Şimdi Ara

KORKUNÇ HİKAYELER, GECE CANI SIKILANLAR OKUSUN (YENİLERİ EKLENDİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
70
Favori
433.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

'kalb durması"

Ölüm sebebine gel

hocam yeni hikayelerde failler olabilir, niye dersen çok saçma ötesi bir siteden kopyaladım
  • Hepsinde var bişeyler yav, zaten nedense çok etkili bişey yok gibi; ya da ben kaşarlandım bu tarz şeylere çok ilgim olduğu için
  • quote:

Hepsinde var bişeyler yav, zaten nedense çok etkili bişey yok gibi; ya da ben kaşarlandım bu tarz şeylere çok ilgim olduğu için

hocam kaşarlanmak nedir lütfen bize açıklar mısın aklıma iyi şeyleri getirmiyorda o yüzden bir açıklama yapmanı istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

quote:

Hepsinde var bişeyler yav, zaten nedense çok etkili bişey yok gibi; ya da ben kaşarlandım bu tarz şeylere çok ilgim olduğu için

hocam kaşarlanmak nedir lütfen bize açıklar mısın aklıma iyi şeyleri getirmiyorda o yüzden bir açıklama yapmanı istiyorum

Bir şeyi çok yaptığın için alışmış olman, yadırgamaman. Bkz: "Bi işin kaşarı olmak". Kaşar deyince aklınıza sadece cilveli kızlar geliyo galiba

• quote:

quote:

quote:

Bir şeyi çok yaptığın için alışmış olman, yadırgamaman. Bkz: "Bi işin kaşarı olmak". Kaşar deyince aklınıza sadece cilveli kızlar geliyo galiba

hocam biliyorum ne manaya geldiğini , sadece nasıl açıklayacağını merak etmiştim

cilveli kızlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 1 Kasım 2012; 1:28:48 >

• ay korkarım ben okuyamam
  • quote:

bu gece yeni hikayeler kopyalamayı düşünüyorum. :)

yeter yeteeeerrrr :( tırsıyom yeter lan :))
  • ...Bu sefer hanımının mezar taºı değiºti ve arapça aynen evladım bidaki sefere suyu ısıt emi romatizmalarım çok azıyor yazdı.bende olayın suyunu fazla çıkarmamak için sulamayı kestim...........
    korkudan çok komedi gibi olmuş bu hikaye
  • @Architect_24 bişey olmaz yahuu :D

@duetyo hocam aralarda saçma hikayeler olabiliyor kusura bakmayın lütfen :)

hikayelere yenileri ekleniyor !

Bizim evimiz'in arkası mezarlığa bakıyor her gece uyumakda zorlanıyorum :(...Bir gün uyumadım hemen saatt'e baktım saat 03:27'ydi mezarlıktan sesler geliyodu bende baktım...Gördüğüm şey orada 2 adam ölü yatıyor hemen dikkatlice baktım ve 2 yıl önce trafik kazasnda ölen abimdi hemen babam ve annemi uyandırdım onlar baktı ve birşey göremedi ve sonra onlar yatmaya gittiler saat 04:00 oldu sonra tekrar baktım ve yine aynı şeyi gördüm ölen abim bana baktı ve hemen babamı uyandırdım...babam baktı birşey göremedi babam uyuyunca yine baktım ve aynı şeyi yine gördüm...Saat 06:00 oldu biraz daha baktım ve susadım su içerken EZAN okundu ve yine baktım baktığımda ölen abim yoktu...sabah oldu babam ve 2 polis incelemeye gittik hiç bir iz yoktu...çok korktum acaba 3 harfliler olabilirmi.?

geçen yaz kuzenlerimle mersindeki yazlık evimize gittik yan taraftaki komşumuz da tatile çıkmıştı evimiz bahçeliydi komşumuz bize ''çiçeklerime su verirsin anahtar saksının içinde'' dedi. ertesi gün akşam saat 03:00 'a kadar uyanıktık birden komşumuzun evinin ışıkları yandı ama o tatildeydi bizde kuzenlerimle komşumuzun evine girdik her yer birden söndü ve ağlayan bebek sesi duyduk girdik baktık odalara kimse yoktu en son banyoya baktık ve orada kafası kopmuş bebek vardı... hepimiz birden o evden kaçtık sonra oranın yerlisine o bebeği sormak istedik sorduğumuzda adamın yüzü bembeyaz oldu ve anlatmaya başladı :SAVAŞLAR SIRASINDA ORADA BİR AİLE VARDI BU AİLENİN BEBEĞİ OLDU AMA SAVAŞ SIRASINDA BOĞULARAK ÖLDÜRÜLDÜ KİM GİRERSE EVE ONU KORKUTUP KAÇIRIR...''dedi ve o komşumuz eve birdaha dönmedi

