Şimdi Ara

20 Yaş Üstü Tüm Spor Severlerin Hepsi Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
1
Favori
2.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha düzgün ve doğru üslüp çerçevesinde hakaret ve saygısızlık olmadan konuşup tartışaçağımız bi yer olsun burası.

• hayırlı olsun....
  • Hayırlı olsun inş konu tutar :)
    bu arada memleketim sayılır trabzon :)
  • benim memleket Rize.tutugum takım TS:)
  • tamamdır dostum :)
  • benim memleket erzurum ama tuttuğum takım trabzon

bu arada beyler neyi tartşacağız
  • Hoş geldin spor hakkında herşey olur mesela bu akşam bayanlarda galatasaray fnerbahçe basketbol maçı var süper final ilk hafta maçları var isteyen istediğini söyleyebilir ama saygı ve hakaret içermeden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miklo*

Hoşgeldin gülmenin sebebi akşamki maç mı yoksa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1905batu

quote:

Orijinalden alıntı: Miklo*

Hoşgeldin gülmenin sebebi akşamki maç mı yoksa :D

Özel bi nedeni yok, mesajım bulunsun hesabı

Akşam basket maçı mı var ? var sa hangi kanalda :D
  • haha tamam :D gstv veriyor maçı bayan basket 3. maç ama ceyhun hoca oldukça hiç ama hiç ümitlideğilim gene yenersiniz gibime geliyor
  • İnşallah
  • Umarım beni mahcup eder hoca ama oyun cizmesini ve takımı toparlamayı iyi yapmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

benim memleket Rize.tutugum takım TS:)

Hocam merak ettiğim bir durumdur bu rizeliler ordulular falan trabzonu sevmez diyorlardı doğru değil mi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: india_ipekyolu

quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

benim memleket Rize.tutugum takım TS:)

Hocam merak ettiğim bir durumdur bu rizeliler ordulular falan trabzonu sevmez diyorlardı doğru değil mi bu

Evet çoğunlukla sevmeyiz. Tıpkı onlarında bizi sevmediği gibi. Olay zamanında yaşanan bir futbol müsabakasıyla anlatılır da aslı nedir ne değildir bilinmez

Ben gördüğüm Trabzonlular yüzünden sevmem trabzonluları pek. Tanıdıklarımın arasından doğru düzgün adam çıkmadı.

• Seviye iyidir. Bıktım cocuk çoluğa laf anlatmaktan.
  • Bu ne yav kadınlar günü gibi burası. Birisi tartışma çıkarsın keyfimiz yerine gelsin.
  • Haha hemen tartışalım :D şaka bi yana seviyenin düştüğünden herkez şikayet ediyordu burası umarım beklediğimiz gibi bir ortamda olur
  • BJK temsilcisi olarak beni gönderdiler, selam herkese.Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.
  • Hoşgeldin :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.