Şimdi Ara

En iyi çeken operatör?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
30.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea kullanıyorum ankara keçiörende yaşıyorum burda evimde 2 diş zor çekiyor. evim 5. katta nası çekmiyor anlamıyorum. memnun değilim. en iyi çeken operatör hangisidir? Tecrübeye sabit bilgi istiyorum.. Ek olarak aylık sms paketi yapıyorum önereceğiniz operatörlerin sms paketlerini yazarsanız sevinirim...

• Vodafone.

bütün hatları uzun süreler kullandım, Vodafone diğer operatörlerin çekmediği her yerde nerdeyse full çekiyordu. bu konuda vodafone da daha hiç bir sıkıntı yaşamadım (Türkiye nin bir çok ilini de gezdim buna dayanarak konuşuyorum köyler dağlar yollar vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi `bELa -- 10 Mart 2012; 23:06:32 >
  • Her ne kadar Tcell'e nefret dolu olsam da çekim kalitesi hakkında bence en iyisi Turkcell diyorum. Ben de o kadar köylere, dağlara, gezilere, kuytu köşe yerlerden tren yolculukları, otobüs yolculukları yaptım ama tcell'in çekim kalitesi gerçekten de güzel. Arkadaşlarımla da o tren yolculuklarında kuytu yerlerden geçtiğimizde onunki çekmezken benim (ne yazık ki) Tcell hattım full çekiyordu.

Kaldı ki Tcell şu an Türkiye'nin en iyi kapsama alanınına (%'sine) sahip operatör. Kazıklamak konusunda da 1.ciliği kimseye vermezler, açık ara önde giderler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fireforge35 -- 10 Mart 2012; 23:17:50 >
  • Bence öyle bir operatör yok; yani lokasyona göre değişir...

Ama genel anlamda Turkcell ve Vodafone'un Avea'ya göre bir üstünlüğü var...

Vodafone ve Turkcell arasında bence daha iyisi yok. Birbirlerine göre üstünlük sağladığı noktalar oluyor...
  • aveadan kurtulayımda hangisi olursa olsun... O zaman şöyle soralım sms paketi yönünden Turkcell mi Vodafone mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

Vodafone.

bütün hatları uzun süreler kullandım, Vodafone diğer operatörlerin çekmediği her yerde nerdeyse full çekiyordu. bu konuda vodafone da daha hiç bir sıkıntı yaşamadım (Türkiye nin bir çok ilini de gezdim buna dayanarak konuşuyorum köyler dağlar yollar vs.)

sms paketi varmıdır ?
  • Vodafone kullanıyorum ancak çekim kalitesi ve beraberinde net konuşma Turkcellde var. bugün bir arkadaşımla konuşurken şebeke ful çekmesine rağmen arkadaşımın sesi arada kesik kesik geliyordu. bazı cümlelerini tekrarlattırmak zorunda kaldım. Vodafona geçeli bir seneyi geçti ancak bu sorun hiçbir zaman bitmedi. Bu yüzden diyorum ki Pahalısı pahalısı kaliteliymiş
  • İşim dolayısıyla çok gezdiğimden tecrübemde var bu konuda.

Uzun yıllar turkcell kullandım. Çekim kalitesi iyi, ama fiyatları çok pahalı.

Vodafone, çekim kalitesi bence süper. Fiyatlar tarifeler paketlerde ucuz. Sms paketide ayda 9lira yanılmıyorsam. (heryone)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

İşim dolayısıyla çok gezdiğimden tecrübemde var bu konuda.

Uzun yıllar turkcell kullandım. Çekim kalitesi iyi, ama fiyatları çok pahalı.

Vodafone, çekim kalitesi bence süper. Fiyatlar tarifeler paketlerde ucuz. Sms paketide ayda 9lira yanılmıyorsam. (heryone)

araştırıcam teşekkürler :)
  • Ve unutmadan ekliyeyim. Şehirmerkezlerinde her operator iyidir önemli olan kırda bayırda dağda köyde çekmesi.

Ve bunuda vodafone gayet iyi başarmış durumda.

