir olması ve sosyal hayatının kalmaması. (Normal hayatındaki herkes de onun gibi kahraman bu da Arrow'u değersiz yapıyor)
    2) Karakterlerinin, "karaktersiz olması". Şöyle ki Thea bir gün kezban, diğer gün ununu elemiş eleğini asmış görmüş geçirmiş bilge bir kişi, başka birgün olayları anlayışla karşılayan biri. Herkes böyle.
    3) Ana karakterin herkesten dayak yiyebilmesi.
    4) Kezbanlıklara ve atarlanmalara ayrılan uzun zamanlar.

Ayrıca ÇR'de green arrow komik biriymiş yukarıdaki entryden anladığım kadarıyla.
    Yani dizidekinin tam tersi. Bu doğru mu?
    Bir de after one year muhabbeti vardı ne oldu? Nedir o?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

Laurel'ın çığlığı olmasa vandalı yenemezlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Faithful Lover

Barry'nin zaman yolculuğu yaptığını anlaşılması bölümü bayaaa bi heycanlı tuttu ki o patlama ve herkesin ölmesi olaya etkileyicilik katmış bence -yanma efektinin komikliğine rağmen, o felicity'nin tipi neydi öyle ya ölürken -
    Onun dışında evet Vandal Savage baya kolay harcandı ama hem dizide boss'ları genelde sezon finalinde olmakla birlikte gerektiğinden kolay bir şekilde yenmelerine alıştığımdan hem de LoT'da geri dönceğini bildiğimden o kadar rahatsız etmedi. Tabi Malcolm'un öyle bi hareket yapması da şaşırtmadı değil.
    Son olarak ben de ölenin William olacağını düşündüm ama bu kadar bariz yaparlarsa da senaristlere sağlam söverim muhtemelen.

Lot ne oluyor hocam?

• john mclane kullanıcısına yanıt
    legends of tomorrows, dizi
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Dizide Roy geri dönüyormuş özledim valla ve dediğin gibi Oliver sosyal hayatı yaşamalı ve kimliği gizli tutsa Batman misali mükemmel olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.