Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
52
Favori
370.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus R500V, altini cevirip tam model okumaya üseniyorum.

i5 3210M islemci, 8GB RAM, GT635M ekran karti. Ekran kartini tavsiye etmem oynatiyor her istedigimide 1080p falan hayal bu kart ile. Bir gün param olursa güzel bir kasa toplayip Fullde oynayacagim.

Tabletin varsa kasa topla rahatina bak: Laptop agir geliyor bir süre sonra zaten masaüstü oluyor. Zaten Laptop parasini kasaya yatirinca cok daha saglam makineler cikiyor ortaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich Engels -- 14 Aralık 2014; 13:39:55 >
  • Friedrich Engels kullanıcısına yanıt
    sen medium'damı oynuyorsun bunu
  • Friedrich Engels kullanıcısına yanıt
    https://www.notebookadresi.com/asus-x555ln-xo002d-notebook bu rahat açarmı sizce normalde yada yüksekde
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Siz bu oyunu orta/yüksek ayarlarda oynamak istiyorsanız en az 1500Tllik "masaüstü" bir sistem bakmalısınız. Tabi ki 1500'e alacağınız Hazır pc yine yetmeyecektir. Toplama bir sistem çok daha iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fukox kullanıcısına yanıt
    bana notebook lazım başka işlerimde oluyor.Notebookda yüksek ayarlarda oynayan arkadaşlar var ondan sordum bu nasıl diye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 14 Aralık 2014; 17:03:02 >
  • Asus un gtx850 m olan modeli var.555jk ydi heralde bende ondan alacagim.8 gb ram modelini alip bir de ssd takarsan ucar makina.

• Arkadaşlar tier 4 arcade mod oynayanlar beni eklesin beraber atalım. bombardımana falan eşlik eder elimden geldiğince korurum. oyundaki nickim : Ozzzzzzz

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tayox06 -- 15 Aralık 2014; 15:03:24 >
  • tayox06 kullanıcısına yanıt
    evet onu düşünüyorumda ama dolar şuan pahalı işde düşmesini bekliyorum belki alabilirim.Birde 4gb ram'li versiyonunu alırsam war thunder'da sorun olmaz değilmi?Önerilen sistem gereksinimi 4gb idi sanırsam.550jk ya para vermek istemiyorum 2 sene sonra cod gibi oyunları açamaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

evet onu düşünüyorumda ama dolar şuan pahalı işde düşmesini bekliyorum belki alabilirim.Birde 4gb ram'li versiyonunu alırsam war thunder'da sorun olmaz değilmi?Önerilen sistem gereksinimi 4gb idi sanırsam.550jk ya para vermek istemiyorum 2 sene sonra cod gibi oyunları açamaz bence

4 gb ram 1-2 sene daha goturur de ondan sonra sikinti yapar.8 gb alirdan 4-5 sene rahat goturur seni.O ekran karti ve islemci kolay kolay eskimez.Tek sikinti ram.

4-5 sene götürür de son nesil oyunları açmaz 2 seneden sonra ama böle war thunder tarzı şeyleri açar
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

4-5 sene götürür de son nesil oyunları açmaz 2 seneden sonra ama böle war thunder tarzı şeyleri açar

Açar ama yüksek ayar değil de orta düşük ayarda açar.
    Botlara öldüm bir kez. Alt f4 çektim sonra Uçakken da AA lara ölduğum oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Botlara öldüm bir kez. Alt f4 çektim sonra Uçakken da AA lara ölduğum oldu.

Aa ve ucak botlar aliyorda tanklar almiyor.Nasil oldun tanka :D

Tek atışta patlatmıştı hemde. Şanssızlık oldu, ammunition load patladı direk

• fukox kullanıcısına yanıt
    Sen bide eski sürümlerdeki gerçekçi savaş modunda max. 450-500 km hızı düz uçuşta yapması gerekirken tırmanışta bu hıza çıkıp kanat kırmadan o hızda dönüş yapıp jet kovalayan vuran pırpırları görecektin. :)

4 km yukarıdayken tek atan destroyerler, haritada ve ekranda görünmüyorken uçağı 3-4 parçaya ayıran AAA gunlar. Hey gidi günler hey... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GARYOSAVAN -- 16 Aralık 2014; 9:58:08 >
  • 1.45 GELDI.

Haydaa Ferdi bile alamamistik simdi Sherman Firefly kovalamaya baslayacagiz :)))))))

Edit: Patch indirmeye acilmis ama server hala bakimda. La ise gitmeden görseydim su m103´ü :(((((((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich Engels -- 16 Aralık 2014; 13:10:15 >
  • 1.45 İLE AMERİKAN GELDİ
    1.46 İLE İNGİLİZ TANKLARI GELECEK
    1.47 İLE JAPONLAR GELİYOR
    2.0 İLE ŞU ÇOK BEKLEDİĞİMİZ MOD GELECEK 2000-3000 KİŞİ AYNI ANDA OYNUYACAK Planetside2 gipi
    DAHA SONRA 2.00 KADAR ÇEŞİTLİ GÜÇLENDİRMELER YAPACAKLAR VE 3.00 GEMİLER GELECEK
    4.00 ASKERLER GELEBİLİR.

(Tahmin)
  • quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

1.45 İLE AMERİKAN GELDİ
    2.0 İLE ŞU ÇOK BEKLEDİĞİMİZ MOD GELECEK 2000-3000 KİŞİ AYNI ANDA OYNUYACAK Planetside2 gipi
    4.00 ASKERLER GELEBİLİR.

(Tahmin)

Dur yav 2 dk soluklan bu ne heyecan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

1.45 İLE AMERİKAN GELDİ
    4.00 ASKERLER GELEBİLİR.

(Tahmin)

O kadar olmaz canım ne yaptın. Olsa bile 60$ falan olur, bedavaya vermezler öyle oyunu.

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.