Şimdi Ara

Intel Ivy Bridge video inceleme: Yeni işlemci ailesinin tüm detayları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
22.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Intel'in 22nm üretim teknolojisiyle hazırladığı Ivy Bridge kod adlı üçüncü nesil işlemci ailesinin tüm detayları bu videomuzda. Yeni üretim süreci, üç kapılı transistör kullanımı, enerji verimliliği, yeni özellikler, DirectX 11 destekli grafik birimi, artan performans, çipset detayları, platformu farklı kılan özellikler ve daha fazlasını videomuzda bulabilirsiniz.

• izleyelim bakalım
  • izliyoruzz
  • ohh sonunda hele şükür.
  • Sonunda...
  • Reserved ...
  • O kadar beklemeye değdi mi bakalım
  • tesekkürler merak ettiklerimiz konusulmuz iyi oldu
  • daha izlemednen yorum yapıyorlar. :D:D
  • yeni işlemci cümleten hayırlı olsun emeğinize sağlık
  • Sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekürler ancak testlerdeki işlemcinin daha üst model olmasını beklerdim.
  • Merhaba programınızı Seul'den izliyorum akşam 5 çayımı içerken izledim videonuzu.
    Erdi Abi bende elektronik okuyorum senin gibi. Dediklerini kitaptan bakınca anlayamamıştım bu kadar :- VLSI'ı baştan yazdın valla bilgini okulda hocamız bu kadar anlatamamıştı yav :=D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustiki212

quote:

Orijinalden alıntı: timi555 tesekkürler merak ettiklerimiz konusulmuz iyi oldu
    46 dakikayı 18 dakikada izleyerek yeni bir mallık rekoru kırdınız tebrik ederim...Ödülünüz kargolanacaktır...

Intel'in 22nm üretim teknolojisiyle hazırladığı Ivy Bridge kod adlı üçüncü nesil işlemci ailesinin tüm detayları bu videomuzda. Yeni üretim süreci, üç kapılı transistör kullanımı, enerji verimliliği, yeni özellikler, DirectX 11 destekli grafik birimi, artan performans, çipset detayları, platformu farklı kılan özellikler ve daha fazlasını videomuzda bulabilirsiniz.

yazıyor videonun altında. belki adam buradan yola çıkarak yaptı bu yorumu ?

• emeğinize sağlık, 1 hafta kadar gecikti ama gayet yeterli bir inceleme olmuş...
  • en sonunda.gelmez dedim ben ama sasirdim.

Yine intel yine intel diyorum o ayri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prince1907

quote:

quote:

46 dakikayı 18 dakikada izleyerek yeni bir mallık rekoru kırdınız tebrik ederim...Ödülünüz kargolanacaktır...
    Intelin 22nm üretim teknolojisiyle hazırladığı Ivy Bridge kod adlı üçüncü nesil işlemci ailesinin tüm detayları bu videomuzda. Yeni üretim süreci, üç kapılı transistör kullanımı, enerji verimliliği, yeni özellikler, DirectX 11 destekli grafik birimi, artan performans, çipset detayları, platformu farklı kılan özellikler ve daha fazlasını videomuzda bulabilirsiniz.yazıyor videonun altında. belki adam buradan yola çıkarak yaptı bu yorumu ?

Yaa yaaa işte arkadaş gibi sizinde okuma sorununz odluğunu görüyorum...
    Sizede kargolayacağım..

"Konuşulmuş" dendiğine göre ben bu adama video hakkında fikir sorabilirim..:S

Size de sorsam olabilir aslında...

• emeğinize sağlık muhteşem olmuş. Geç olsunda güç olmasın diyorum bence en kapsamlı inceleme olmuş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: prince1907
    quote:

quote:

Intelin 22nm üretim teknolojisiyle hazırladığı Ivy Bridge kod adlı üçüncü nesil işlemci ailesinin tüm detayları bu videomuzda. Yeni üretim süreci, üç kapılı transistör kullanımı, enerji verimliliği, yeni özellikler, DirectX 11 destekli grafik birimi, artan performans, çipset detayları, platformu farklı kılan özellikler ve daha fazlasını videomuzda bulabilirsiniz.yazıyor videonun altında. belki adam buradan yola çıkarak yaptı bu yorumu ?
    Yaa yaaa işte arkadaş gibi sizinde okuma sorununz odluğunu görüyorum...Sizede kargolayacağım..Konuşulmuş dendiğine göre ben bu adama video hakkında fikir sorabilirim..:SSize de sorsam olabilir aslında...

tamam.

• Video beklenileni verememiş , daha üst bir model ile inceleme beklerdim. Çoğu kullanıcı arkadaşta bunu bekliyordu bence. Elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bykaanx -- 7 Mayıs 2012; 11:29:03 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.