Şimdi Ara

LUTFEN YORUM ? ? ? RENAULT FLUENCE 1.5 90 HP EXTREME

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
8.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU ARABANIN KASALARI HOSUMA GIDIYOR. KISMETSE ILK ARABAMI ALACAGIM. IKINCI EL OLARAK BAKIYORUM. AMA KULLANAN VEYA INCELEYEN VARSA LUTFEN YORUMLARINIZI PAYLASIN. YORUMDAN AYRI OLARAK BU MODEL HAKKINDA BILGISI OLANLAR LUTFEN YAZIVERIN ISTE :))

• EN COKK MERAK ETTIGIM KONU 105 BEYGIR OLANLA 90LIK ARASINDAKI PERFORMANS VE YAKIT TUKETIMI ... . . ? ? ?
  • bakıp da cevap yazmayan 20 kişi hepinizi .............................
  • sw olarak en alınası arac dıyebılırım 1.5 turbo dızle 85 beygır tam baba arabası
  • bu arabanın motoru 1.5 dci çok ekonomik.(emsalleri arasında)
    konfor seviyesi iyi diyebiliriz.
    yol tutuş tatminkar.
    ergonomi ise çok çok iyi.
    bagaj demirleri haricinde bagajı güzel.
    2. el satışı hızlı ve kolay.
    vs. vs. vs.
  • Arkadaşlar özellikle 85 yada 90 beygir motorların şehir içi ve şehir dışı tüketimlerini yazabilirlermi acaba ? Megane sedan 80 beygir rakamları var ama 85 ve 90 beygir güncel motorlar hakkında çok veri yok varsa yoksa 105-110 beygir ler var bu motorlarında şehir içinde 1-2 litre fazla yaktığı söyleniyor,
    Ayrıca makyajlı fluencelerde 110 beygir motor artık sadece icon donanımda alınabiliyor, extreme yerine gelen touch ve business yerine gelen joyda sadece 90 beygir motor alınabiliyor bu açıdan 90 beygir alacaklar açısından tüketim verileri önemli bilenler varsa paylaşırsa yararlı olur.
  • Mrb. Arkadaşlar
    Benim aracım 2012 model 1.5 dci business (fluence) 90 hp. 5. vites
    Aracımı 40.000 km 2 el aldım ve 1 aydır kullanmaktayım.
    deposunu fulledim ve km. sıfırladım yarım depo olmadı 480 km. yol yaptım yakıt ortalaması yol bilgisiyarında 5.1 litre gösteriyor benim tahmini bir depo ile 1100 ile 1200 km arasında yol yapacam (istanbul bahçeşir ile avcılar arasında yol yapmaktayım bir de otobandan silivriye gitmekteyim)
    aracın gidişi ve ivmelenmesi bana göre yeterli yol müsaitken otobanda 180 km. kadar hızını rahat bir şekilde cıkartıyor.ses ve rüzgar sesini pek hissettirmiyor.
    Genel olarak sessiz konforlu bir araç.
    Herkeze İyigünler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.