Şimdi Ara

Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.600
Cevap
79
Favori
358.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aliexpress.com dan 3g tablet siparişi versem gümrükte kesin takılırım yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volki832

Aliexpress.com dan 3g tablet siparişi versem gümrükte kesin takılırım yardımcı olurmusunuz

Satıciyla konusun üstüne gift yazarsa ve düzgün paketlerse geçer ama kesin değil %50

• sim yuvasını farketmezse teslim alırsın
  • Yola çıkalı 19 gün oldu. Bu kadar uzaması normal mi?

RD529192402CN

• quote:

Orijinalden alıntı: Nichole

Yola çıkalı 19 gün oldu. Bu kadar uzaması normal mi?

RD529192402CN

normal
  • Banggooddan xiaomi powerbank almıştım. 3unde mail attılar kargoya verildi diye. Takipli posta RS237132243NL
    Ne zaman elime ulaşır sizce. Genelde edi received ibaresinden kısa süre sonra ülke içine girdiği ama bende bir hareketlilik yok

• 27-Feb-2015 17:12 Received by Post Office 523112
    28-Feb-2015 09:38 Departure export customs GUANGZHOU

hocam 14 şubatta sipariş verdik yukarıdaki normalmi?
    tahmininiz nezaman elimde olur?
  • siparişler 3-5 haftada elinizde olur çinden standart free shiping geliyorsa dogaldır

ürünüzü sipariş verdikten sonra satıcı diger siparişleride toplar ayrırı paketler çantaya koyar postaneye haftada 2 kez giderler pazertesi ve cumartesi

paketiniz sisteme kayıt olur ertesi gün gözükür çinin iki ana hava kargosu yapılan terminalı mevcut bejing ve gangzou buraya sevk edilir ordan gümrük kontrlü uçaga verilmek üzere depoda toplanması sırası ile

uçagın hergün farklı bölgelere inerek kargoları bırakır veya bıraktıgıyerden başka kargo uçagı zimmeti alır istanbul pim gelmesi en az 10 gündür 1gün sonra sisteme girer bu esnada paketler ayrıştırılır gidecege yere göre gümrük sonra zeytin burnu posta dagıtım merkezi
    ordan tüm türkiye geneline gider elineze ulaşması minum 14 en fazla 1 aydır türkiyeye gelmesi 10günden fazla degildir çıkış yaptıysa çinden normal şartlarda 3-4 gün içinde çıkar

bayram festival ulusal günler vs çinde çok oyüzden 32 günü geçtimi huylanmak lazım buda en kötüsü 32 gün

bazen 5 gündede türkiyeye gelebiliyor hava sahas müait ve yagunluk olmadıgı zamanlarda ancak ptt nin işleme alması kayıtlara yansıtması zaman alabiliyor aşırı gelen kargolar yüzünden elbette EMS hariç !!!

bazen 1gün sonra kapnıza postacı geliyor ama sistemde baktıgınızda uçagın hala transit vaziyette havada ve türkiyeye pim tarafından işlenmedigini görüyorsunuz tracking yaptıgınızda böyle süprizlerde oluyor

ems paket ise direk yolcu uçaklarına verirler zimmetlenir (DHL UPS FEDEX HARİÇ) çinden aktarmalı istanbul seferi olan ilk uçaga elinize kapınıza kadar 4-7 gün arası teslim süresi maksimum UPS FEDEX DHL 3 GÜNDE GELİR GÜMRÜK YOKSA 4.GÜNDE ELİNİZDE FİYATLARI FARKLIDIR 150 tl civarı bişey olması lazım acil durumlar mahkeme hastane dosyası kıymetli evrak sözleşme tapu vs haricinde hangi akıllı getirir bilinmez 4 günde elinizde kesin orası

ufak zarf 6x6 ebatına kadar 10$ geçmez

30x30 20$ burda kritik nokta koli büyüklügü boyu kısaca desi olarak tanımlanır ve agırlıgı 500gr geçmeyen ve 1kg olan sınıfında olanalar

cep telefonu klıfı ufak ürünler buble zarfla gelen ürünler agırlıgı ve desi fazla tutmuycagından en fazla 10$ tutar çinden ems ile getirilicegini ingilizce sitesinden hesaplayabilir satıcısından o firmayla göndermesini hesaplandıgını söylersiniz
    fazla tutuyor yok gümrük pulu kontrolü cart curt bahane ederse alıcı sorumlu dersiniz veya direk alıcı ödemeli gönderilsin diyin ama mutlaka hesaplayın çinden türkiyeye ems ne kadar tutugunu bilin söyleyin satıcıya

