Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5212. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
121.006
Cevap
561
Favori
3.399.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52105211521252135214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

( Allah rahmet eylesein, Kemal abi )
  • cenk-s C kullanıcısına yanıt
    harika olmuş cenk kediye hasta oldum ya
    senden 6 ay sonra bende dikey stand aldım yeniden çünkü yatay kullanırken
    bu cd çıkartma sesi vermişti dikey kullanmaya başladığımdan beri maşallah kesildi o ses 2 aydır yok

bende kablo net uydu net kullanıyorum hızım 50 mbp 250 gb akk
    aynen senin dediğin gibi 10 mbp hız alıyorum
    sen şu dns leri banada versene bi zahmet birde sen bu aldığın dns yi direk play stationamı girdin
    yoksa modeme mi girdin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 5 Kasım 2014; 13:22:25 >
  • Merhaba Arkadaşlar.

Sony'nin Yeni 2.0 Güncellemesinden Sonra Oyunlarda Hafif Takılmalar Meydana Geldi.

Bu Sorunu Başka Yaşayan Arkadaşlar Var Mı?

Eski Sürüme Dönme Şansım Var Mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bary_15

Merhaba Arkadaşlar.

Sony'nin Yeni 2.0 Güncellemesinden Sonra Oyunlarda Hafif Takılmalar Meydana Geldi.

Sony 2.1 Güncellemesi yayımlandı.Eskiye dönmene gerek yok bu hataları düzelten yeni yama geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

quote:

Merhaba Arkadaşlar.

Sony 2.1 Güncellemesi yayımlandı.Eskiye dönmene gerek yok bu hataları düzelten yeni yama geldi.

Hocam 2.1'de yükledim pek birşey değişmedi. Oynanmayacak kadar etkiliyemiyor oyunu ama yinede son sistem bir donanım kullanan cihazda bunları yaşamak hoş değil ki zaten bu sıkıntıları yaşamamak için ps alıyoruz. Ne yapmam lazım bilmiyorum şuan yeni bir güncelleme beklicez olmazsa sizde yok değil mi böyle bişey ana menüde bile var ikonlar arasında hızlı dolaşırken falan .
  • Devletin oyunlara verdigi ilgi ve onem (temsili)

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • Bloo. kullanıcısına yanıt
    sony standında Xbox ha
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar.

Hocam 2.1'de yükledim pek birşey değişmedi. Oynanmayacak kadar etkiliyemiyor oyunu ama yinede son sistem bir donanım kullanan cihazda bunları yaşamak hoş değil ki zaten bu sıkıntıları yaşamamak için ps alıyoruz. Ne yapmam lazım bilmiyorum şuan yeni bir güncelleme beklicez olmazsa sizde yok değil mi böyle bişey ana menüde bile var ikonlar arasında hızlı dolaşırken falan .

hangi oyunda kasilma oluyor? bende son guncellemeden sonra bf 4 online kasmaya basladi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir ergen vakası

quote:

quote:

quote:

Merhaba Arkadaşlar.

hangi oyunda kasilma oluyor? bende son guncellemeden sonra bf 4 online kasmaya basladi

PES 15 DEMO da baya var.

THİEF'te bildiğin düşük donanımlı PC gibi saçma sapan takılmalar kasmalar var.

Onun dışında FİFA 15'te çok fazla yok ama ilk aldığım gibi değil yinede.

Şimdi COD : AW aldım bakalım onda durum ne olacak.

Güncelleme gelmese daha iyiydi. Gelcekse de adam akıllı gelsin ya...
  • Plus'ın ücretsiz verdiği Dust: An Elysian Tail oynuyorum bu aralar. Güzel oyun, tavsiye ederim.
  • Merhaba Arkadaşlar
    Bende dün PS4 alarak aranıza katıldım. Sormak istediğim bir kaç şey var, yardımcı olursanız sevinirim. PSde facebook hesabı ilişkilendirdim. Hangi facebook arkadaşlarımın playstation hesabı olduğunu görmek mümkün mü? Örneğin foursquare hesabı açtığınızda hangi facebook arkadaşlarınız foursquare kullandığını gösteriyor, bunun gibi bir şeyden bahsediyorum.

