Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ROOT VE ROM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
20
Favori
135.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3G ye bağlanmak için APN Turkiye uygulamasını indir uygula arkadaşım..
    Bu bionic cow 2 Türkçe değil di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoTW

3G ye bağlanmak için APN Turkiye uygulamasını indir uygula arkadaşım..

Teşekkürler. Şimdi deneyeceğim. Bionic cow 2 Türkçe değil. Bazı programlarla Türkçe oluyormuş galiba. Şuan onu araştırıyorum.

Edit: Stok roma kies ile dönülüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper5398 -- 27 Mart 2012; 20:56:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_dance

recovery mod açılıyor da romu nasıl yükleyeceğim ? pc telefonu görmüyorki

XDA sitesinden telefonuna wireless ya da 3Gyle indireceksin romu, recoveryden yüklersin sonra.

Ya da hafıza kartını bilgisayara sokup romu karta aktarabilirsin, sonra da karttan telefona yüklersin. Ama bilgisayarla hiçbir bağlantın yoksa telefon kartı da görmüyorsa mecbur sd ye indiricen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper5398

quote:

Orijinalden alıntı: MoTW

3G ye bağlanmak için APN Turkiye uygulamasını indir uygula arkadaşım..

Teşekkürler. Şimdi deneyeceğim. Bionic cow 2 Türkçe değil. Bazı programlarla Türkçe oluyormuş galiba. Şuan onu araştırıyorum.

Edit: Stok roma kies ile dönülüyor mu?

Odin ile Stock roma dönebilirsin.3G açılması için wifi-mobil ağlar dan kendin eklemen gerekiyor.ayarlar-wifi setting-mobile network- acces point-ADD sonra Name : Avea apn: internet yazıp kaydet gelir,turkcell ve vodafone için apn aratıp bakabilirsin.işlemci hızı arttırmak için Setcpu kullanabilirsin dostm

• quote:

Orijinalden alıntı: justings

quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

en yüksek hızda Bionic Cow2 rom antutu

SAMSUNG GALAXY W | ROOT VE ROM

Ertan kardeş telefonun menü resimlerini felan paylaşabilirmisin.Birde bu nu yüklediğin için soruyorum bu rom nasıl ilk izlenimlerin nelerdir biraz paylaşabilirmisin en sonda tavsiyeni bekliyoruz teşekkürler

En azından programların Türkçe olması ve local olarak türkiyeden geldiğiniz anlaşılması için Marketten More Locale 2 programını yükleyip el ile Türkiye yi ekleyin TR filan yazın.ama menüler Türkçe olmuyor bu çok sıkıntı değil işlemci ayarını ondemandx te kullanın şarj dayanımı için,birde benden size bir tavsiye program coolapk programı googleandroid.com
    da var marketteki tüm ücretli programları indiriyorsunuz Çince bir program ama herşey var.Geçen TempleRun oyununuda kurdum çok güzel.

Rom hakkında görüşlerime gelirseniz,herşey tam eksiği yok,galeriye girişler hız filan çok iyi.Cowpanel diye kısımdan Fast yerine Smooth işaretleyip reboot etmenizi tavsiye ederim.arkadaşım aradı görüntülü görüşmede yaptım.herşey yüklü tepkiler güzel,şarji iyi gidiyor,normal yani.Zaten samsung'un en son update romu kullanılıyor.Ben 1.4GHZ de kullanıyorum şu an.

• quote:

quote:

quote:

Ertan kardeş telefonun menü resimlerini felan paylaşabilirmisin.Birde bu nu yüklediğin için soruyorum bu rom nasıl ilk izlenimlerin nelerdir biraz paylaşabilirmisin en sonda tavsiyeni bekliyoruz teşekkürler

En azından programların Türkçe olması ve local olarak türkiyeden geldiğiniz anlaşılması için Marketten More Locale 2 programını yükleyip el ile Türkiye yi ekleyin TR filan yazın.ama menüler Türkçe olmuyor bu çok sıkıntı değil işlemci ayarını ondemandx te kullanın şarj dayanımı için,birde benden size bir tavsiye program coolapk programı googleandroid.com
    da var marketteki tüm ücretli programları indiriyorsunuz Çince bir program ama herşey var.Geçen TempleRun oyununuda kurdum çok güzel.

Rom hakkında görüşlerime gelirseniz,herşey tam eksiği yok,galeriye girişler hız filan çok iyi.Cowpanel diye kısımdan Fast yerine Smooth işaretleyip reboot etmenizi tavsiye ederim.arkadaşım aradı görüntülü görüşmede yaptım.herşey yüklü tepkiler güzel,şarji iyi gidiyor,normal yani.Zaten samsung'un en son update romu kullanılıyor.Ben 1.4GHZ de kullanıyorum şu an.

