Şimdi Ara

Arrow (2012 -2020 ) Bitti (590. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.736
Cevap
111
Favori
389.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam Supernatural da bi ayrıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpi0n42

quote:

Geçende Cnbc-e de 2. sezon vardı. Bakiym dedim. Valla Laurel bana da bi hoş gözüktü. Dedim 3. sezonda nolmuş buna.

Türkiye saatiyle gece 1 gibi gelcek diyorlar hocam.

Nereden bulabiliriz hocam cikinca youtune falan mi yoksa var mi Arrow un bi sayfası?

Facebook ta Stephen Amell'in sayfası paylaşacak diye okumuştum. Onun haricinde yine Facebookta Arrow Türkiye diye bi sayfa vardı o da paylaşacaktır.

Saolun hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Geçende Cnbc-e de 2. sezon vardı. Bakiym dedim. Valla Laurel bana da bi hoş gözüktü. Dedim 3. sezonda nolmuş buna.

Türkiye saatiyle gece 1 gibi gelcek diyorlar hocam.

Nereden bulabiliriz hocam cikinca youtune falan mi yoksa var mi Arrow un bi sayfası?

Facebook ta Stephen Amell'in sayfası paylaşacak diye okumuştum. Onun haricinde yine Facebookta Arrow Türkiye diye bi sayfa vardı o da paylaşacaktır.

Saolun hocam :)

Rica ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: KingStark

quote:

Aynen hocam Supernatural da bi ayrıydı

Aynen hocam.Supernaturalde farklı bir güzelliği vardı.Arrow'da kezban Laurel olunca insan hiç sempatiyle bakamıyor.Normalde Twitter'da veya Facebook'ta görüyorum.Çok neşeli ve tatlı bir bayan.Keşke dizide de onu öyle görebilsek.

+1. Kesinlikle katılıyorum hocam yapımcı ve senaristler aklımızda Kezban Laurel olarak yer ettirdi oyuncuyu. Umarım 4. sezonda düzelir, hem Laurel; hem de dizi.

• Lance'i canlandıran Paul Blackthorne, karakterinin herkesi şaşırtacak birşey yapacağını söylemiş. Bu da maske falan takıp Kanunsuz olmasın

• quote:

Lance'i canlandıran Paul Blackthorne, karakterinin herkesi şaşırtacak birşey yapacağını söylemiş. Bu da maske falan takıp Kanunsuz olmasın

Dizi zaten öyle bi duruma geldi ki eğer öyle bir şey olursa hiç şaşırmam

• quote:

quote:

Lance'i canlandıran Paul Blackthorne, karakterinin herkesi şaşırtacak birşey yapacağını söylemiş. Bu da maske falan takıp Kanunsuz olmasın

Hocam sen diziyi bitirmiştin di mi? Bitirmediysen acma he
    Oliver i Tatsu ot kaynatarak ölümden döndürdü ya artık herşey normal geliyo bana.

• Bütün şehir maske takıyor zaten. Adamın dokunduğu ya kahraman oluyor ya da villain.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam sen diziyi bitirmiştin di mi? Bitirmediysen acma he
    Oliver i Tatsu ot kaynatarak ölümden döndürdü ya artık herşey normal geliyo bana.

Bitirdim hocam sorun yok Ben de bir şey farkettim:

Ras Oliver i kalbinin cok yakinindan bicakliyo belkide kalbinden. Ama ileriki bolumlerde yara karninin oralarda Demisler heralde "lan burdan bicaklansa ölür bu, biz ileriki bolumlerde yaranin yerini degistirek"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE977AA46 -- 4 Eylül 2015; 22:54:56 >
  • Arkadaşlar aşağıdaki yazı 4.sezonla ilgili spoiler icermektedir. Olur ya takintisi olup dizi gelismelerine bile bakmayanlar açmasın sakin :)

Twitterda okudum:
    Constantine şehre gelişi Sara'nın Lazarus Pit ile hayata dönmesiyle ilgili olacak.

Lazarus Pit Thea nin iyilestirildigi suydu değil mi ? Eğer Sara hayata dönecekse bence belli sorunlar olmasi lazim. Yoksa Ras öldü zaten Oliver gitsin her öleni suya atsın, saçma olur biraz

• quote:

Arkadaşlar aşağıdaki yazı 4.sezonla ilgili spoiler icermektedir. Olur ya takintisi olup dizi gelismelerine bile bakmayanlar açmasın sakin :)

Twitterda okudum:
    Constantine şehre gelişi Sara'nın Lazarus Pit ile hayata dönmesiyle ilgili olacak.