2005 yılında 13 yaşındaydım Bir gün arkadaşımın aprtmanına gidmiştim.Onlarda farkında olmadan 4saat geçmişti.artık arkadaşım onlarda kalmamı istedi. bende annemi arayıp izin aldım. Sonra gece olmuştu artık uyuma vakti gelmişti.yattığım yer kapıya yakındı. Tam uykuya girecekken birden kapı önünden bir kadının çığlığını duydum.Korkudan neyapcağımı bilemedim sonra emin olmak için arkadaşımı uyandırdım.akadaşım sokak kedisi olduğunu söyledi.Ama ben inanmadım arkadaşımla emin olmak için feneri alıp kapıyı açtık benim elim hep lambadaydı. aşağıya doğru hızla koşulan bir ses duydum.bizde yavaş yavaş aşağıya indik en sonunda sesler bodrumda bitti.sonra merakla bodrumun camından gizlice içeriye baktık ve ne görelim üstü başı kanlı ağzı burnu yamuk iri yarı bir şey anlayadık ne olduğunu korkudan hemen eve kaçtık arkadaşıma dedimki hemen bu olayı babana anlatmalıyız.Arkadaşım sabah olsun anlatırız dedi.tamam ama ya sabah giderse dedim boşver dedi oda korkudan ne yapacağını bilmiyordu.Sabah oldu babasına olayı anlattık babası gülerek siz hayal görmüsünüz dedi.Aşağıya indiğimizde hiçbirşey göremedik ama hala ben böyle birşey olduğuna inanıyordum sonra binanın önünde polisler bir kızın öldüğü için mahallede arama yaptıklarını gördüm o günden sonra o mahalleye adımımı atmadım.bana inanda oldu inanmayanda

o geceydi fundayla ben korku hikyaleri okuyorduk annemler öbür odadıydı bu kelimeleri bile yazarken etrafa bakyıroruz ışıklar söndü bebek çıglıkları ve bize yaklaşan 2 gölge vardı ışıkları açmaya çalıştım funda orda titriyodu noldu dedim yanına geldim dolabın kapısı aralıklıydı orda birşey bakıyodu funda diyodiki ne olur sibel annemi çar annemleri çardık kapı birden kitlendi uzun süre orda kaldık gece ben nöbet tutum funda uyudu sabah uyanınca funda yoktu yanımda heralde kapı açıldı sandm baktm yoktu funda oysa dolapta asıldı nefes alıyodu dedi sibel gitttttttttttttttttttttttttttttttttt qelme buraya gözleri beyazladı birden düştü yere sibel çabuk çıkalım dedi ve odadan koşduk oda yok oldu birden ve orda 3 tane bebek sibel funda diye cıqlık atıyorlardı bizi yanlız bırak mayın diolardıııı!!!!!

ben bir gün korku hikayeleri okuyordum tel çaldı bende annemdir dye açtım sizce ne duyyım esrarlı bir ses beni kurtar diyordu ama nerede olduğunu bilmiyordum sonra salondan ince sesli birisi şarkiı söylüyordu arkası dönüktü bir baktım ki bir gözü çıkık bir kız saçları önünne dönük ben kaçmaya başladımkız peşimdn geliyrdu gel buraya dyordu ben gelemem diyordum sonra eve gittim sabah oldu anneme anlattım ama nafile hiç kmse bana inanmadı

Bir gün arkadaşlarla oturuyorduk. Cin çağıracaktık. çağırdıktan sonra perde sallanmaya başladı ve duvarda el izleri göründü. Kapı kapanıp kilitlendi. biz arkadaşlarla çok korktuk. arkadaşımız olan İlkayın gözleri bir tuhaf olmaya başladı tuhaf tuhaf hareketler yapmaya başladı yüzü kıpkırmızı oldu sonra dondu kaldı biz bismillah deyince kendine geldi ve çığlık atıp ağladı ve biz bir daha cin çağırmamaya karar verdik arkadaşlar siz de bu tür şeylerle uğraşmayın size musallat olur ve de inşallah olmaz uğraşmayın böyle şeylerle...!

Serdar on iki yaşındaydı. Bir yıl vardı ki, mahalle arkadaşlarıyla şehir dışındaki top sahasında maç yapmaya gidiyorlardı. Birkaç günde bir öğleden sonra maç yapmaya giderken ağaçlıktan dolanıp top sahasına varıyorlardı. Aslında kestirmeden gitmek vardı ya o zaman da mezarlıktan geçmek gerekiyordu. Bu işe de pek istekli olan yoktu. Bazen maç uzuyor, karanlığa kalıyorlardı. Çocuklar evlerine geç kalmamak için, böyle durumlarda mezarlıktan geçiverelim diye maç bitiminde atıp tutuyorlardı ama mezarlık kapısına gelindiğinde sesler kesiliyordu.

