Şimdi Ara

D-SMART+Smile İnternet Kampanyası İle İlgili Herşey (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
5
Favori
115.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kampanyada Telefon hattına gerek yokmuş 1 ay geçtikten sonra telefon hattı kapatılabiliyormuş doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sword61

Bu kampanyada Telefon hattına gerek yokmuş 1 ay geçtikten sonra telefon hattı kapatılabiliyormuş doğru mudur?

Doğrudur. Ancak 10 TL yalın Adsl için fark ödemen lazım.

Parn; Ttnet ile aynı altyapıyı kullandığı için hiçbir fark yok. Fark olursa olumlu yönde olur. Yani en kötü ttnetten aldığın bağlantıyı alırsın. Benim ilk faturam geçen haftalarda kesildi ilk ay izlenimim olumlu. Kesilme kopma vs sorun yaşamadım. 8 mbit hızda 6 mb ye kadar hız aldığım oluyor. Hattım desteklese 16 mb tercih edecektim ama olmadı.
  • Arkadaşlar yarın bana da gelecekler bağlantı için AKN deki son durum nedir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Arkadaşlar yarın bana da gelecekler bağlantı için AKN deki son durum nedir...

Hızı düşürüyorlar. Zaten ttnet altyapısı olduğundan büyük olasılıkla ttnetten düşürüyorlardır. AKN istemiyorsan 2-4-8 veya 16'lık sınırsız tarifelerden birini seçeceksiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Hızı düşürüyorlar. Zaten ttnet altyapısı olduğundan büyük olasılıkla ttnetten düşürüyorlardır. AKN istemiyorsan 2-4-8 veya 16'lık sınırsız tarifelerden birini seçeceksiniz...

Peki, sonradan baktık akn sorun oldu, Sınırsız bir internet paketine yükseltebiliyormuyuz taahüt süresi içinde...
  • quote:

quote:

quote:

Peki, sonradan baktık akn sorun oldu, Sınırsız bir internet paketine yükseltebiliyormuyuz taahüt süresi içinde...

Sitesinde üst paketlere geçilebileceği yazılmış.

"Kampanya kapsamında internet paketleri hız değişikliği üst paketlere yapılabilir, alt paketlere geçilemez,"

http://www.dsmart.com.tr/kampanyalar-sss-internet-fiyatina-d-smart-limitsiz-internet
  • quote:

quote:

quote:

quote:

"Kampanya kapsamında internet paketleri hız değişikliği üst paketlere yapılabilir, alt paketlere geçilemez,"

http://www.dsmart.com.tr/kampanyalar-sss-internet-fiyatina-d-smart-limitsiz-internet

ben 16 bağlattım ama hat kaldırmadı için daha ilk gün 8 e düşürme talebinde bulundum. bunun için ceza ödemem yani dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kogane

quote:

quote:

quote:

quote:

ben 16 bağlattım ama hat kaldırmadı için daha ilk gün 8 e düşürme talebinde bulundum. bunun için ceza ödemem yani dimi ?

O konuda bilgim yok ne yazık ki. Anlaşmayı 16 mbit üstünde yaptıysanız belki 24 ay boyunca direk 16 mbit tarifeyle ücretlendirilebilirsiniz. En iyisi smileı arayın...
  • bugün 8 e düşürmüşler tarifemi , şu an 8 den bağlanıyorum. intenret sitesinden online işlemler bölümüne girdim ordada tarifem 8mbit e kadar gözüküyo şu an. umarım faturada şaşırtıcı şeyler olmaz. bu arada ben ttnet teykende 8mbit e kadar kullanıyodum ama modem ayarlarında 12 gözüküyodu hızım. aynı şekilde speedtest.net tede 12 çıkıyodu. şimdi tam 8 :(
  • quote:

bugün 8 e düşürmüşler tarifemi , şu an 8 den bağlanıyorum. intenret sitesinden online işlemler bölümüne girdim ordada tarifem 8mbit e kadar gözüküyo şu an. umarım faturada şaşırtıcı şeyler olmaz. bu arada ben ttnet teykende 8mbit e kadar kullanıyodum ama modem ayarlarında 12 gözüküyodu hızım. aynı şekilde speedtest.net tede 12 çıkıyodu. şimdi tam 8 :(

Net limitsiz paket olduğundan düşük olması bence daha iyi. 50 gbı daha geç doldurursun. Bağlantı paketlerinden dolayı dediğimiz şeye bak...
  • quote:

quote:

bugün 8 e düşürmüşler tarifemi , şu an 8 den bağlanıyorum. intenret sitesinden online işlemler bölümüne girdim ordada tarifem 8mbit e kadar gözüküyo şu an. umarım faturada şaşırtıcı şeyler olmaz. bu arada ben ttnet teykende 8mbit e kadar kullanıyodum ama modem ayarlarında 12 gözüküyodu hızım. aynı şekilde speedtest.net tede 12 çıkıyodu. şimdi tam 8 :(

Net limitsiz paket olduğundan düşük olması bence daha iyi. 50 gbı daha geç doldurursun. Bağlantı paketlerinden dolayı dediğimiz şeye bak...

bende böyle teselli ettim kendimi, gülermisin ağlarmısın..
  • 10 gün oldu bağlayamadılar adsl'i..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xerenx

10 gün oldu bağlayamadılar adsl'i..

Ara baskı yap. Bir eksiklik var demekki. Sen geçiş mi yapacaktın ttneten? Geçişlerin 7 gün içinde yapılması lazım.
  • arkadaşlar merhaba eğer bu kampanyadan yararlanmak isteyen varsa hızlı bir şekilde yararlandırabilir ve bütün sorularınızı cevaplayabilirm.
  • TTnet tarafında sıkıntı olmuş, konuyu takip eden departmana bildirdiler, 3 gün içinde çözümlenir diye bilgi verdiler.
  • arkadaşlar modüllü mevcut aboneler bu kampanyada yararlanabiliyor mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: by__metallica

arkadaşlar modüllü mevcut aboneler bu kampanyada yararlanabiliyor mu acaba ?

Mevcut aboneler modüllü olsun olmasın yararlanamıyor.

Modülsüz olanlarında kapattırıp yeni abone olması lazımmış. Daha önce bu şekilde cevap vermiş müşteri hizmetleri.
  • Bugün adsl'de açıldı, şimdilik sıkıntı yok, bağlantı kopması filan yaşamazsam daha da olmaz birşey. Benim hat max 6mbit destekliyordu şu an 6700 leri görüyorum sorun olmadı. Bu arkadaşlarla iyi anlaşacağız gibi görünüyor. Bir de şu sinematv'ler 1 ay sonunda kapanmasa çok süper olacak :)
  • arkadaşlar smile kotayı nerden sorgulayabiliyoruz bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: migraine!

arkadaşlar smile kotayı nerden sorgulayabiliyoruz bilgisi olan varmı?

https://online.smileadsl.com/abone/Login.aspx?ReturnUrl=%2fabone%2fDefault.aspx

online işlem merkezi k.adı ve şifreyle girip koto sorgulamadan sorgulayabilirsin. Ayrıca modemin airties ise sayaçtan da takip edebilirsin. diğer modemlerde o seçenek var mı bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.