Lazarus Pit Thea nin iyilestirildigi suydu değil mi ? Eğer Sara hayata dönecekse bence belli sorunlar olmasi lazim. Yoksa Ras öldü zaten Oliver gitsin her öleni suya atsın, saçma olur biraz

Hocam tamam Ras öldü dr Oliver yeni Ras değil ki her istediğini suya sokabilsin. Malcolm Merlyn yeni Ras Al Ghul oldu onun da ne olduğu belirsiz zaten Zaten Lazarus Pit'ten çıkanlarda genelde psikolojik sorunlar falan oluyo değişiyorlar. Thea da bunu az çok gördük yeni sezonda da görmeye devam edebiliriz.

• quote:

quote:

Arkadaşlar aşağıdaki yazı 4.sezonla ilgili spoiler icermektedir. Olur ya takintisi olup dizi gelismelerine bile bakmayanlar açmasın sakin :)

Twitterda okudum:

Hocam tamam Ras öldü dr Oliver yeni Ras değil ki her istediğini suya sokabilsin. Malcolm Merlyn yeni Ras Al Ghul oldu onun da ne olduğu belirsiz zaten Zaten Lazarus Pit'ten çıkanlarda genelde psikolojik sorunlar falan oluyo değişiyorlar. Thea da bunu az çok gördük yeni sezonda da görmeye devam edebiliriz.

Hocam aklimdan çıkmış yav Malcolm olmustu dimi yeni Ras

Bence onun Oliver a karşı itlik yapması lazim ki kullanamasinlar suyu Thea konusunda da haklisiniz hocam zaten sudan firladigindaki halini anlatmaya gerek yok Şu diziyi bi toplasalar 4.sezonda çok sevinicem.

• Muhtemelen de itliğine devam eder o. Her sezon böyle, bi iyi bi kötü. Umarım toparlar bu sezon. Şu fragman gelse de bi baksak gidişat nasıl.

• quote:

Muhtemelen de itliğine devam eder o. Her sezon böyle, bi iyi bi kötü. Umarım toparlar bu sezon. Şu fragman gelse de bi baksak gidişat nasıl.

Onun için bekliyorum hocam :D Son 20 dakika hadi bakalim:)

• Diggle konsept art hakkında. Alıntı:
    quote:

abi ben bu foto için offical sayfasındaki kör fanboylar ile kavga ettim. gözü olan bir allahın kulu benim gördüğümü görüyormu acaba??

olum bu fotoğrafı sanırım stajyere falan yaptırmışlar. haber ne kadar gerçek olsa da fotoğraf bir o kadar fake gözüküyor bana bu kadar saçma olamaz. neden?

-kafa küçük
    -vucudun o açısına kafanın tam ters açısı ile boynun kırılır.
    -kaskın nasıl çirkin bir render'ı var bilmiyorum ama leş gibi.
    -kaskın o kafada olmadığı çok belli
    -kaskın açısı ile suratın açısı yamuk.
    -çene nerede?
    -çene neden boyuna girmiş? boynu ile giysi arasındaki beyaz çizgi nedir?

kaç yıldır çizim yapıyorum anatomi kasıyorum arkadaş bu kadar çirkin bir photoshop olamaz. olamaz yani adam gibi bi fotoğraf çıkarsınlar
  • trailer gelir birazdan
  • Trailer gelirse de 4 civarı gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AgZodiac -- 5 Eylül 2015; 0:59:13 >
  • geldi.

https://www.facebook.com/stephenamell/videos/916849745066960/

ulan dig harbi magneto olmuş ya constantine'i de koymuşlar, umarım 1 bölümle kalmaz bol bol görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 5 Eylül 2015; 1:04:19 >
  • Fırından yeni çıktı:)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=916849745066960&id=146921975393078&refid=17

• 4. Sezon traileri ile ilgili birkac sey yazayim:

Karakterler sanki biraz kendini toplamis gibi geldi bana. Dovusebiliyorlar yani. Geçen sezon dovusemiyorlardi, ozellikle Laurel' in salakligindan eser kalmamis

Dig' in kostümünü begenmedim acikcasi, keske kostumsuz olsaymis.

Sanki eski Ras' in kiziyla (ismi aklima gelmiyor) Malcolm bi isler cevirecek gibi geldi bana

İnşallah şu sezon da aşk olayları ota sarmaz. Felicity ile mi olacak tamam arkadaşım onunla olsun ama değiştirmesin, sonra iyice ergen aşk dizilerine dönüyor.

7 Ekim' i sabırsızlıkla beklemekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE977AA46 -- 5 Eylül 2015; 1:11:35 >
  • 
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.