çinden aşırı yıgılma olabiliyor malesef istanbul pim de sona bırakıyorlar veya tam ilgilenmiyorlar sisteme girilmesi ayrıştırılması tek tek binlerce kargoyu işlenip gümrükge sevkedilmesi zor iş çinden epey kargo geliyor

bundan önce standart air shippining 3- euro ile ingiliz royal mail ve fransz le poste ile en fazla 7 günde evimden teslim almışımdır

japonya ve taiwandan ems ile 6 günde geldi normal standart avrupdan gelen kargoyla aynı sürede uzak dagudan ems olmasına ragmen çinden her pakete ayrı muamele söz konusu

standart free shippining zaten damgalı paketin üstünde post paid yazıyor takip ve barkod olsada geç gelir ems olmadıgı sürece 14 ile 30 gün arası 30 günde gelmediyse satıcıdan ek süre istiyceksiniz buyer protection için
    kabul edicektir etmezse 1 gün içinde dispute açın ve müşteri temsicisi ile yazışın çok referanslı ve 1000 üstünde satışı olan kişi göze almıycaktır kötü yorum almayı iade edecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 24 Mart 2015; 22:48:32 >

• Arkadaslar merhaba. Buyincoins den aldigim urunun sistemi girilmesinde sorun yasiyorum. RU467141575CH numarali kargoyu ptt nin sitesinde goremiyorum. Asendia asia ve trackitonline,ru sitelerinde urunun 14.03 de yurtdisina yollandigi gozukuyor. Yine asendia da urunun tahminimce ptt tarafindan sisteme girilmedigini ama urunun size ulasmasinda sorun olmsyacagi yaziyor. Uzerinden 11 gun gecti simdiye kadar gumrukten girmesi gerekiyotdu 10 gune. Benim gibi sisteme girilmemesi konusunda sorun yasayan oldumu daha once?

• merhaba arkadaşlar. ebaydan powerbank aldım.

Tracking #:RS224685861NL
    Carrier:Post NL

nereden takip edebilirim?
  • arkadaşlar bu japon post'un türkiye dağıtıcısı kimdir? bizim ptt midir acaba ?
  • Arkadaşlar daha önce Hong Kong ve isviçre postası ile malzeme almıştım son olarak iki china postası ile ürün aldım ama açıklamalardan bir şey anlayamadım yardımcı olursanız sevinrim.
     Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin

• serkand43 S kullanıcısına yanıt
    martın 10 unda çıkış yapmış yurtdışından beklemeye devam benim kargo martın 7sinde çıktı hala türkiyeye gelecek bekliyoruz bakalım bizde
  • uluslararası posta dağıtıcısı tabiki ptt
  • muratgurler M kullanıcısına yanıt
    http://www.17track.net/tr/ adresinden takip edebilirsiniz
  • PClinic P kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Teşekkür ederim çin postası dengesiz hong kong post ile 9 günde geldi en son paketim swiss postla 17 günde çin postasının hakketen sağı solu belli olmuyor.
  • Beyler resimde yazılanlar ne anlama geliyo, bişey anlamadım Yurtdışına sevk edildi falan yazıyo.

Tracking #:RS224685861NL
    Carrier:Post NL
     Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratgurler -- 3 Nisan 2015; 13:50:20 >
  • beyler siparişiniz kargoya verildikten sonra 15-39 gün arasında teslim süresi var

zırt pırt benim kargom nerde diye beyin ağrıtmayın 15 veya 35 gün arasında teslim
    edilir ve kargonuzda elektronik parça ve ürün varsa gümrükge girer araştırılır denetleyebilirler takılır orda kafasına göre satıcıya geri döner tekrar kargoya verilir
    girer bekler

satıcı zaten belirtiyor ilanda genelde 15-40 gün arası teslim edilir sisteme 10-15 gün yansımayabilir

elektronik olmayan şeyler daha hızlı gelir cep telefonu kılıfı gibi ıvır zıvır giyim 15-25 gün arası

bunu göze alarak sipariş verin

cok acilse elektronik parça veya eletronik bişeyse tablet ,gps vs 25$ verip ems ile getirtin 4-7 günde elinizde olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFruit -- 3 Nisan 2015; 18:09:45 >
  • Beyler şöyle bişey yaşayan var mı ayın 20sinden beri trye giremedi gözlük almıştım aliexpressten 20 dolar gümrüğe takılma ihtimali de yok acaba kayıp falan mı oldu
     Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin Yurtdışından cihazınız kaç günde gelir burdan öğrenin

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.