Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.795
Cevap
530
Favori
1.194.426
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuya ilk sayfalardan beri ege sızması ucuzlayacak diye yazmıştım ama arkadaşlar görmemiş sanırım. Yine yazıyorum.

EGE Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği (EZZİB) Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Güreli, zeytinyağının üreticiden 5 TL’den alınmasına rağmen 15 TL’ye satılmasında problem olduğunu belirterek “Buradan davet ediyoruz. Bir zincir market gelsin bizden raf parası almasın. İhraç fiyatına, mevcut fiyatların yarısına akredite laboratuar garantili 6-7 TL’ye yağ satalım" dedi.

http://www2.dha.com.tr/deutsch/ege-zeytin-ve-zeytinyagi-ihracatcilari-birligi-ezzib-yonetim-kurulu-baskani-nedim-gureli--67-tlye-yag-satalim-son-dakika-haberi_297185.html
    http://www.haberturk.com/yazarlar/durmus-odabasi/742085-ucuz-zeytinyagi-fikri-ne-kadar-samimi

Güney ege sızmalarının fiyatları inmeye başladığına göre Nedim Güreli gerçekten samimi. Ben şahsen cebini değil de Türk halkını düşündüğü için teşekkür ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible_jn

quote:

Orijinalden alıntı: whitecrow1

Evde sızma zeytinyağı stoğum çokca mevcut.

Ama riviera bitti. Uzun yıllardır tariş kullanıyorum. Tariş riviera kampanyası var mıdır bildiğimniz arkadaşlar?

Teşekkürler.

Bir de bence başlığı zeytinyağı kampanyaları olarak değiştirip riviera kampanyalarını da paylaşsak. Riviera sıcaklarda kullanıldığından çok tüketiliyor.

Riviera zeytinyağı değil Sıcaklar, soğuklar falan hikaye. Bana göre aldatmaca.

O zaman süper markamız Ülkerin komilisi hikaye yazıyor teneke üzerine.

• Bizim arkada$ zeytinci akhisarli ve yagin kg'ina 10tl istiyor bir gramda a$agi inmem diyor;)

Hazir market urunlerinden cok daha kaliteli oldugu iddiasinda yorumunuz nedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 9 Haziran 2012; 13:57:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani bir Atasözümüz var ya.

Ucuzsa vardır bir illeti
    Pahalısa vardır bir hikmeti

Sözünü kendine yontan bazı arkadaşlarımızda var yüksek fiyat çekeyim iyi derler diye düşünenlerinde oldugunu düşünüyorum.

Not : Sadece bu gibi insanlarında olabileceğini yazdım ona buna demedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Bizim arkada$ zeytinci akhisarli ve yagin kg'ina 10tl istiyor bir gramda a$agi inmem diyor;)

Hazir market urunlerinden cok daha kaliteli oldugu iddiasinda yorumunuz nedir.

Toptancı firmalara 4-5 liradan veriyorlar. Bize gelince gözleri açılıyor 10-15 arası satıyorlar İstanbul'da.
  • Limangoda satılan Nar marka zeytinyağını nasıl bilirsiniz?
  • adeseden gittim baktım ve aldım.. yudum sızma zeytin yağı 12.95. kaptım 2 tane.. 26 liraya 4 litre aldım.. bence etrafında adese market olan varsa hemen koşsun alsın...başka marketlerde gittim baktım. fiyat en az 22-23 liraydı 2litre yudum sızmanın.. bakalım nasıl.. ancak ucuz olmasının nedeni sanırım son kullanma tarihi.. lakin son kullanma tarihleri bütün şişelerde 14 ocak 2013 tü. yani 6 ay kalmış.. bu yüzden ben 4 lt aldım.. nca tüketiriz diye
  • Kipadan Ekiz Sızma 3Litre 18.90 TL aldım geldim.
  • ilk mesajda Migros'da komili sızma 35.5 TL diyorda, migros'un insert'ünde komili zeytinyagından hiç bahsetmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

ilk mesajda Migros'da komili sızma 35.5 TL diyorda, migros'un insert'ünde komili zeytinyagından hiç bahsetmiyor

iyi bak var.daha bugün hem migroskop ta hem de migrosta gördüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _deadmaster

quote:

ilk mesajda Migros'da komili sızma 35.5 TL diyorda, migros'un insert'ünde komili zeytinyagından hiç bahsetmiyor

tamam ben online olana bakmiştim hemde 2 kez orada yoktu. şimdi pdf formatindakini indirip baktım onda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayfam

Limangoda satılan Nar marka zeytinyağını nasıl bilirsiniz?

hocam ben de merak ediyorum, 5 lt'lik tenekeyi alıp almamak konusunda kararsızım.
    Erken hasat zeytinyağı iyi diye okumuştum internette, 250 ml olanından aldım iki tane.
    Ama natural sızmasını bilmiyorum.
  • A101 deki zeo sızma zeytinyağı nasıldır bilen var mı acaba balsan yağ sanayi kemalpaşa/izmirde fason olarak üretilmiştir yazıyor

peder almışta 29.90dan 5lt lik bugün daha açmadık da kullanmış olan vardır belki diye bir sorayım dedim
  • quote:

quote:

quote:

tamam ben online olana bakmiştim hemde 2 kez orada yoktu. şimdi pdf formatindakini indirip baktım onda var.

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=9795359&shopCode=04133404&shopCategoryId=30391

Sanal Markette 62.95 görünüyor.

35.5 dan istanbuldaki migros mağazalarından alan varmı ?

Yada farkında olmadan 3 litrelikmi aldınız. :)

• http://www.migros.com.tr/upload/migroskop.pdf

Sayfa 8 de gördüm.

Bu fiyat bütün migroslarda geçerlidir herhalde.
  • Komili Riviera 5Lt 29TL Migroslarda.
    5Lt Komili Sızma 55TL idi. Ben yine de emin olmak için kasadan money kart ile geçirdim fiyat değişmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 9 Haziran 2012; 22:23:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

quote:

quote:

quote:

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/showProductDetail.do?psi=9795359&shopCode=04133404&shopCategoryId=30391

Sanal Markette 62.95 görünüyor.

35.5 dan istanbuldaki migros mağazalarından alan varmı ?

Yada farkında olmadan 3 litrelikmi aldınız. :)

ben 1 saat önce migrostaydim. Money kartımı evde unuttugum için alamadim.
    62.95 üzeri çiziliydi. MoneyClup kart ile 35.5 TL satılıyor.

Komili sızma ise 52 küsürlü veya o cıvarda bi fiyatı vardı.

Bende şimdi ikelemde kaldım. eger normal sızması iyiyse Carrefour'dan onu alayim diyorum.
    Migros'ta Komili ege Sızma 35.5 TL
    Carrefour'da Komili Sızma 41.90 TL

• Komili Ege Sızması internette 35,50TL' den satılıyor.
    Komili Sızma mı yoksa Ege sızması mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 9 Haziran 2012; 22:38:53 >
  • Ucuz olan ege sızması. Konudaki ilk mesajda link verdim ege sızmalarının niye ucuz olduğuna dair. Kısaca ege sızması alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihgh3

A101 deki zeo sızma zeytinyağı nasıldır bilen var mı acaba balsan yağ sanayi kemalpaşa/izmirde fason olarak üretilmiştir yazıyor

peder almışta 29.90dan 5lt lik bugün daha açmadık da kullanmış olan vardır belki diye bir sorayım dedim

Ben denemiştim idare eder. Eğer gerçekten sızma zeytinyağı ise fark etmez zaten.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.