Şimdi Ara

Hannibal (2013-2015) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.692
Cevap
43
Favori
83.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: timmydncn

quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

http://www.birdizihaber.com/onay-iptal-tablosu/

burda güvenli gözüküyo rating açısından ki diziyi nbc geçen sene sırf başkaları kapmasın diye bırakmamıştı bu sene bırakırsa yine kaparlar yani de umarım dizi aynen devam eder bitme riski olmadan

http://tvbythenumbers.zap2it.com/2014/04/01/nbc-predictions-crisis-is-likely-to-be-canceled/248129/ [Burada ki habere göre] dizi tehlikede..

Hocam ben tam bilmiyorum sizin bir bilginiz var mı eğer dizi iptal edilirse başka bir kanal bu diziyi çekebilir mi?

Geçen yıl ki talipliler bildiğim kadarıyla yine talip, yapımcı da bu diziyi NBC'ye vererek hata yaptığını anladı. Bu yüzden talipliler ile görüşülmeye devam ediliyor. Showtime elendi, A&E ve AMC kaldı. Onlarla görüşülecek ama NBC'den kesin bir yanıt bekleniyor. Sorun ortada bir iş anlayışı var, bizde ki gibi bir kanalda iptal tehlikesi varsa başka kanala geçiremiyorsun. Onların kanununa göre kanal resmi olarak reddetmeden başka kanala geçiremez, bu yüzden bekletiliyor.

• mustifb M kullanıcısına yanıt
    umarım iptal edilmez bu sezon izlediğim en iyi dizi kendisi yazık olacak vallahi eğer başka kanala geçerse AMC başarılı olur bence bu işte.
  • Şuan piyasada Hannibal kalitesinde dizi yok. İptal etmek gibi bir saçmalığa girmezler. Girerlerse başkaları kapar diziyi açık ve net.
  • Yarına az kaldı heyecan doruktaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Şuan piyasada Hannibal kalitesinde dizi yok. İptal etmek gibi bir saçmalığa girmezler. Girerlerse başkaları kapar diziyi açık ve net.

Önce Dracula ardından buna dayanamam.Olamaz Sorun yokken bir anda iptal olayı çıkıyor.Bu yabancılar cidden anlamıyor kaliteli diziden.Teen wolf, being human gibi gözümde değeri 0 olan diziler devam ederken Dracula sadece 1 sezon sürdü Ve şimdi bu İnşallah devam eder.

Bu arada son bölüm cidden nefes kesiciydi

Hannibal'ın Katz'e yaptığı çok iğrenç ötesiydi.Will'in gönderdiği katil öldürsün diye dua ettim.İlk defa Hannibal'a diss atasım geldi ama Jack gitti elleriyle kurtardı

• Hannibal'ın yemek partisinde insan eti olmayacağını tahmin etmiştim sonuçta adam Jack'in şüphelendiğini anladı.Alana'yı mazeret olarak kullanması da süperdi.Miriam Lass bulundu acaba Hannibal Jack'in Miriam'ı bulmasını istediği için mi o ağaç kabuğunu koydu oraya yoksa bir hata mı yaptı merak ediyorum.Sezon çok tehlikeli ve heyecanlı ilerliyor.

Bu arada diğer dizilerle karşılaştırmak gibi olmasın ama piyasadaki en kaliteli dizilerden biri.Rating'in sebebi büyük ihtimalle cuma akşamı yayınlanması,NBC yapımcılarında biraz beyin varsa dizinin yayınlandığı saat değişir.
  • Yeni bölüm nasıl olacak acaba.Bu arada şu diğer psikiyatrist kadından ileride bir şeyler çıkar gibi.Sadece tahmin.
  • dizi çok fena ilerliyor ilk sezona göre aştı
  • Nerde kaldı altyazı ya, abur cuburları alıp geldim ne güzel izleyecem diye, bir baktım altyazı çıkmamış daha.
  • Altyazı henüz %25'de...ilerleyen saatlerde gelmiş olur.
    Geceleyin gerile gerile izleriz bizde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaddeth

Altyazı henüz %25'de...ilerleyen saatlerde gelmiş olur.
    Geceleyin gerile gerile izleriz bizde...

Hocam ben zaten hep gece izlemeye çalışıyorum, geceye kadar gelir inşallah
  • Arm the Homeless kullanıcısına yanıt
  • son bölümü smiley ile ifade etmek gerekirse
    2x06

bu sefer hanibal reyiz nasıl yırtacak ? artık will reyiz tarafından atak bekliyoruz, izleyici olarak biraz rahatsızlık oluştu açıkçası , will lehine olaylar gelişmeyince

• Hele şükür ya, izleyelim bakalım.

• Oha artık, adama kendi bacağını yedirdi. (Kilde kızartılmış uyluk)
  • venomtrk kullanıcısına yanıt

• siz ne düşünüyorsunuz??

benim anlamadığım miriam lass'ı öldürmemiş..ve jack'in bulmasını sağladı..e bu miriam kolunu keserken yada bunca zmn hapsederken hannibal'ın yüzünü görmemişmidir? şmdi kendi kendini ifşa etmedimi bu adam?
  • Bölüm efsaneydi

• hannibal malı götürdü bu bölüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.