Bir iki derken bu durum bir akşamüstü yine karanlığa kalınmıştı. Maç çok uzamış ve epey geç olmuştu. Dönüşü yok mutlaka mezarlıktan geçiyoruz diyenler yine mezarlık kapısına gelindiğinde susmuştu. Serdar duruma el koymak ihtiyacını hissetmişti. “ Arkadaşlar, arkamda tek sıra olun. Ben sizi mezarlıktan geçiririm “ dedi ve arkadaşlarının arkasında tek sıra olmasını sağladı. Hafif ay ışığı vardı ve kesme taşlardan yapılmış mezarlık içindeki dar yolu aydınlatıyordu. Etraf zifiri karanlıktı. Çocuklar sessizce Serdar’ın peşi sıra ilerlediler. Yolun yarısına gelinmişti ki yan taraftaki mezarlıktan bir el uzandı. “ Tut elimi, benim elimi tut “ diyordu derinden gelen bir ses. Serdar irkildi. Yüreği ağzına gelecekmiş gibi oldu. Çok korktu. Arkasına baktı. Kimse yoktu. Hani arkadaşları neredeydi? Gerisin geriye dönüp kaçmaya başladı. Hızla mezarlıktan çıktı. Hedefi top sahasıydı. Oraya ulaşmak istiyordu. İki kere arkasına da bakmıştı. Gördükleri tarifi imkansız şeylerdi. Peşinde ölüler vardı.

Serdar top sahasına vardığında bugünkü maçta gol attığı kalenin içine yattı. Arkasında kalenin filesi vardı. Uzanıp tutmaya çalışan olursa fark ederdi. Tehlike gelse gelse önden gelirdi. Böyle bir şey olursa o zamanda ona göre davranırdı. Serdar kalenin içine girdiği andan itibaren peşindekilerin kaybolduğunu anladı. Yine de her an tetikteydi. Gözleri dört bir yana fır dönüyordu. Serdar o gece sabaha kadar uyanık bekledi. Güneşin doğuşunu görmek kimseyi Serdar kadar sevindiremezdi. Derin bir oh çekti ve gerisin geri dönüp mezarlıktan geçerek evine vardı. O el uzanan mezar sessizliğin sesini dinliyordu. Bir hareket yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 19 Mayıs 2012; 1:46:49 >

• TAKİP
  • bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robb_Stark

bulunsun

bulunsun bakalım
  • ben korkmam ki böyle şeylerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

...Bu sefer hanımının mezar taºı değiºti ve arapça aynen evladım bidaki sefere suyu ısıt emi romatizmalarım çok azıyor yazdı.bende olayın suyunu fazla çıkarmamak için sulamayı kestim...........

Gülmekten öldüm bu nedir ya

Hikayelerin başlıkları da ayrı bir komedi zaten. Hele şu Mehmet Ali Ağca'lı olan

• quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Ulan evde tekim diyorum acmayin soyle konulari

yav aynen kendimide tutamiyorum elim konuya kayiyor yapmayin silin konuyu uyumaya calisirken saga sola bakamiyorum ya (tırıs tırıs) bide metafizik varliklar gorenler diye konu vardi bi bitmediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cevab Veremedi

quote:

Orijinalden alıntı: duetyo

...Bu sefer hanımının mezar taºı değiºti ve arapça aynen evladım bidaki sefere suyu ısıt emi romatizmalarım çok azıyor yazdı.bende olayın suyunu fazla çıkarmamak için sulamayı kestim...........

Gülmekten öldüm bu nedir ya

Hikayelerin başlıkları da ayrı bir komedi zaten. Hele şu Mehmet Ali Ağca'lı olan

bebek kafasi... 3 bebek funda hande felan diyo (isimleri tam hatirlayamadim simdi) bunlar fazla cool olmuslar

• Beyler herkes kendi başından geçen korkunç olayları yazarsa daha iyi olur.
  • olay rusyada geciyordu sanirim haberlerde gormustum. rusyada 7 ye yakin genc daga kampa cikiyor sonra hepsi ciplak ve olu bulunuyor. bide sanirim farkli farkli yerlerde bulunuyorlar.

• Allahtan korkan birisinin başka hiçbirşeyden korkmasına gerek yok,Allahtan, başka size hiçkimse ne iyilik nede kötülük yapabilir
  • arkadaslar birsürü yeni hikaye ekledim yukarıdaki mesajlarımda var , okuyabilirsiniz :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.