Paylaşımların için teşekkür ederim kardeşim

• quote:

quote:

quote:

telefonla fazla uğraşmadım bugün ,26-27 saatte şarj %71'e düştü.çok iyi romun şarj süresi.
    bu cowpanel işini anlamadım.smooth yapıp reboot ettim.cowpanele tekrar girdiğimde yine fast seçiliydi.
    coolapk'nın sitesi de varmış.o da çince olduğu için eziyet gibi.şu siteyi öneririm paralı uygulama ve oyunlar içinhttp://approb.com/android
    bi de donanımhaber videosunda gördüm.türkler temple run tarzı oyun yapmış güzele benziyorhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.Alper.GravityProject

• Cow panel'de ayarlar tekrar standart'a gelmiş gibi gözükür ama seçip reboot edince
    o ayarı uyguluyor ,birde Coolapk de Dil ile işin yokki dostum gri tuşlardan sol alttakine
    basınca download'a başlıyor,marketten paralı programın ismini coolapk de aratacaksin
    sonra sol-alt gri basacaksin geliyor 2 buton kullanıyorum ben markettten indirir gibi prog.
    indirmek güzel approb filan onlar zor mediafire dan indir birleştir,sonra pc ye at,sonra kur
    coolapk hepsini tek hamlede yapıyor,şiddetle tavsiye ederim ;) dediğin gibi şarjı gayet yeterli

edit: bu arada coolapk nin sitesine gitmeyin,googleandroid ten programını bulun orda var,sitesi karışık evet ama program müthiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 29 Mart 2012; 8:52:48 >
  • vaay samsung dediğini yaptı ve paketi yayınlamaya başladı.bizim kies'e ne zaman düşcek bakalım.öbür taraftan Kezra bugün yarın paketin custom romunu yayınlayacağını açıklamış.
  • Kezra yeni yayınlanan paketi düzenlemiş ve paylaşmış.Anladığım kadarıyla bionic cow 2'den yararlanmış bikaç program değiştirmiş sadece.Romanya versiyonundan yapmış romu, içinde Türkçe olabilir emin değilim.

So I am here to present upon thee my newest and likely last ROM for the Galaxy W: The Kezra Value Pack!

So what's new in this ROM compared to Kezra V4?

Well first off it's based off of the newest EUR firmware by Samsung, the infamous Value Pack that adds Face Unlock among other features to our phone (if you want a full changelist, look it up, Google is your friend). As per usual in a custom ROM, this one is rooted, deodexed, busybox'd and all that pretty stuff.

The custom Kernel present in this ROM is Cowithgun's latest modification of the Arco68 kernel for our phones. It adds tons of neat features, among the biggest on them being the ability to overclock your phone up to 1800MHz should you want to.

I can assure you the ROM is quite stable and should work without a hitch.

As for differences with Kezra V4 in terms of the applications inside here's the quick rundown:

1. I have dropped my arrogance and included most apps that people want (except for Polaris Office) and use. If you don't want a certain app, feel free to use Titanium Backup to remove it.
    2. This ROM was shaped to be as close a copy of Cow's V7 ROM except that I have put an emphasis on the Gaming/Social aspect and left the Game and Social hubs from the TouchWiz Framework (CowPanel and Zeam are also included).
    3. Kept the Samsung boot animation and sound because I think it's prettier that way :P

So here's the download links for those that want it:

Part 1:http://www.mediafire.com/download.php?evegdav60862a48
    Part 2:http://www.mediafire.com/download.php?a2881jow2u2782m
    (use HJSplit to join the 2 files and make the update zip)

Instructions:

1. Download files;
    2. Join files using HJSplit;
    3. Copy ZIP to SDCard;
    4. Format system/cache/data
    5. Flash ROM
    6. ????
    7. Profit!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emregulay -- 30 Mart 2012; 20:26:15 >

• Rom türkçe..KezraPlanes adlı geliştirici, Cow 7 kernelinin Avrupa için de bi romu olması gerektiğini düşünmüş ve bu romu hazırlamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoTW -- 30 Mart 2012; 17:30:50 >
  • Arkadaşlar Galaxy w için value pack çıkacakmış ancak bionic cow 2 romunda güncelleştirme yapamıyorum. Stock rom yüklemeyi ayrıntılı anlatabilirseniz sevinirim. Hem herkez için de yararlı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper5398

Arkadaşlar Galaxy w için value pack çıkacakmış ancak bionic cow 2 romunda güncelleştirme yapamıyorum. Stock rom yüklemeyi ayrıntılı anlatabilirseniz sevinirim. Hem herkez için de yararlı olur.

Value pack çıkardı Galaxy v Kezra modifiye edip koydu ama ben hiçbirşey anlamadım,eski rom lardan hiçbir farkı yok ki bunun,yüz tanıma var ama android 4.0 ile alakası
    yok doğru dürüst tanımıyor açmıyor.Samsung resmen bizi kandırdı,hani çoçuğa şeker verirsin filan onun gibi ;)

ROM Kezra Value Pack V1.1 (Android 2.3.6, CowKernel)

So I am here to present upon thee my newest and likely last ROM for the Galaxy W: The Kezra Value Pack!

So what's new in this ROM compared to Kezra V4?

