Şimdi Ara

===> SAMSUNG GALAXY ACE PLUS - S7500 ANA KONU <===

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.064
Cevap
8
Favori
93.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SON HABER- ALDIĞIM DUYUMLARA GÖRE 21 MARTTA DAĞITIMI BAŞLANACAK, YANİ MART SONU GARANTİ ALABİLECEKSİNİZ ! KAYNAK:shiftdelete.com' daki yetkili bir arkadaş.
    GALAXY ACE, GALAXY ACE İ VE GALAXY ACE PLUS ARASINDAKİ FARKLAR.

FARKLAR

GALAX ACE ---------- GALAXY ACE i ---------- GALAXY ACE PLUS
    AĞIRLIK: 113 gr---------------------------------------------------------------115 gr
    BOYUT: 112.4 x 59,9 x 11,5 mm----------------------------------------114,5 x 62,5 x 11.2 mm
    İNCH: 3.5 inch---------------------------------------------------- ---------3.65 inch
    HAFIZA:(hediye 2 gb hafıza kartı
    +158 mb dahili)----------------------------------------------3 GB dahili + 32 GB ye kart kart slodu micro sd
    RAM: 278 MB RAM --------------------------------------------------------512 MB RAM
    BLUETOOTH: V 2.1 -------------------------------------------V 3.0
    CHİPSET:QUALCOMM MSM 7227-------------------------------QUALCOMM SNAPDRAGON S1 QSD8250 VEYA QSD 8650
    İŞLEMCİ:800 MHZ ARM 11 ------- 832 MHZ ARM 11 --------- 1 GHZ CORTEX A5
    TARAYICIHTML ----------------HTML + FLASH DİYORLAR------------ GARANTİ HTML + FLASH
    RENK:SİYAH, BEYAZ PEMBE, HUGOBOSS--MUHTEMELEN AYNI ---------SADECE SİYAH
    BATARYA:1350 MAH ------------- MUHTELEMEN ACE İLE AYNI -----------1300 MAH
    E POSTAMSI:NORMAL --------------------- ? ----------------------------NORMAL + IM + PUSH EMAİL

PLUS BU AY SATIŞA SUNULACAK, MUHTEMELEN ŞUBATIN 2. YARISI.

ACE İLE ACE İ ARASI TEK FARK, YAZILIM + İŞLEMCİYE OVER CLOCK YAPILMASI.

*SAMSUNG Hollanda’ya göre, 299 Euro (390 Dolar) yani 734 TL olması bekleniyor. Ülkemizin teknoloji mağazaları ve alışveriş sitelerinde Galaxy Ace Plus’ı en geç Şubat başında görmeye başlamayı ümit ediyoruz.

*2.3.7, android gingerbread. Benimde beklentim bu yönde. Ancak yabancı kaynaklı siteler 2.3 diyor, elbette 1-2 haftaya güncelletirler, ama bana kalırsa direkt 2.3.7 verirler.

PLUS' U ŞUAN İÇİN KESİNLİKLE ÖNERİYORUM AMA FİYATLAR RESMEN AÇIKLANINCA GÖRÜŞÜM DEĞİŞEBİLİR, AYRICA GTA 3 Ü OYNANABİLİR BENCE, NORMAL ACELER ÇOK DÜŞÜK AYARDA DONARAK AÇIYORDU. BUNDAN 278 YERİNE 512 RAM VE 800 MHZ YERİNE 1 GHZ İŞLEMCİ VAR BENCE AÇAR, İYİDE OYNANILIR, GALAXY SII VEYA İ PHONE 4S GİBİ OLMAZ ELBETTE ONLAR ÇİFT ÇEKİRDEK İŞLEMCİ ZİRA.

DIŞ GÖRÜNÜŞ OLARAK DİĞER ACE' LERDEN FARKLI.