Demoları sadece kendi platformundan mı indirebilirim? Başka yerlerden demo indirip denemek mümkün mü?

Çok oyunla işi olmayan bir arkadaşım var, onunla beraber oynayabileceğim co-op (internet üzerinden değil aynı konsolda) eğlenceli oyunlar tavsiye edebilir misiniz?
  • benim pes15 demoda şimdi gayet güzel oynadım şimdi kapattım
    2 dakka önce bekleme modundada problem yok denedim
  • Schevko kullanıcısına yanıt
    Bu hafta mı geçerli hocam son tarih ne acaba kitabını okudum pcde vardı oynayamadım belki alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

haklisin ilker_ xxx den bahsetmemek gerekiyor mesajlarda saniyesinde cezalandiriyorlar fez oyna fez

FEZ'İ açtığım gibi sildim. Dust güzel.
  • Arkadaşlar merhaba,

Yeni gelen 2.01 update ile PS4 üm kafayı yemiş durumda. Saat 3 gibi makineyi açtım update var yapayım tarzı birşey sormadı ben de oyuna girdim COD ana ekrandayken X e bastıktan sonra makine kapandı. Daha sonra açtığımda ise görüntü gelmedi PlayStation logosundan sonra ışık beyaza döner dönmez tekrar kapanıyor.

Fişleri çıkardım bekledim basılı tutarak açtım yazılım güncelleme seçeneğini (üstten 3. oluyor) seçtim 218mb gibi birşey yükledi fakat aynı sorun devam ediyor. Şimdi netten indirip USB ile güncellemeyi deneyim dedim ama 2.01 i bulamadım

Bu konuda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim
  • Haydaaa bu ne arkadaş adamlar her güncellemede bişey bozuyor.Lan bu konsolun bir ayarı yokmu ayarla bi seviyede gitsin sürekli update sürekli update

• arkadaslar spottan beyaz ds 4 aldım ama suphelıyım sahtesı varmı bılmıyorum ama sızınde bı fıkrınızı almak ıstedım.stickler farklı gibi beyaz daha tırtıklı resımlerdede bellı oluyor heralde sag tuslarda bıraz matlık var sankı sony center dan aldıgıma gore arkadada bazı resımler yok anlamadıgım ıcın soruyorum sımdıden tesekkurler
    PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]PLAYSTATION 4 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloo.

Devletin oyunlara verdigi ilgi ve onem (temsili)

PLAYSTATION 4 [ANA KONU]

kayacak baska yermi bulamadilar :D
    yada kimse x1 almiyor , bari milet kansin diye mi
  • Arkadaşlar, ben çok sık konsol açamıyorum. 2.01 güncellemesi gelmiş. Bu güncelleme ile uyku modu problemi çözüldü mü acaba? Bilgisi olan yada deneyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: schi8850

Arkadaşlar merhaba,

Yeni gelen 2.01 update ile PS4 üm kafayı yemiş durumda. Saat 3 gibi makineyi açtım update var yapayım tarzı birşey sormadı ben de oyuna girdim COD ana ekrandayken X e bastıktan sonra makine kapandı. Daha sonra açtığımda ise görüntü gelmedi PlayStation logosundan sonra ışık beyaza döner dönmez tekrar kapanıyor.

Fişleri çıkardım bekledim basılı tutarak açtım yazılım güncelleme seçeneğini (üstten 3. oluyor) seçtim 218mb gibi birşey yükledi fakat aynı sorun devam ediyor. Şimdi netten indirip USB ile güncellemeyi deneyim dedim ama 2.01 i bulamadım

Bu konuda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim

dostumhttp://www.community.eu.playstation.com/t5/Teknik-Destek/PS4-G%C3%BCvenli-Mod-Rehberi/td-p/20547621 şuradaki gibi güvenli modu açıp 5. seçeneği seçmeyi bi deneyebilir misin?
  • 
Sayfa: önceki 52105211521252135214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.