Şimdi Ara

LG, Optimus 3.0 kullanıcı arayüzünü tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Optimus 4X HD, Optimus 3D Max, Optimus Vu ve LG Optimus LTE II gibi modellerle bu yıl başarılı olmak isteyen LG, Android modelleri için geliştirdiği yeni arayüzü de resmi olarak tanıttı.

Optimus UI 3.0 olarak adlandırılan arayüz, Android 4.0 işletim sistemi çalıştıran modeller için kullanılacak. Stok Android tecrübesine önemli modifikasyonlar ekleyen LG, Sense ve TouchWiz arayüzlerinin bu alanda rakibi olacak. Arayüz ilk olarak LG Optimus 4X HD ve LG Optimus LTE II modelleri ile önyüklü olarak gelecek.

Kullanıcılar yeni arayüzde kilit ekranını herhangi bir yere doğru sürükleyerek kilidi açabilecekler. Ayrıca kilit ekranı kamera gibi özel fonksiyonları başlatmak için optimize de edilebiliyor. Arayüzde kamera yazılımı da elden geçirilmiş. LG deklanşör yerine ses komutları ile fotoğraf çekilmesine imkan sağlıyor. Çoklu sahneler çekilerek içinden beğenilenlerin seçilmesi de mümkün.

LG kullanıcılara arayüzü diledikleri gibi değiştirme imkanı da tanıyor. Stok ikonların yerine kullanıcılar kendi ikonlarını veya resimlerini kullanabiliyor. Uygulama menüsüne İndirilenler şeklinde bir de kategori eklenmiş.

Özel kullanıcı arayüzleri genelde işletim sistemi güncellemelerinin gecikmesine sebep olduğu için eleştiri konusu haline geliyor. Ancak firmaların aynı işletim sistemini kullandığı düşünüldüğünde farklılaşmak için bu tarz yazılımlara önem verdiği de bir gerçek. HTC, Samsung, Huawei, ZTE, LG gibi firmalar kullanıcı arayüzü geliştirme konusunda epey yol katetmiş durumda.

• Video yok mu merak etim şimdi optimus black e çok yakışacak
  • hayaleti çözsünler başka bişeye gerek yok
  • Çok çirkin yahu
  • nasıl açı ile çektilerse mübarek alien gibiyin çıkmış yaww

LG ağzınla kuş tutsan yaranamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuKe_MaNia -- 16 Mayıs 2012; 16:49:39 >
  • LG donanım anlamında gerçekten iyi bir firma ama iş yazılım kısmına gelince telefonlarında yazılımsal sorunlar görebiliyoruz, güncellemelerin geç gelmesi, arayüzlerinin sorunlu ve stabil olmaması gibi.Yazılım kısmında ciddi yatırımlar yaparsa o zaman listemde kendine yer bulabilir.
  • lgler yazılım anlamında gerçekten sınıfta kalıyor o3dye yazılım yüklerken çökerttim daha önce galaxy s kullanıcısıydım telefonu her türlü işkenceyi yaptım yemedi.yazılım yükleme programları çok kötü.galaxy s tek çekirdekli olmasına rağmen bana daha performanslı geldi.
  • arayüz birçok launcherle hallediliyor yazılımda önemli olanın resmi güncelleme olduğunu anlıyamıyor bu lg sanırım.
  • video burada

• LG bu arayüzü yapsan ne olur? nasıl olsa doğurup doğurup sokağa atıyorsun.
  • Bu çekik gözlüler,bir şeyler tanıtırken,niye hep sırıtkan bir ablanın elinde gösteriyorlar.
  • Güzelmiş :)
  • Lg git ilk milletin hayalet cagri olayini coz allahsiz japon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg önce diğer modellerini güncelle
  • Cakma touchwiz
  • LG için büyük. piyasa için küçük bir adım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Lg git ilk milletin hayalet cagri olayini coz allahsiz japon

Japon değil, Kore Himmetçiğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: treabacks

quote:

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Lg git ilk milletin hayalet cagri olayini coz allahsiz japon

Japon değil, Kore Himmetçiğim

olm sinirimi bi şekilde kusayımda kime giderse gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansam

LG bu arayüzü yapsan ne olur? nasıl olsa doğurup doğurup sokağa atıyorsun.

aynen
  • galaxy s tek çekirdekli olmasına rağmen bana daha performanslı geldi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.