RESİMLER

ACE

ACE PLUS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 15 Mart 2012; 13:19:11 >

• BAZI KARŞILAŞTIRMALAR

ACE İLE ACE PLUS

C6-01 İLE ACE PLUS

WAVE II İLE ACE PLUS

GALAXY S İLE ACE PLUS

24 Şubat Eklentisi

3D Galaxy Ace Plus görünümü.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_plus_s7500-3d-spin-4397.php

TouchWiz 4.0'a ve kullanıcı arayüzüne dair 720 p video.

Benchmark sonuçları,

Benchmark Pi

Antutu Benchmark

Ace Plus ile çekilmiş örnek video;

http://st.gsmarena.com/vv/reviewsimg/samsung-galaxy-ace-plus/camera/gsmarena_v001.mp4

Ace Plus ile çekilmiş resimler;

1 Mart Eklentisi

ACE 2 İLE ACE PLUS

Samsung Galaxy Ace 2 için;Tıkla

İmzamız:

1GHz // 512 Mb Ram // 5Mp // Android Gingerbread // Bt 2.1 // 802.11n // 3.65 '' TFT // 3 GB

[center][image]https://store.donanimhaber.com/8e/22/c5/8e22c5dc15c90192e914a0bcb28af06d.gif[/image][/center][center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_57300261/tm.htm][b]--SAMSUNG GALAXY ACE PLUS--[/b][/link][/center] 
    [center][color=#660033][size=1]1GHz // 512 Mb Ram // 5Mp // Android Gingerbread // Bt 2.1 // 802.11n // 3.65 '' TFT // 3 GB[/size] [/color][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 1 Mart 2012; 11:50:35 >

• e hadi haırlısı 2012 model ace ye yeni konu başlığı yakında telefon çıksa bari gsm kongresini filan beklemeseler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toros71

e hadi haırlısı 2012 model ace ye yeni konu başlığı yakında telefon çıksa bari gsm kongresini filan beklemeseler.

Bu ay çıkması lazım, her kaynakta 2012 February / Şubat diyor. 2-3 Haftaya garanti piyasaya sürülüyor, Türkiye' ye de Şubat sonu veya Mart ta gelir.
  • 650 tlden gelirse çok tutulur samsung kalitesi zaten tartışılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanbasri67

650 tlden gelirse çok tutulur samsung kalitesi zaten tartışılmaz

Kesinlikle, ancak daha fazla olabilir fiyatı, bugün en ucuz Ace 550 TL.
  • hocam hangi siteden karsılastırdınız acaba ?
  • GALAXY ACE ana konudaki ekran ile igili yazıyı okudum ben diyorum ki 3.5 inç için 320*480 haydi haydi yetiyor milletin ayılıp bayılsığı almak için kuruklara girdiği ipohone 3 ve 3S in ekran çözünürlüğüde 320*480 daha fazlasının iyi yönleri vardır bence bu bir pazarlama taktiği gibi yada benim gözlerim bozuk
  • Bir de aklıma takılan GALAXY W varken Sony Ericsonn neo V varken bu telefon kime satılacak anlamadım benim gibi tutucu adamlar alır ancak.
    korede satılan galaxy player var onu getirsinler yada ki ben buna ihtimal veriyorum piyasaya çıkarken ekran çözünürlüğünü 480*800 yapacaklar gibi öyle olsun ki şansı olsun benim gibi kaç tane ekran çözünürlüğündcen anlamayan var çok az adamlar ekran çözünürlüğüne bakıyorlar ne ymiş diye hal böyle olunca bu ekran çözünürlüğü ile galaxy ace plus fuzuli olmuş üretim hatası olmuş bırakın başka markaları galaxy w varken şansı yok ama tutarlar telefonu maksimum 600 tl ye satarlar o zaman olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efeyugi

hocam hangi siteden karsılastırdınız acaba ?

gsmarena ya bakabilirsin
  • quote:

Bir de aklıma takılan GALAXY W varken Sony Ericsonn neo V varken bu telefon kime satılacak anlamadım benim gibi tutucu adamlar alır ancak.
    korede satılan galaxy player var onu getirsinler yada ki ben buna ihtimal veriyorum piyasaya çıkarken ekran çözünürlüğünü 480*800 yapacaklar gibi öyle olsun ki şansı olsun benim gibi kaç tane ekran çözünürlüğündcen anlamayan var çok az adamlar ekran çözünürlüğüne bakıyorlar ne ymiş diye hal böyle olunca bu ekran çözünürlüğü ile galaxy ace plus fuzuli olmuş üretim hatası olmuş bırakın başka markaları galaxy w varken şansı yok ama tutarlar telefonu maksimum 600 tl ye satarlar o zaman olur.

pc ye geçince dolduracam.

edit: galax w en ucuz 780 tl. neo v de en ucuz 743 lira, sony i direkt atıyorum zira marka farkı var mesela ben sony kullanmam. ancak kişiye göre değişebilir.

galaxy 2 görüldüğü üzere 780 tl ancak benim ace plustan beklentim 650 + max 50 tl. yani 650 civarı bekliyorum en fazla 50 tl fazlası olur o kadar.
    ancak ace in fiyatı 700' ü geçse bende olsam galaxy w alırım zira, işlemci 1.4 ghz ve görüntülü görüşme ve çözünürlük farkı var. ayrıca 720 p video çekiyor w.
    ayrıca galaxy ace plus ta adreno 200 var iken, w' de 205 var.
    galaxy a plus 1 ghz, galaxy w 1.4 ghz. ayrıca w daha büyük ve daha yüksek ppi oranına sahip. dediğinize hak veriyorum açıkcası, galaxy a plus yüksek fiyatlı olursa bende w alırım. ayrıca w nin batarya daha büyük ancak sistemide daha fazla güç çekeceği için normal.

şuan için şunu diyebilirim a nın fiyat w e yakın olursa insanlar, ace i ' ye ve galaxy w' e yönelicek. yani galaxy ace plus iş görmez hale düşecek tabi son anda üründe oynama yapmazlarsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 15 Mart 2012; 13:32:19 >

• quote:

Bir de aklıma takılan GALAXY W varken Sony Ericsonn neo V varken bu telefon kime satılacak anlamadım benim gibi tutucu adamlar alır ancak.

cevapladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheatley

quote:

cevapladım.

teşekkür ederim üstat aklın yolu bir eğer 700 + olacaksa ekrana bir şeyler yapmaları gerek ekstra bir özelliği olmaması üst düzey amiral bir model olmamasına rağmen hala satışada sunulmaması bir ihtimal donanımda değişiklik yapabileceklerini düşündürmekle beraber hiçde piyasaya sürmeyebilirler.
    Bu arada her şeye rağmen galaxy ace (karizma telefon hele İ modeli)

• quote:

quote:

quote:

cevapladım.

teşekkür ederim üstat aklın yolu bir eğer 700 + olacaksa ekrana bir şeyler yapmaları gerek ekstra bir özelliği olmaması üst düzey amiral bir model olmamasına rağmen hala satışada sunulmaması bir ihtimal donanımda değişiklik yapabileceklerini düşündürmekle beraber hiçde piyasaya sürmeyebilirler.
    Bu arada her şeye rağmen galaxy ace (karizma telefon hele İ modeli)

ace plus ile w nin karşılaştırmasını koyuyorum.

edit:

edit: extra;

w nin işlemci 1.4 ghz scorpion, a plus' ın 1 ghz cortex a5;
    w nin gpu adreno 205, a plus' ın adreno 200.
    extra olarak bunları ekledim.
    adreno 205 elbette adreno 200' den daha iyi.
    işlemciler tek çekirdektir bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 15 Mart 2012; 13:32:34 >

• Samsung i8150 Galaxy W en ucuz şu an 900TL

Sizi duymuşlar galiba W'nun fiyatını yukarı çekmişler Plus'ı 750TL civarında piyasaya sokacaklar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaRLooT

Samsung i8150 Galaxy W en ucuz şu an 900TL

Sizi duymuşlar galiba W'nun fiyatını yukarı çekmişler Plus'ı 750TL civarında piyasaya sokacaklar :)

