- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Kies güncelleme sorunu
8 Cevap9985 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

124 Mesaj
22 Şubat 2012; 9:33:04 

Arkadaşlar telefonu yeni aldım güncelleyim dedim ancak kies %3'te takılı kaldı. Usb kablosunu çıkarmayın diyor. Öylece bekliyorum ne yapabilirim. USB'yi çıkarsam sorun olur mu?

Eğer bu durumla karşılaşırsanız (Güncelleme sırasında %3-4-5... farketmez, %0'daysa güncelleme hiç başlamamış demektir yani eski sürümle telefonu kullanmaya devam edebilme ihtimaliniz var):

1- Görev yöneticisinden kies'i sonlandırım.
2- Usb'yi çıkartın
3- Bataryayı çıkartın ve geri takın
4- Telefonun ses açma-ok(menü)-açma/kapama düğmelerine (3 tuş) aynı anda basın (kurtarma ekranı gelecektir)
0

5- PC'den kies'i açın ve telefonu telefonu bağlayın
6- Kies kurtarma ekranı karşınıza gelecektir, orda yazanları uygulayın.
0

7- İki aşamalı şifre tarama işlemi bittikten sonra güncellemeye başlıyacak
8.1- "Tamam sorun yok yüklendi"
8.2- "Yükleme tekrar takıldı" (Bende %3'te takıldı aynı yerde) yukardaki işlemi (1'den itibaren) bir kez daha deneyin.
9- "Yükleme tekrar takıldı" Servise göndermekten başka çareniz yok.

Mecburen kargoyla Ankara'daki servislerine gönderdim. Telefonla görüştüğüm arkadaş bana en fazla 1-2 güne sorun çözülür dedi. Cumaya telefonu bekliyorum

Servise giden telefon 2 haftadan önce gelmez. Bu bir servis geleneğidir. Bakalım Samsung ne yapacak...

edit: başlık konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucidEresbos -- 23 Şubat 2012; 2:49:09 >

124 Mesaj
22 Şubat 2012; 9:47:58 

arkadaşlar yardım lütfen kiessi sonlandırdım. Sonra bataryayı çıkarıp kurtarma moduna geçtim ve acil durum kurtarma modunda cihaz, ikili şifre çözümlemeden sonra tekrar %3te takıldı

edit: İşlemi yineledim yine %3'te takıldı Müşteri hizmetlerini aradım Anakaraya servise göndercem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LucidEresbos -- 22 Şubat 2012; 10:10:47 >

1351 Mesaj
22 Şubat 2012; 12:36:23 

kardeşim sorunu galaxy s 2 forumunda paylaş kesin yardımcı olacak vardır.bende s2 kullanıyorum ama yanlış yönlerdirmek istemiyorum seni onun için http://forum.donanimhab...417326/mpage_587/tm.htm buraya yaz birde.inşallah bir sorun yoktur.telefon açılmıyor mu şuan?

124 Mesaj
22 Şubat 2012; 13:42:49 

Telefon açılmıyordu, hata ekranı geliyordu. Bende bu gün Ankara'daki samsung servisine gönderdim. Servisle görüştüğümde arkadaş bana sorunun 1 günde halledileceğini söyledi. Bu iddiaya göre telefonun cuma günü elimde olması lazım

1351 Mesaj
22 Şubat 2012; 14:24:22 

İnşallah Önemli Birşey Yoktur Telefonun.

124 Mesaj
22 Şubat 2012; 14:57:27 

Sanmıyorum tamamen kiesten kaynaklı bence sorun.
Samsung gibi bir firmanın kies gibi bir program yapması hadi yaptı adam akıllı server desteği vermemesi... Güncellemeleri PC'ye indirip odin gibi kursak hiç böyle bir şeyle uğraşmıyacaz.
Donanım ağırsası yoktur çünkü telefon açılıyor ve kurtarma ekranına girebiliyorum. Samsungun sitesinde de çözüm yolları yok

Odindede garanti kapsamı dışına girme olasılığı var ki benim gibi yeni android kullananlar hangi root'u indireceği konusunda sıkıntı yaşıyor.

Einstei mode off:

114 Mesaj
21 Nisan 2012; 15:51:14 

quote:

Orijinalden alıntı: LucidEresbos

Arkadaşlar telefonu yeni aldım güncelleyim dedim ancak kies %3'te takılı kaldı. Usb kablosunu çıkarmayın diyor. Öylece bekliyorum ne yapabilirim. USB'yi çıkarsam sorun olur mu?

Eğer bu durumla karşılaşırsanız (Güncelleme sırasında %3-4-5... farketmez, %0'daysa güncelleme hiç başlamamış demektir yani eski sürümle telefonu kullanmaya devam edebilme ihtimaliniz var):

1- Görev yöneticisinden kies'i sonlandırım.
2- Usb'yi çıkartın
3- Bataryayı çıkartın ve geri takın
4- Telefonun ses açma-ok(menü)-açma/kapama düğmelerine (3 tuş) aynı anda basın (kurtarma ekranı gelecektir)
0

5- PC'den kies'i açın ve telefonu telefonu bağlayın
6- Kies kurtarma ekranı karşınıza gelecektir, orda yazanları uygulayın.
0

7- İki aşamalı şifre tarama işlemi bittikten sonra güncellemeye başlıyacak
8.1- "Tamam sorun yok yüklendi"
8.2- "Yükleme tekrar takıldı" (Bende %3'te takıldı aynı yerde) yukardaki işlemi (1'den itibaren) bir kez daha deneyin.
9- "Yükleme tekrar takıldı" Servise göndermekten başka çareniz yok.

Mecburen kargoyla Ankara'daki servislerine gönderdim. Telefonla görüştüğüm arkadaş bana en fazla 1-2 güne sorun çözülür dedi. Cumaya telefonu bekliyorum

Servise giden telefon 2 haftadan önce gelmez. Bu bir servis geleneğidir. Bakalım Samsung ne yapacak...

edit: başlık konu

Kardeşim Öncelikle konuyu actıgın teşekkür ederim aynı sorun bendede var defalarca denememe ragmen tel acılmıyor sen servıse gondermıssın acaba arıza sorduklarında ne soyledın bı yardımcı olursan cok sevınırım

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

665 Mesaj
6 Ocak 2013; 0:30:58 

s3 güncelleme yapmak istiyorum kies %99 da yarım saattir bekliyor? doğru mu yoksa hata mı veriyor sizce

technology lover

1 Mesaj
27 Ocak 2013; 14:18:04 

Kies programı gelmiş geçmiş en berbat telefon yönetim programı. Bağlanmaz, güncellemez, yedeklemez. Berbat program üretmek için özel çaba sarfetmişler.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Telefonlar » Samsung » Kies güncelleme sorunu
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.234