Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (589. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    Citizen sağolsun ne diyelim
  • Bu forum beni yoruyor artık, bi resim koymak için iki saat uğraşıyorum.

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt
    5 yıllık üyeyim ama özellikle bu yaz dönemindeki kadar sorunlarla uğraştığımı hatırlamıyorum. Heralde kışa hazırlık yapıyorlar rahat rahat takılalım diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jukka

Arrow (2012 -2020 ) Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylargray -- 4 Eylül 2015; 1:01:49 >
  • Ya Diggle ı bile rezil etmişler abi bu ne Allah aşkına motorcu kaskı gibi ya

• Diggle ne olmuş öyle Magneto, Juggernaut olmuş bu

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

Ya Diggle ı bile rezil etmişler abi bu ne Allah aşkına motorcu kaskı gibi ya

Hocam siz yazana kadar Diggle olduğunu anlamamıştım

Saçmalamışlar iyice

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diggle ı ilk bölüm öldürürler, bunlar hep gözden düşürme çabaları yoksa böyle bilerek rezil edemezler bi karakteri
  • ya o kadar kurşunun içinde atlarken zıplarken kask çok mantıklı tamam da arkadaş hakikaten magneto'nun kaskının ne işi var burada, koy bir motorcu kaskı hatta kurşun geçirmez ter yapmaz kaz tüyünden başımızın üstünde yeri var diyelim
  • Fragman yarın saat gece 4 gibi Stephen Amell'in facebookundan yayınlanacak.

• Şu ana kadar izlediğim tüm dizileri bitirdim, hiçbirini yarım bırakmadım. Ama Arrow beni ilk defa yarım bıraktircak gibi duruyor. En sade karakter Diggle'ı bile mahvettiler. Yeni sezonda 6-7 bölüm izleyip karar vereceğim.

• Bir kanım ısındı valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S?jer -- 4 Eylül 2015; 20:43:11 >
  • KingStark kullanıcısına yanıt
    Bu kendi saçları hocam. 3.sezon taktığı peruk aşırı sarıydı. Platin sarı olabilir Bu arada bu gece 4.sezon tanıtım fragmanı varmış.
  • Geçende Cnbc-e de 2. sezon vardı. Bakiym dedim. Valla Laurel bana da bi hoş gözüktü. Dedim 3. sezonda nolmuş buna.

Türkiye saatiyle gece 1 gibi gelcek diyorlar hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 4 Eylül 2015; 21:10:49 >
  • quote:

Geçende Cnbc-e de 2. sezon vardı. Bakiym dedim. Valla Laurel bana da bi hoş gözüktü. Dedim 3. sezonda nolmuş buna.

Nereden bulabiliriz hocam cikinca youtune falan mi yoksa var mi Arrow un bi sayfası?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpi0n42

quote:

Geçende Cnbc-e de 2. sezon vardı. Bakiym dedim. Valla Laurel bana da bi hoş gözüktü. Dedim 3. sezonda nolmuş buna.

Nereden bulabiliriz hocam cikinca youtune falan mi yoksa var mi Arrow un bi sayfası?

Facebook ta Stephen Amell'in sayfası paylaşacak diye okumuştum. Onun haricinde yine Facebookta Arrow Türkiye diye bi sayfa vardı o da paylaşacaktır.

• quote:

Magneto mu o :)
  • quote:

Bu kendi saçları hocam. 3.sezon taktığı peruk aşırı sarıydı. Platin sarı olabilir Bu arada bu gece 4.sezon tanıtım fragmanı varmış.

Bak işte buna sevindim.Sonunda Katie'yi güzelce izleyebileceğiz. :) Supernatural'de de kendi sarışın saçları vardı çok beğenirdim.
  • 
Sayfa: önceki 587588589590591
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.