Şimdi Ara

Google, Motorola'nın mobil kısmını resmen satın aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
3.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  Ağustos 2011’de 12.5 milyar dolar karşılığında Motorola Mobility’yi satın alacağını duyuran Google, blog sitesinde yaptığı açıklamada alımın resmi olarak gerçekleştiğini bildirdi.

Tüm ülkelerden Motorola Mobility’nin alımı için onay alan Google son olarak geçen hafta sonu Çin anti tekel bürosundan da Android işletim sisteminin en az 5 yıl daha açık kaynak kodlu kalacağı sözünü vererek şartlı bir şekilde onay aldı. Çin'den gelen bu onayın ardından Google CEO'su  Larry Page satın alma sürecinin sona erdiğini ve Motorola Mobility'nin artık Google'a ait olduğunu belirtti.

Henüz Motorola Mobility ile ne gibi işler yapılacağını belirtmeyen Google bu alımla Android ekosistemini daha fazla güçlendirerek mobil dünyada rekabeti arttırmayı planlıyor. 

• yeni cikacak motorola nasil olacak acaba en azindam 4.3 inc boyutunda olmasi iyi ama muhtemel tasarim kotu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

[html]
    <br />
    <div><br />
    </div>
    <div> Ağustos 2011’de 12.5 milyar dolar karşılığında Motorola Mobility’yi satın alacağını duyuran Google, blog sitesinde yaptığı açıklamada alımın resmi olarak gerçekleştiğini bildirdi.</div>
    <br />
    Tüm ülkelerden Motorola Mobility’nin alımı için onay alan Google son olarak geçen hafta sonu Çin anti tekel bürosundan da Android işletim sisteminin en az 5 yıl daha açık kaynak kodlu kalacağı sözünü vererek şartlı bir şekilde onay aldı. Çin'den gelen bu onayın ardından Google CEO'su  Larry Page satın alma sürecinin sona erdiğini ve Google Mobility'nin artık Google'a ait olduğunu belirtti.<br />
    <br />
    Henüz Motorola Mobility ile ne gibi işler yapılacağını belirtmeyen Google bu alımla Android ekosistemini daha fazla güçlendirerek mobil dünyada rekabeti arttırmayı planlıyor. [/html]

bu haber eski değil mi yaa? hatta nisan ayında google motorolayı elden çıkarıyor haberleri vardı. öncealdı ama şuan satış hazırlıkları var diye biliyorum?

• google abi.. yapıyo

• hayırlısı...
  • cem uzan'a iş çıktı
  • Hayırlı olsun...

• Uzanı ceo yapsınlar

• Oha lan, ben daha Nisan ayında satıldı diye biliyordum.

• googleda artık androidde bir standart kullanmaya başlar umarım bu vesile ile.. android 4 çıktı ardından 5 gelmek üzere ama hala daha güncelleme almayan modeller mevcut. tüm bunlar android cephesinde standart eksikliğinden kaynaklanmakta. ios işletim sisteminde anında tüm cihazlar güncelleme alabiliyorken yıl olmuş 2012 sizin üst düzey telefonunuz için bekleyin ki üretici firma lütfedipte birkaç ay önce aldığınız ama sürekli model çıkardığı için sadece birkaç ayda eskiyen ve demode olan telefonunuz için güncelleme çıkarsın. siz hala aldığınız telefonun taksitlerini öderken firma desteği kesmiş oluyor... gelecek olan standart ile tüm bunların önüne geçilebilir. ama satın alma işlemi henüz çok yeni olduğundan dolayı meyvelerini vermesi biraz zaman alabilir.

• hello moto
  • android artık motorola için çalışcak desek yeridir.Umarım 5 yılın sonun google çıkıp da android paralı demez , işallah...

• Valla eski motorola telefonları gibi güzel şeyler çıkarırlar. Razr modeli baya iyi göründü gözüme :) uygun fiyata bulursam geçicem saniye durmam

• quote:

Orijinalden alıntı: Vash The Stampede

cem uzan'a iş çıktı

Bu sefer paçayı kurtaramaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korkuyorum Google bir gün gelecek senide satın aldım diyecek diye.

• Hadi bakalım motorola için iyi olmuş açıkçası artık Samsung ve Apple mobil dünyada söz sahibi.Belki bir ihtimal onların seviyesine ulaşabilir
  • Ve Motorola'nin yukselisi baslar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google kendisine bir kurban arıyordu ve Motorola'yı buldu.

• Rekabet iyidir kullanıcıya yarar her zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.