Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 [ANA KONU] (5056. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121.011
Cevap
560
Favori
3.399.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50545055505650575058
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

İlk çıkan ps4 dualshock4 ler hatalı üretimdi malesef. Bende bozulduktan sonra ayrı kutulu 2. ve 3. üretimden temin ettim. Herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor artık.

hocam ona hatalı ürün diyemeyiz.
    Ticaret dilin de ilk defa piyasaya sürülen üretime pilot üretim denir, ilk versiyonlar da pilot üretim olabilir.
    Sahadan ve kullanıcılardan gelen geri bildirimlerin neticesinde sonra ki versiyonlarda iyileştirme yapılabilir veya dizayn değişikliğine gidilebilir.
    ama hatalı üretim dersek, kalite testlerinden geçmemiş ve onaylanmamış problemli cihazı sahaya sürmüştür sony demiş oluruz ve buda Sony kalıbında ki bir firmanın yapmayacağı birşey.
    Nitekim 9 aydır DS 4'ü bende kullanıyorum henüz bir problem yaşamadım. kullanmaktan da kullanmaya fark var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhadss

quote:

İlk çıkan ps4 dualshock4 ler hatalı üretimdi malesef. Bende bozulduktan sonra ayrı kutulu 2. ve 3. üretimden temin ettim. Herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor artık.

2. Ci ve 3.cü üretim olduğunu nereden anlayabiliyoruz peki?

Tahmin sadece, birde Sony bayii deki çalışan söylrmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serhadss

quote:

2. Ci ve 3.cü üretim olduğunu nereden anlayabiliyoruz peki?

Tahmin sadece, birde Sony bayii deki çalışan söylrmişti

• quote:

hocam bende şu camo skin ds4lerden almayı düşünüyorum.acaba cidden söylediğin gibi 2. 3. partiden sonra soyulma olmuyormu ds4lerde?
  • nhl demoda nasıl kavga çıkarırız

• quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

quote:

hocam bende şu camo skin ds4lerden almayı düşünüyorum.acaba cidden söylediğin gibi 2. 3. partiden sonra soyulma olmuyormu ds4lerde?

Valla yukarıda işi özetleyen arkadaşlar benim söylemimi bilgileri dahilinde çürüttü, bende tam bilmiyorum. Bayiinin bana söylediğine göre fikrimin belirttim.

Zaten bende soyulma şikayetide vardı ama sol analog en altındaki plastik sorun çıkardığı için elden çıkarmıştım
  • Psn:MPS-55GT beni de oyuncular kulubüne eklerseniz sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MPS-55 -- 25 Eylül 2014; 12:29:36 >
  • ekim plus oyunları belli olmadımı
  • Olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shagrath

Olmadı.

Drive club ı kasım da mı vereceklerdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

quote:

Olmadı.

Ekimde verilecek diyorlar.BSC haberini de yaptı.Ekim oyunları için haftaya açıklanıp ayın 8 in de geleceği söyleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

hocam ona hatalı ürün diyemeyiz.
    Ticaret dilin de ilk defa piyasaya sürülen üretime pilot üretim denir, ilk versiyonlar da pilot üretim olabilir.
    Sahadan ve kullanıcılardan gelen geri bildirimlerin neticesinde sonra ki versiyonlarda iyileştirme yapılabilir veya dizayn değişikliğine gidilebilir.
    ama hatalı üretim dersek, kalite testlerinden geçmemiş ve onaylanmamış problemli cihazı sahaya sürmüştür sony demiş oluruz ve buda Sony kalıbında ki bir firmanın yapmayacağı birşey.
    Nitekim 9 aydır DS 4'ü bende kullanıyorum henüz bir problem yaşamadım. kullanmaktan da kullanmaya fark var.

Vay be soyulma olmadiysa 9 ayda sanslisiniz bence.

• quote:

quote:

quote:

Olmadı.

Ekimde verilecek diyorlar.BSC haberini de yaptı.Ekim oyunları için haftaya açıklanıp ayın 8 in de geleceği söyleniyor.

İnşallah şöyle adam akıllı oyun gelir de oynarız.Drive club kırpılmış da olsa denemeye değer.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Olmadı.

İnşallah şöyle adam akıllı oyun gelir de oynarız.Drive club kırpılmış da olsa denemeye değer.

Sanmıyorum yine bağımsız yapımlardan verecekler.
  • the last of us şuan ps4 versiyonu ne kadar arkadaşlar psn de
  • Oppsional O kullanıcısına yanıt
    135tl
  • teşekkürler
  • AMAZONDAN KOD ALMAK İSTEYENLER İÇİN ÇEKTİK. BUYRUNhttp://www.youtube.com/watch?v=GJclnV7W5l4
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    aynen adaş benimkindede çizik yok

millet nasıl soyuyor anlamıyorum
  • NAT Type 1 yapabilen var mı??

Her türlü ayarı portu yapmama rağmen Type 2 gözüküyor....
  • 
Sayfa: önceki 50545055505650575058
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.