Şimdi Ara

Samsung, Android 2.3 işletim sistemli Galaxy Mini II modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
7.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung, Android 2.3 işletim sistemli Galaxy Mini II modelini duyurdu

Samsung, akıllı cep telefonu portföyünü güncellemeye Galaxy Mini II modeliyle devam ediyor. Galaxy Mini II'nin bugün resmiyet kazanan Galaxy Ace II'ye kıyasla daha alt segmentte konumlandırıldığını söylemek mümkün.

Mart ayından itibaren 199 Euro fiyat etiketiyle raflardaki yerini alması beklenen Galaxy Mini II, 109.4 mm uzunluğunda, 58.6 mm genişliğinde, 11.6 mm kalınlığında ve 105.3 gram ağırlığında dizayn edilmiş. 800 MHz frekansında çalışan tek çekirdekli işlemci, 512 MB RAM ve Android 2.3 ''Gingerbread'' işletim sistemi üçlüsüne ev sahipliği yapan akıllı telefonda 3.27-inç boyutunda ve 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile 4 GB kadar dahili flash bellek bulunuyor. Kapasite, microSD kartlarla yükseltilebiliyor.

Günümüzde standart hale gelen Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, A-GPS, NFC (Opsiyonel) özelliklerine sahip olan akıllı telefonda, 3 megapiksel çözünürlüğünde kamera mevcut. Kamera, VGA video kaydı yapabiliyor. Son olarak Galaxy Mini II'de yakınlık sensörü, ivme sensörü, 3.5 mm kulaklık girişi, RDS'li FM radyo ve 1300 mAh'lik bataryanın yer aldığını belirtelim. 

• şaşırmadık... samsung bu canı sıkıldıkça telefon çıkartır haftada bir daha üstünden bi sene geçmedende desteğini çeker
  • y'nin ram,ekran açısından gelişmişi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

şaşırmadık... samsung bu canı sıkıldıkça telefon çıkartır haftada bir daha üstünden bi sene geçmedende desteğini çeker

Haklısın zırt pırt telefon cıkarıo ici aynı ismi farklı
  • mini 1 vardı bende dayanamayıp duvara vurmamak için sattım
  • bu şekilde alt orta üst segmentte seri şeklinde telefon çıkarması iyi bir şey ama bunların yanında bir de saçma sapan modeller çıkarıyor işte ona çok kızıyorum yok galaxy w, yok galaxy r, yok zart yok zurt nerdeyse birbrinin aynısı olan modeller sonra hiçbirine yazılım desteği gelmiyor
  • Mini serisi halen Sony Ericsson'dan sorulur diye düşünüyorum...
  • içi ne kadar aynıda olsa tasarım farklılıkları ınsanları bu telefonu almaya yönelebilir. herkezın 1500 tl sı yok s2 alsın..
  • Tek kelimeyle '' GEREKSİZ ''
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

Tek kelimeyle GEREKSİZ
    Sana göre gereksiz olabilir.Samsung alt segment ürünlerinin donanımını güçlendiriyor olay bundan ibaret.Ayrıca tasarımı güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Tek kelimeyle GEREKSİZ
    Sana göre gereksiz olabilir.Samsung alt segment ürünlerinin donanımını güçlendiriyor olay bundan ibaret.Ayrıca tasarımı güzel.

Bana göre gereksiz felan yok.Zaten bu tür ürünler var ( GİO , ACE ) . Ayrıca bunlarla ugrasacaklarına 1000 TL Civarına HDMİ çıkışlı bir cihaz cıkartsınlar
  • Xperia mini çok daha iyi bundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darknesss45 -- 21 Şubat 2012; 23:02:26 >
  • galaxy gio ya ram koymuşlar satmaya uğraşıyorlar .. olmaz böyle :D

ace II yi beklemeye devam ..
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap Tek kelimeyle GEREKSİZ
    Bana göre gereksiz felan yok.Zaten bu tür ürünler var ( GİO , ACE ) . Ayrıca bunlarla ugrasacaklarına 1000 TL Civarına HDMİ çıkışlı bir cihaz cıkartsınlar
    O saydığınız cihazların donanımı günümüz şartlarına yetmiyor.Acenin işlemcisi vasat arm11...Onların güncellenmiş hali.Firma her kesime hitap etmek için cihazlarını çeşitlendiriyor zaten...

• modelin ismi mini II yerine gio II olmalıymış
  • Gayet güzel bir ürün olmuş, 450-550TL seviyesinden fiyatlandırılırsa epey alınırlığı olur, özellikle dahili hafızanın 4gb olması harika, 512mb ram'de cabası.
  • Galaxy Gio olmuş bu :)
  • 3.2-3.5" ekranı olan Samsung'un telefonlarında çözünürlük neden hep düşük ?
  • 1 sene öncede üretirdi Samsung bu cihazı sanki üzerindeki donanım ile geçen sene çok pahalıya mı patlayacaktı?

Muhtemelen üzerindeki işlemci de Qualcomm MSM 7227T'dir. ARMv6 olduğundan flash yine hayal, güncelleme zaten ütopya.

Ace-Gio-Mini gibi ürünleri sattı sonra geliştirdim diyerek bir daha orta sınıfa yönelik üç aşağı beş yukarı aynı fiyata benzeri cihazları çıkardı tabi yerseniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap Tek kelimeyle GEREKSİZ
    O saydığınız cihazların donanımı günümüz şartlarına yetmiyor.Acenin işlemcisi vasat arm11...Onların güncellenmiş hali.Firma her kesime hitap etmek için cihazlarını çeşitlendiriyor zaten...

O saydıgım cihazlar pek ala yetiyor insanlara.Ayrıca bu telefonun da öyle ahım şahım bi donanımı yok .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.