Şimdi Ara

iphone 4s otomatik odaklama sorunu!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar. Video çekimi için kamerayı açtıgımda ilk önce otomatik olarak ortamı netleştiriyor çekime başladıktan sonra bu özellik çalışmıyor çok yakın bi yazıya telefonu tuttuğumda kamera mercegi kendini otomatik ayarlamıyor ayarlaması için ekrana bi kez hızlıca dokunmam gerekiyor dokunduktan sonra yakın olan yeri netleştiriyor o sırada kamerayı uzaktaki bir görüntüye tuttugunuzda heryer bulanık olarak kalıyor o bölgeyi netleştirmek için tekrar bi kez dokunmanız gerekli. Çekime başlamadan önce kamerayı başka yerlere çevirdikçe odaklama yapıyor kare çıkıyor ekranda ve o nokta netleştiriliyor ancak çekime başladıktan sonra bunu yapmıyor. Sizde de aynı sorun var mı?

• evet bu sorun hepsinde var ve hala apple düzeltmedi
  • Hocam herkezde aynı sorunun olduguna emin misiniz? Bir arkadasıma sordum aynı sorun var mı diye kendisinde böyle bir sorun olmadıgını söyledi.
  • ip 4 ile denedim ve sistem dediğiniz gibi işliyor. bunun sorun değilde, çalışma şeklinin böyle olduğunu düşünüyorum ben.
  • ben bunun bir sorun olduğunu bilmiyordum, benim iphone 4'dede böyle
  • 5.1 mi yüklü sizde de yoksa daha eski bir sürüm mü?
  • Bu bir sorun degil boyle calisiyor. 3GS de boyleydi, 4 de boyleydi ve 4S de boyle.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.