Şimdi Ara

En İyi Online Dizi ve Sinema Sitelerinden Safari ile Video İzleme (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
28
Favori
18.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yorum farkı işte. hepsine açık olmamız lazım tamam da hepsi böyle olsa ne olur. ilk sayfadaki sitelerden şu an problemli olanlar var, belki yarın hiç biri çalışmıycak ama burda bişeyle uğraşmışız amacımız sadece ios cihazların bi açığını kapatmaya çalışmak. sonuç olarak da dünyada benzeri olmayan bi çalışma olmuş. bundan birkaç ay önceki mesajlarıma baksanız bir tanesinde html5 dediğiniz nedir diye sormuştum arkadaşlara. ama şimdi 2 siteye html5 desteği bile verdik burdaki arkadaşların da yardımıyla. bu konuya ya hiç birşey yazmazsın sadece alıp kullanırsın ya da küçücük bi teşekkür edersin. sizin yaptığınız yorum tebrikten ziyade emeğe saygı duymayanlara bir derstir. çok teşekkürler;);)
  • Tekrardan slmlar hdseyir html5 e gecmis dolayisiyla zamaninda download etmem icin verdigin kodlar ise yaramiyor simdi bana ne tavsiye edersin Yeni kodlarmi yapmak lazim simdiden tskederim saygilar :)
  • javascript:for(x=0;x<video.length;x++){document.write("<a href='"+video[x]+"'>Part "+(x+1)+"</a></br>");}

denemedim calismazsa ya da bi part eksik falan cikarirsa yazarsiniz. uyumak uzereydim de;) iyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda, Wordpress tabanlı ve sadece HTML5 olarak filmlerin izlenebileceği bir internet sitesi açabilirim. Ayda 9$'lık bir GoDaddy hosting paketi ile halledilebilir sanırım(Limitsiz trafik, yer,...vb.)

• quote:

Orijinalden alıntı: rlxhkn

javascript:for(x=0;x<video.length;x++){document.write("<a href='"+video[x]+"'>Part "+(x+1)+"</a></br>");}

denemedim calismazsa ya da bi part eksik falan cikarirsa yazarsiniz. uyumak uzereydim de;) iyi geceler

Tsk ederim isimi görür zannedersem bitek ben indiriyorum bu filimleri iphona :) ellerine saglik

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Yakın zamanda, Wordpress tabanlı ve sadece HTML5 olarak filmlerin izlenebileceği bir internet sitesi açabilirim. Ayda 9$'lık bir GoDaddy hosting paketi ile halledilebilir sanırım(Limitsiz trafik, yer,...vb.)

Site açmak istersen ücretsişz hosting sağlıyabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: blank42

quote:

Orijinalden alıntı: Eric Cartman.

Yakın zamanda, Wordpress tabanlı ve sadece HTML5 olarak filmlerin izlenebileceği bir internet sitesi açabilirim. Ayda 9$'lık bir GoDaddy hosting paketi ile halledilebilir sanırım(Limitsiz trafik, yer,...vb.)

Site açmak istersen ücretsişz hosting sağlıyabilirim

Sağlam altyapı gerekiyor hocam. Hem de, kendime ait birkaç proje var aklımda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 14 Mayıs 2012; 17:33:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sulomal

quote:

javascript:for(x=0;x<video.length;x++){document.write("<a href='"+video[x]+"'>Part "+(x+1)+"</a></br>");}

Tsk ederim isimi görür zannedersem bitek ben indiriyorum bu filimleri iphona :) ellerine saglik

dün akşam denememiştim şimdi denedim bir part eksik yazabilir diye tahmin etmiştim ama fazla yazdırmış. hdseyirin html5 e geçmesi için gereken kodu ben gönderdiğim için kafadan yaparım demiştim istediğin şeyi o yüzden bekletmeden atıyım dedim. neyse kısacası ilk part boş çıkacak 2 den itibaren indirirsen sorun yok.

• Html 5 destegi veren siteler neler? Biri hdseyir galiba ama ötekini bilmiyorum
  • cinemakina.com yanlız onda ufak bi sorun var bugün adminiyle görüşcektim unuttum. yarın falan olur anca.
  • Hakan uygun zamanda fullhdfilmizleye de bir bakarsan süper olur..bizim eski kod çalışmıyor hocam....saolsın...
  • maalesef o şu an rtmp sistemiyle çalışıyor facebooka geçerse düzeltebiliriz anca ama onun yerine şu an kodu bozuk olan hdfilmsitesi.com u ekliycem düzeltip
  • Arkadasr sizeri rahatsiz ediyrum kusurabakmyin iphone 4sim geldi.ipad3de dizimag almistim fakat simdi kalkmis iphoneme nsl yukldrim acaba
  • hdseyir.com ve cinemakina.com,
    teşekkürler,
    indir kaldır derdim bitti,
    direk ipad veya iphone4s i appletv3 ile 46" TV ye bağlıyorum,
    ses ise optik ile Harman Kardon 5.1 (Dolby Prologic II ile olsa da)
    iyi oldu,
    tek soorun bazı filmlerin bazı part ları çalışmıyor,
    örnek: Hell, 5. part, viral factor 6. part.

kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mimleon -- 16 Mayıs 2012; 16:23:46 >
  • cinemakina.com daki uyelikle ilgili mesaj duzeltildi su an sorunsuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

hdseyir.com ve cinemakina.com,
    teşekkürler,
    iyi oldu,

kolay gelsin

onlar facebook tarafından silinmiştir. ilk mesajdaki pastebin linkindeki (ya da imzamdaki) hdfilmsitesi.com sitesi içiin olan kodu yeniledim. viral factor bu sitede var ve sorunsuz. ama hd değil. yine de eksik olan partları bu şekilde alternatifler deneyerek izleyebilirsiniz. hell ismindeki filmi hdseyirde bile bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rlxhkn -- 16 Mayıs 2012; 23:23:50 >
  • quote:

quote:

teşekkürler,
    iyi oldu,

kolay gelsin

onlar facebook tarafından silinmiştir. ilk mesajdaki pastebin linkindeki (ya da imzamdaki) hdfilmsitesi.com sitesi içiin olan kodu yeniledim. viral factor bu sitede var ve sorunsuz. ama hd değil. yine de eksik olan partları bu şekilde alternatifler deneyerek izleyebilirsiniz. hell ismindeki filmi hdseyirde bile bulamadım

Hell, ben de yüklü degil Hakan. puanı 5 in altında diye erteliyorum.

Bir de bizim partlar silinmez. Sadece yeni eklenen flimler 1 - 2 gün, gün için de kısa aralıklar ile sorunlu oluyor. Kendiliginden de düzeliyor. Yani 10-20 dakikalık aralıklar ile tekrar denemek gerekiyor, Arkadaşlar.

• Faydalı oldu teşekkürler.
  • quote:

quote:

teşekkürler,
    iyi oldu,

kolay gelsin

eyvallah hocam..saolasın bir kaç gün ara verdim foruma giremedim...keyifler nasıl..?iyisindir umarım.
    kolay gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: AKI

Hell, ben de yüklü degil Hakan. puanı 5 in altında diye erteliyorum.

Bir de bizim partlar silinmez. Sadece yeni eklenen flimler 1 - 2 gün, gün için de kısa aralıklar ile sorunlu oluyor. Kendiliginden de düzeliyor. Yani 10-20 dakikalık aralıklar ile tekrar denemek gerekiyor, Arkadaşlar.

evet açıklamayı birinci ağızdan duymuş oldunuz arkadaşlar;)
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.