Şimdi Ara

Avea, Samsung Galaxy Nexus satışına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
12.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avea, Samsung Galaxy Nexus satışına başladı

Dünyanın ilk Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemine sahip akıllı telefonu olan ve Android 4.0'ın lansmanında referans cihaz olarak kullanılan Samsung Galaxy Nexus modeli ülkemizde de ilk kez Avea tarafından satışa sunuldu.

23 Şubat itibariyle tüm Avea İletişim Merkezleri ve Satış Noktaları'ndan temin edilebilecek cihaz Avea'lılara özel bir kampanya ile sunuluyor.

1.2GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 4.65 inçlik 1280 x 720 piksel çözünürükte HD Super AMOLED ekran, 5MP kamera, 1080p video kaydı, 16GB depolama kapasitesi ve 138 gr ağırlık özelliklerine sahip Galaxy Nexus modeline Avea müşterileri 24 aylık taahhüt ile sahip olabilecek.

Faturaya yanısıtılabilen veya kredi kartları ile taksitlendirilebilen kampanya kapsamında ayda 114TL karşılığında 4GB internet paketi ile birlikte veya ayda 149TL karşılığında 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 2GB internet paketiyle birlikte Galaxy Nexus modeline sahip olabilmek mümkün.

Galaxy Nexus'un, Samsung ile CES'te yapılan görüşmeler kapsamında Türkiye pazarına ilk kez Avea ile girmesine yönelik yapılan anlaşmanın hayata geçmesinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, "Android'in amiral gemisi olan ve teknolojiseverlerin merakla beklediği Galaxy Nexus'u vitrine çıkartan ilk GSM operatörüyüz diyebilmek, bizim için heyecan verici. Burada üç güçlü markayı kendinde toplayan sıra dışı bir telefondan bahsediyoruz. Samsung gibi bir teknoloji devi, Google gibi dünyanın en büyük arama motoru için bir telefon üretiyor. Bu iki dünya devini birleştiren özel telefon da ülkemizde ilk kez, Avea ile satışa sunuyor. Her zamanki gibi, verdiğimiz teklifler ile bu teknoloji deneyimini daha cazip bir hale getiriyoruz. Ve her zamanki gibi 'Avealı olanlar yaşadı' diyoruz" dedi.

• Kim ne derse desin samsung
  • Basin eksileri
  • iyi güzelde çok pahalı be kardeşim 2736 lira yapıyor.
  • @teksalih vb.

Bıkmadınız mı ?
  • Çok çok pahalı. Avea bu cihaz işinde kendinden çok soğutuyor
  • 24x149=3.500 lira civarı bir rakam eder.Bizim zengin Türk halkımız:"Aaa bu iPhone'dan pahalı.Bu daha iyidir hem havamıda atarım" mantığı ile bu cihazı alabilir kanımca.
  • Kontratsiz satisi var mi acaba
  • Ürün güzel Avea nın satması onlara + bir kazanç verir ayrıca Ali Yılmaz'da baya pohpohlamış Samsung ile Google'ı ee tabi sonuçta ilk onlar çıkartıyor..
  • Fiyat ucmus apple elestiriyorduk simdi samsunda o yolda ilerliyor. Bu nasil bir fiyat
  • pahalı diyen arkadaşlar amerikadaki kontratlara hiç bakmamış demekki 900dk 1000sms 4 gb internetle verizon 180 liraya veriyor bu cihazı aveada 4 yerine 2gb netle 149 liraya normal bi fiyat..paran bol filan demeyin sakın bolda değil zaten ama ucuz denilen amerikada bile aynı ayılrı fiyat...ama onların alım gücü fazla işte orası ayrı
  • Avea, Samsung Galaxy Nexus ile beraber Samsung Galaxy Tab 7.7" modelini de getirecekti, ondan haber var mı?
  • Arkadaşlar cihaz pahalı değil, ezik avea cihazı yok 4gb internet 1000 dk konuşma yanında vererek, sanki düzgün bir şekilde bu hizmeti verebiliyormuşcasına telefonla beraber kakalamaya çalşıyor, telefonun Türkiye fiyatı yaklaşık 1500TL civarı olması gerekirken EZİK avea nedeniyle pahalı satılıyor...
  • Bu ne Allah askna telefona bu kadar para versem sandikta saklarim heralde..

Tasarimini begenmedim,fiyatini haketmiyor.
  • Fiyatı 3 aya düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mellkor

Fiyat ucmus apple elestiriyorduk simdi samsunda o yolda ilerliyor. Bu nasil bir fiyat

fiyatı belirleyen samsung değil avea. aynı şekilde iphone içinde geçerli. milyar dolarlarım olsun gene gidip gsm operatörlerinden telefon almam. telefon satışından kazandıkları parayı telefon görüşmelerinden kazanmıyorlardır.
  • Dayım arabayı 3000 TL satıyor.
  • fiyatını geçin, çekmeyen bir operatöre 24 taahhaüt ne kadar mantıklı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbm333

fiyatını geçin, çekmeyen bir operatöre 24 taahhaüt ne kadar mantıklı ?

ben avea kullanıyorum ve memnunum doğrusu
  • Bugün avea dan satın aldım. Eski telefonum galaxy S1 di.. Sadece şunu söylemek istiyorum , android 4.0 ile samsung un harika teknolojisinin birleşimiyle ortaya inanılmaz harikulade bir cihaz çıkmış resmen telefona aşık oldum her an ilişkiye girebilirim :)... Galaxy deneyimleriniz yeni baştan yazılacak , sadece elinize alın yeter ! S1 ,S2 ve ıphone 4 filan yanında hikaye kalır hepsini kullandım , altını çizerek söylüyorum bu telefon tek kelimeyle müthiş ! bi Nexus yeter ...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.