Şimdi Ara

KORKUNÇ HİKAYELER, GECE CANI SIKILANLAR OKUSUN (YENİLERİ EKLENDİ) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
229
Cevap
70
Favori
431.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hortlamış konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devoure

bir gün ekmek parası için sünnet düğünlerinde palyaçoluk yapan bir genç bir yandan çocukları güldürmeye çalışıyor bir yandan da bu işi beğenmeyip allah'a isyan ediyormuş. ufak çocuklarla ilgilenen palyaço sıra sünnet çocuğunu eğlendirip ona moral vermeye gelince yüzü asık bir şekilde çocuğun yanına gidip " oldu da bitti maşallah" demiş. palyaçonun yüzündeki mutsuzluğu anlayan çocuk ta ona " ağabey, niye yüzün asık?" diye sormuş daha önce palyaçoya kimsenin göstermediği bir sefkat ile. bunun üzerine duygulanan palyaço çocuğa " ufaklık. üniversite okudum. bilime inandım ama işsizim, bu işi yapıyorum." demiş.

çocuk çocukluğunun verdiği saflık ve iyi niyetle " palyaço ağabeyim, üzülme. allah herkese rızkını elbet verir ama senin de bir şeyler yapman gerekli. dünya hayatı boş." demiş. palyaço da itiraf etmiş namaz kılmadığını, dua etmediğini. çocuğun bu cevabı üzerine namaza başlayan palyaço iki hafta sonra üst düzey bir holding tarafından işe alınmış ve efendiliği, yakışıklılığı ve mülayimliği ile patronun kızının gönlünü çalan palyaço onunla evlenip mutlu bir yuva kurmuş. gül gibi geçinip gitmişler ve palyaço bir daha allah'a hiç isyan etmemiş.

Yav diğerleri okeyde bu ne arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: ClemeNtha1914

quote:

bir gün ekmek parası için sünnet düğünlerinde palyaçoluk yapan bir genç bir yandan çocukları güldürmeye çalışıyor bir yandan da bu işi beğenmeyip allah'a isyan ediyormuş. ufak çocuklarla ilgilenen palyaço sıra sünnet çocuğunu eğlendirip ona moral vermeye gelince yüzü asık bir şekilde çocuğun yanına gidip " oldu da bitti maşallah" demiş. palyaçonun yüzündeki mutsuzluğu anlayan çocuk ta ona " ağabey, niye yüzün asık?" diye sormuş daha önce palyaçoya kimsenin göstermediği bir sefkat ile. bunun üzerine duygulanan palyaço çocuğa " ufaklık. üniversite okudum. bilime inandım ama işsizim, bu işi yapıyorum." demiş.

çocuk çocukluğunun verdiği saflık ve iyi niyetle " palyaço ağabeyim, üzülme. allah herkese rızkını elbet verir ama senin de bir şeyler yapman gerekli. dünya hayatı boş." demiş. palyaço da itiraf etmiş namaz kılmadığını, dua etmediğini. çocuğun bu cevabı üzerine namaza başlayan palyaço iki hafta sonra üst düzey bir holding tarafından işe alınmış ve efendiliği, yakışıklılığı ve mülayimliği ile patronun kızının gönlünü çalan palyaço onunla evlenip mutlu bir yuva kurmuş. gül gibi geçinip gitmişler ve palyaço bir daha allah'a hiç isyan etmemiş.

ağır csb

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Orijinalden alıntı: ClemeNtha1914

quote:

ağır csb

CSB konu açmak yasak olmamasına rağmen, konular kapatılıp uyarı veriliyor.

Bunu CSB diye açsak, süresiz çizerler he

• quote:

Orijinalden alıntı: Roronoa-Zoro

ben şimdi nasıl uyucam beğendin mi yaptığını
    Allah korusun, kimsenin başına gelmez inşallah böyle şeyler

ben bide cadılarla ilgili bişey duydum, yunanistandan gelen türk arkadaşlar var, soyları türk ama seneler önce oraya yerleşmişler, dedeleri anlatırmış, eskiden yaşadıkları yerde elektrik falan yokmuş, akşam sokaklar karanlık olurmuş, lanetletmiş gibi kadınlar olurmuş, cadı derlermiş onlara, çok hızlı hareket edip birden yok olurlarmış falan, hatta bi tanesi arkadaşın dayısı doğduğunda insan gibi gitmiş, bebeği sevmiş, sonra bi muska vermiş bu onu kötülüklerden korur diye, o muskayı bebeğin yanına koymuşlar, bebek her geçen gün kötüleşmeye, zayıflamaya, solmaya başlamış, ölcek duruma gelmiş, bi hocaya götürmüşler sonunda, tabi o da hemen muskaya bakmış, içinde kurumuş bi dal mı ne varmış, bide yazılar fln, daha geç kalsaydınız bebekte bu dal gibi kurucaktı demiş.
    Tüylerm diken diken oldu dinlerken :/

korktum yav

• korkudan okuyamadım. çok mu korkağım ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yec44 -- 18 Aralık 2012; 17:09:48 >
  • Up
  • Beyler deminki konuyu silmişler buradan devam edinde hikayelerinizi dinleyelim.
  • İsteyenler lucid rüyayı araştırsın

• İyi biri olursan insan kalbi kırmayıp efendi olup saygılı olup ibadet edersen vs. cin şeytan bulaşmıyormuş bi yede okumuştum.

O değilde evdeki tüm ışıklar açık okudum bi kaç tane fena tırstım ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: çakma hitman

İyi biri olursan insan kalbi kırmayıp efendi olup saygılı olup ibadet edersen vs. cin şeytan bulaşmıyormuş bi yede okumuştum.

O değilde evdeki tüm ışıklar açık okudum bi kaç tane fena tırstım ha

• quote:

Orijinalden alıntı: laptop arası köfte

Allah belanı versin,korktum lan

bela okuma kazım
  • Cogu uydurma, okuyunca anliyorsunuz. Ancak gercek hikayelerde var aralarinda. Benim yasadigim seyler gibi..bir konu acip kendi yasadiklarimi anlatsam hepiniz icin guzel our aslinda ancak anlatirken tekrar yasamak gibi bir olay olacak. Gozlerim doldu bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZYMANDIAS -- 1 Şubat 2013; 4:25:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım bulunsun gece okurum

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbo Turtle

Cogu uydurma, okuyunca anliyorsunuz. Ancak gercek hikayelerde var aralarinda. Benim yasadigim seyler gibi..bir konu acip kendi yasadiklarimi anlatsam hepiniz icin guzel our aslinda ancak anlatirken tekrar yasamak gibi bir olay olacak. Gozlerim doldu bile

Açtın mı ?
  • Sağlam yok aralarında çoğunu başka versiyonlarda okumuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

quote:

Orijinalden alıntı: Turbo Turtle

Cogu uydurma, okuyunca anliyorsunuz. Ancak gercek hikayelerde var aralarinda. Benim yasadigim seyler gibi..bir konu acip kendi yasadiklarimi anlatsam hepiniz icin guzel our aslinda ancak anlatirken tekrar yasamak gibi bir olay olacak. Gozlerim doldu bile

Açtın mı ?

Malesef acmadim..acip sizlere gercek hikayeler okutmak isterdim ancak olacakları dusundum:

Bahsederken bile gozlerim doldu kim bilir bastan sonra anlatmaya kalksam ne olur..
    Ciddi ciddi yazdigim seyler "csb"lere takilacak, iyice sinirlenecegim..

Bir yanim ac diyor bir yanim actirmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.