Şimdi Ara

Castrol Edge 5W/40 4Lt Madeni Yağ Sadece 65 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
39.052
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkese selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverhands -- 22 Temmuz 2012; 18:35:35 >

• metroda da ayni fiyat vardi
  • Ay başı metro ve kipa da fiyatları 89 TL idi. Ayrıca burada magnatec te iyi fiyata satılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverhands -- 12 Nisan 2012; 1:37:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eergun

Castrol 5W/40 4Lt Madeni Yağ Sadece 65 TL . Çok uygun fiyat bence üstelik kargo ücretide yok :) Yetişen alır ben aldım. Sizede söyleyeyim dedim.

https://www.tummakina.com/1767-castrol-edge-5w-40-motor-yagi-4-lt-satinal.html

teşekkürler aldım bende fiyat çok iyi. eski yağ değildir umarım
  • Bu yağın turbo dizelle ne farkı var bunu dizel araçta kullanamıyormuyuz arkadaşlar
  • Sağladığı Faydalar
    Dizel motordaki kurumları azaltarak motor performansını artırmaya yardımcı olmak için
    Kısa ve uzun vadeli motor performansını artırmaya yardımcı olur
    Her türlü sürüş koşulu ve sıcaklıkta eşsiz koruma sağlar
    Motor verimliliğini artırır.
    castrolün sitesinden.

bence kandırmacadan başka birşey değil.aynı ürün isim farkı ile satmaya çalışıyorlar
  • Bostancı oto sanayide Castrol yağ satış bayiden Castrol 10/40 Magnateg 4 lt yağı 52 tlden aldım.

Piyasada bu yağ için gördüğüm en uygun fiyat diyebilirim
  • Sungurbey bence bu yağ çokfarklı kullandığım için biliyorum. Ayrıca sakın castrol ürünleriyle birlikte katkı maddeleri falan koymayın. Onlar işte gerçek para tuzağı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverhands -- 12 Nisan 2012; 1:38:32 >
  • Arkadaşlar Castrol Edge yağları tam sentetik motor yağıdır. Hem dizel hem beninli motorlarda kullananabilirsiniz. Ama Castrol 5W/40 Diesel olan yaını dizel araçlarda daha verimli kullanırsınız. Yağı ekleme yapmayın araçtaki tüm yağı bolaltın ve bu yağı koyun farkı anlarsınız.
  • Orijinalliği konusunda nasıl garanti verebilir misiniz?Orijinal olmayan yağ nasıl anlaşılır?
  • bende almak istiyorum ama güvenemedim pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ncbn

Bu yağın turbo dizelle ne farkı var bunu dizel araçta kullanamıyormuyuz arkadaşlar

benim aracım da dizel fakat sentetik yağlarda farketmez. Üzerinde b3/a4 yada tam tersi yazar dizel araçlara ygunluğunu gösteriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mursip

quote:

Orijinalden alıntı: ncbn

Bu yağın turbo dizelle ne farkı var bunu dizel araçta kullanamıyormuyuz arkadaşlar

benim aracım da dizel fakat sentetik yağlarda farketmez. Üzerinde b3/a4 yada tam tersi yazar dizel araçlara ygunluğunu gösteriyor

eyvallah o halde biriki arkadaşın siparişi gelsin yağlar tazeyse bizde alalım..eyvallah o halde biriki arkadaşın siparişi gelsin yağlar tazeyse bizde alalım..
  • Orjinal olup olmadığını ürünün altındaki bacth numarasından, ve kapağın altındaki açılmamış folyodan anlaşılabilir. Birde tabiki kapağının açılmaması gerek. İyi günler
  • bende bir adet sipariş geçeceğim bakıma az kaldı.
  • Orijinaldir, değildir gibi tereddütler oluşuyor fiyat uygun olduğu zaman. Bunu anlamanın bir yolu varmıdır. Toptancıdan çıkış fiyatları nedir 5/40 yağların. Bilgisi olan varmı arkadaşlar. Ucuz alacağız diye çakma ürün almayalım. Yağı eline ulaşan arkadaşlar, orjinlliği konusunda herhangi bir kusur varmı yağda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eergun

Satan firma zaten yetkili bayii ;) Tabiki dikkat etmek lazım piyasadaki genelde teneke ile satılan yağlar sahte çıkabiliyor. Genelde bu tenekeler alt taraftan dolduruluyor ve altından sızıntı belli oluyor. Dediğim gibi ürünü alırken alt tarafındaki batch numaralarına ve ağzı kapalı olmasına bakılması gerek. Birde ürünü fişli alın tabiki. Fişli alınan ürün fişli satılır ve yüksek oranda orjinaldir. Herkese iyi sürüşler.

• video'daki olay nedir? tam olarak anlayamadım. edge ile mobil 1'i mi kıyaslıyor? hangisi mobil 1 bir de? edge'i gördüm ama..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 13 Mart 2012; 21:30:28 >
  • 20 / 50 yağ yok herhalde..
  • Üstteki video viskotize oranlarını gösteriyor aslında. Birde burdan edge ve diğer yağa bakabilirsiniz ;)
    Sitede 20W/50 de mevcut ayrıca

http://www.youtube.com/watch?v=zFmJh9l4MXw&feature=related

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverhands -- 14 Mart 2012; 12:08:15 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.