Well first off it's based off of the newest EUR firmware by Samsung, the infamous Value Pack that adds Face Unlock among other features to our phone (if you want a full changelist, look it up, Google is your friend). As per usual in a custom ROM, this one is rooted, deodexed, busybox'd and all that pretty stuff.

The custom Kernel present in this ROM is Cowithgun's latest modification of the Arco68 kernel for our phones. It adds tons of neat features, among the biggest on them being the ability to overclock your phone up to 1800MHz should you want to.

I can assure you the ROM is quite stable and should work without a hitch.

As for differences with Kezra V4 in terms of the applications inside here's the quick rundown:

1. I have dropped my arrogance and included most apps that people want (except for Polaris Office) and use. If you don't want a certain app, feel free to use Titanium Backup to remove it.
    2. This ROM was shaped to be as close a copy of Cow's V7 ROM except that I have put an emphasis on the Gaming/Social aspect and left the Game and Social hubs from the TouchWiz Framework (CowPanel and Zeam are also included).
    3. Kept the Samsung boot animation and sound because I think it's prettier that way :P

So here's the download links for those that want it:

Part 1:http://www.mediafire.com/download.php?evegdav60862a48
    Part 2:http://www.mediafire.com/download.php?a2881jow2u2782m
    (use HJSplit to join the 2 files and make the update zip)

Instructions:

1. Download files;
    2. Join files using HJSplit;
    3. Copy ZIP to SDCard;
    4. Format system/cache/data
    5. Flash ROM
    6. ????
    7. Profit!

• Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var.telefonumu rootlu olarak kullanıyorum.Daha önceleri rootlu olduğu halde kies bağlantısını yapıyordum hatta rootlu şekilde kiesten güncelleme bile yapmıştım,ama şimdi kies bağlantısını gerçekleştiremiyorum.Kiese bağlarken usb hata ayıklama modunu kapatıyorum ama sonuç başarısız.Bilgisayardan kiesi kaldırıp tekrar kurdum ama olmadı.Neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar
  • Allah'ım Allah'ım ne kötü gündü dün. Sabah saatlerinde Bionic Cow2 romu yükledim tele hay yüklemez olaydım, benim hatamdan mıdır yoksa başka sebepten ötürü müdür bilmem telefonu az kalsın kullanılmaz hale getiriyordum.
    ilk yükledikten sonra bi kapayıp tekrar açayım dedim tel saatlerce açılma ekranında sonsuz döngüde döndü durdu
    sonra bi şekilde zorladım açtım bu sefer dokunmatiği çalışmaz oldu pin kodumu bile giremedim.
    Bi ara çalıştırdım fifa12 yi yükledim takılmalardan ötürü bi oynayamadım düzgünce.
    Allah'tan romumun yedeğini almıştım recovery'den eski romumu yükledim de düzeldi herşey. Bir Tek Kies Güncellemesini yapamıyorm
    ama yenilen pehlivan güreşe doymazmış. yine yükleyeceğim bu romu (ve yeni romları) eğer yine aynı şeyleri yapmaz umarım. denemekten sorun çıkmaz yeter ki bilinçli davranın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abcf -- 1 Nisan 2012; 16:13:02 >

• Herkese merhaba bu arada benim bir şey dikkatimi çekti. değişik romlar yükledikten sonra tekrar orjinal rom yükledim ancak kies'te güncelleme yapılamaz diye uyarı veriyor. bunu düzeltmenin bir ikmanı var mıdır?
  • bilgisi olmayan denemesin demişsiniz benim bilgim yok ancak sizin dediklerinizi harfiyen yapsam bi sorunla karşılaşırmıyım acaba :/
  • [ROM][ICS][IMM76D] CyanogenMod 9 ALPHA (Build 1)

Arkadaşlar arco68 bizim tel için ICS yazmış anladığım kadarıyla alfa sürümündeymiş.

Çalışan Uygulamalar:
    Audio
    Receiving and making calls
    GPS
    Compass
    Proximity sensor
    Wifi
    Bluetooth
    USB mass storage
    HW accelerated gui
    HW accelerated video

Çalışmayanlar:
    Camera
    USB tethering
    No sound for calls over bluetooth
    FM radio

...
  • quote:

Orijinalden alıntı: abcf

[ROM][ICS][IMM76D] CyanogenMod 9 ALPHA (Build 1)

Arkadaşlar arco68 bizim tel için ICS yazmış anladığım kadarıyla alfa sürümündeymiş.

Çalışan Uygulamalar:
    Audio
    Receiving and making calls
    GPS
    Compass
    Proximity sensor
    Wifi
    Bluetooth
    USB mass storage
    HW accelerated gui
    HW accelerated video

Çalışmayanlar:
    Camera
    USB tethering
    No sound for calls over bluetooth
    FM radio

...

kamerası calışmayan romu ben ne yapayım xd

• arkadaşlar yeni cıkan XXLM6 Sürümü ile gerçekten çok güzel oldu telefon

ekran seni görmeden açılmıyor :)

I love my wonder..!
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.