• Kendim bizzat bir çok köyde ve şehir dışında denedim en iyisi vodafone zemin katlarda apartmın merdivenlerinde full çeker bana göre tek eksiği sesin kesik olarak gelmesi karşı tarafa konuşurken sesiniz eksik gidiyor yada geliyor tekrar etmek zorunda kalıyorsunuz. Mesaj ve konuşma paketleri olarak çok güzel tavsiye ederim. en son reklamlarda istanbulda en iyi ses kalitesini sağlamıştık diyorlardı yakın tüm türkiyede olur heralde
  • quote:

Ve unutmadan ekliyeyim. Şehirmerkezlerinde her operator iyidir önemli olan kırda bayırda dağda köyde çekmesi.

Heralde farklı vodafone kullanıyoruz,istanbulda dahi kalitesiz çektiği yerler o kadar çok ki vodafone nin

• quote:

Orijinalden alıntı: mesona

Vodafone kullanıyorum ancak çekim kalitesi ve beraberinde net konuşma Turkcellde var. bugün bir arkadaşımla konuşurken şebeke ful çekmesine rağmen arkadaşımın sesi arada kesik kesik geliyordu. bazı cümlelerini tekrarlattırmak zorunda kaldım. Vodafona geçeli bir seneyi geçti ancak bu sorun hiçbir zaman bitmedi. Bu yüzden diyorum ki Pahalısı pahalısı kaliteliymiş

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe0934

quote:

Ve unutmadan ekliyeyim. Şehirmerkezlerinde her operator iyidir önemli olan kırda bayırda dağda köyde çekmesi.

Heralde farklı vodafone kullanıyoruz,istanbulda dahi kalitesiz çektiği yerler o kadar çok ki vodafone nin

Ben sivas susehrindeyim. Bızım bolge hep daglık engebeli. Ama hıcbı operator burda dogruduzgun hızmet saglıyamazken vodafone 3g bile full cekiyor. Vodafone bolgeye cok yatırım yaptı. Bircok il e gıttım ama hıcbıryerde problem yasamadım. Bence telefondan telefona fark edıyor. Telefon 2cubuk cekse bıle seste bozulma olmuyor.

• quote:

quote:

quote:

Ben sivas susehrindeyim. Bızım bolge hep daglık engebeli. Ama hıcbı operator burda dogruduzgun hızmet saglıyamazken vodafone 3g bile full cekiyor. Vodafone bolgeye cok yatırım yaptı. Bircok il e gıttım ama hıcbıryerde problem yasamadım. Bence telefondan telefona fark edıyor. Telefon 2cubuk cekse bıle seste bozulma olmuyor.

Senin telefonun marka ve modeli ne hocam?

• 2 koltuk arasında bile şebek farkediyorken ezbere nasıl en iyisi diyebiliyorsunuz hayret.
    İstanbulda Turkcell ve Vodafone'un aynı anda çekmediğini, Avea'nın çektiği yer biliyorum. (3G)
  • quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Kendim bizzat bir çok köyde ve şehir dışında denedim en iyisi vodafone zemin katlarda apartmın merdivenlerinde full çeker bana göre tek eksiği sesin kesik olarak gelmesi karşı tarafa konuşurken sesiniz eksik gidiyor yada geliyor tekrar etmek zorunda kalıyorsunuz. Mesaj ve konuşma paketleri olarak çok güzel tavsiye ederim. en son reklamlarda istanbulda en iyi ses kalitesini sağlamıştık diyorlardı yakın tüm türkiyede olur heralde

İşte sorun da o ya.kimi göstermelik 5 çeker kimi tek diş çeker ama dilediğin gibi konuşursun.
  • Turkcell gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fireforge35

Her ne kadar Tcell'e nefret dolu olsam da çekim kalitesi hakkında bence en iyisi Turkcell diyorum. Ben de o kadar köylere, dağlara, gezilere, kuytu köşe yerlerden tren yolculukları, otobüs yolculukları yaptım ama tcell'in çekim kalitesi gerçekten de güzel. Arkadaşlarımla da o tren yolculuklarında kuytu yerlerden geçtiğimizde onunki çekmezken benim (ne yazık ki) Tcell hattım full çekiyordu.

Kaldı ki Tcell şu an Türkiye'nin en iyi kapsama alanınına (%'sine) sahip operatör. Kazıklamak konusunda da 1.ciliği kimseye vermezler, açık ara önde giderler.

arkadaşa tamamiyle katılıyorum. her ne hadar sevmesemde yiğidi öldür hakkını yeme . yani tcell

• quote:

Orijinalden alıntı: effect68

quote:

quote:

quote:

Senin telefonun marka ve modeli ne hocam?

iphone 4s kullanıyorum

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.