Şimdi Ara

Sifir anakartin pinleri yamuk cikti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar adilazimdegilland sitesinden MSI Z77-GD65 anakart aldim bir cikardim anakartin soketindeki 2 pin kirik. Apar topar pentaya goturdum ben de. Birkac arkadasin daha basina gelmis ne yapmam gerek kullanici hatasi diyip garanti disi birakirlarsa ?

Güncelleme: 2 Mayıs'ta ürünü Penta'dan ''onarılmış'' olarak ürünü aldım. Pinler hala yamuktu. 3 Mayıs'ta ürünü adilazimdegilland e götürdüm. ''Değişim yaparız sorun olmaz.'' dediler.

Güncelleme: 2 hafta geçmesine rağmen bugün 17 Mayıs aradım firmayı değişim yapamayız isterseniz garantiye gönderelim dediler kabul etmedim. Bununla da kalmayıp artık yasal işlemleri başlatacağımı söylediğimde tamam siz başlatın dediler pişkin pişkin. Tüketici Haklarına gitmeyi düşünüyorum.

MSI garanti servisi de kalitesini österiyor 1.5 ayda bu sorunu çözemeyerek :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet gökgöz -- 24 Mayıs 2012; 17:27:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yasal işlemleri başlatmakla iyi yaparsın densizler akıllasın.
    Neredeyse 1 aydır işlem görüyor ve onarılmamış yenisi ile degiştirmeleri lazım.
  • Tepelerine çık, yeni alıyorsun, pinler yamuk ve değişim yapmıyor he. Öyle firma olmaz, tekrar ara, tüketici haklarına başvuracağım de, yeni aldım lan, bu ne de, biraz sinirli konuş, ki zaten öylesindir bu konu da,.
  • Öncelikle geçmiş olsun. adilazimdegilland sitesini ilk kez sizden duydum. Ki sitenin adında hayır yok maalesef. Bence hukuksal işlemleri başlatmakta geç bile kalmışsınız. Sağlam bir avukatınız varsa açın tazminat davasını dizin yeni PC'nizi. (Ama güvenilir yerlerden :) )
  • Ahmet selam,

Ürünün seri numarasını yazar mısın? İlgileceğiz. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet gökgöz

Arkadaslar adilazimdegilland sitesinden MSI Z77-GD65 anakart aldim bir cikardim anakartin soketindeki 2 pin kirik. Apar topar pentaya goturdum ben de. Birkac arkadasin daha basina gelmis ne yapmam gerek kullanici hatasi diyip garanti disi birakirlarsa ?

Güncelleme: 2 Mayıs'ta ürünü Penta'dan ''onarılmış'' olarak ürünü aldım. Pinler hala yamuktu. 3 Mayıs'ta ürünü adilazimdegilland e götürdüm. ''Değişim yaparız sorun olmaz.'' dediler.

Güncelleme: 2 hafta geçmesine rağmen bugün 17 Mayıs aradım firmayı değişim yapamayız isterseniz garantiye gönderelim dediler kabul etmedim. Bununla da kalmayıp artık yasal işlemleri başlatacağımı söylediğimde tamam siz başlatın dediler pişkin pişkin. Tüketici Haklarına gitmeyi düşünüyorum.

sizin o sorun halen cözülmedimi hocam gecmiş olsun bende elindeki belgelerle bulundugun hakem heyetine basvur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.