Galaxy W 798 TL
  • ingilizcem iyi değil ama burda sanırım ingiltere satış fiyatının 250 pound olduğu yazıyor kaynak nekadar doğru bilemem..
    http://www.wareground.com/articles/the_samsung_galaxy_ace_plus_gets_uk_pricing
    http://www.youmobile.org/blogs/entry/Samsung-Galaxy-Ace-Plus-costs-250-pounds-Only-in-UK

• quote:

quote:

Galaxy W 798 TL

Arkadaş sen kendini avutmaktan başka birşey yapmıyorsun! Ace plus ı alacaksın ya şu telefon şu fiyat, şu telefon şu fiyat ee ace plusda şu fiyat olacak görün bakın diyorsun. Diger konuda da yazmıştım sana. Şuan bile galaxy ace'in normal satış fiyatı 649TL. Sen bana yazdın orda ithalatcı firma garantisi ile gelen bi nevi garantisinin bile ne oldugu belli olmayan galaxy ace 550 lira diye. Sen resmen kendini kandırıyon başka hiç bişey yapmıyon. Daha hala samsung kaynaklı firmalar Ace'in Türkiye satış fiyatını 649TL e düşürdü ve hala 649.

Teknosa : 649

Vatan : 649

MediaMarkt : 649

ve bütün büyük alışveriş merkezlerinde bu fiyat. Aşağısına da inmez buna emin ol. Ha 620 ye de satılıyor telpa da o ayrı mesele. Daha normal ace bile 600ün altına düşmemişken sen ace plus ı 650 falan diyon bu kendini avutmaktan başka birşey değil ha bana gelipde nette ki ne oldugu belli olmayan sitelerde 550 diye link atma sakın samsung türkiye nin ace için türkiye satış fiyatından haber ver

Şuan ki fiyatı 649 ve evet gönlün olsun 650 ye ace plus çıkacak ondan alırsın 1 lira farkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Braymm -- 8 Şubat 2012; 0:31:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Braymm

quote:

quote:

Galaxy W 798 TL

Arkadaş sen kendini avutmaktan başka birşey yapmıyorsun! Ace plus ı alacaksın ya şu telefon şu fiyat, şu telefon şu fiyat ee ace plusda şu fiyat olacak görün bakın diyorsun. Diger konuda da yazmıştım sana. Şuan bile galaxy ace'in normal satış fiyatı 649TL. Sen bana yazdın orda ithalatcı firma garantisi ile gelen bi nevi garantisinin bile ne oldugu belli olmayan galaxy ace 550 lira diye. Sen resmen kendini kandırıyon başka hiç bişey yapmıyon. Daha hala samsung kaynaklı firmalar Ace'in Türkiye satış fiyatını 649TL e düşürdü ve hala 649.

Teknosa : 649

Vatan : 649

MediaMarkt : 649

ve bütün büyük alışveriş merkezlerinde bu fiyat. Aşağısına da inmez buna emin ol. Ha 620 ye de satılıyor telpa da o ayrı mesele. Daha normal ace bile 600ün altına düşmemişken sen ace plus ı 650 falan diyon bu kendini avutmaktan başka birşey değil ha bana gelipde nette ki ne oldugu belli olmayan sitelerde 550 diye link atma sakın samsung türkiye nin ace için türkiye satış fiyatından haber ver

Şuan ki fiyatı 649 ve evet gönlün olsun 650 ye ace plus çıkacak ondan alırsın 1 lira farkla

Sende para bolsa dilediğin yerden alabilirsin;

Normal ace 649 muş, peh. Sende para bolsa ayrı tabi nerden alırsan al sonuç olarak Türkiye' ye kayıtlı geliyor, kaçak gelmesi söz konusu bile değil. Ayrıca tutturmuşsunuz bir, telpa, kvk, genpa. Burdan alınca sizce ne fark ediyor, başka bir firmadan olsa ne fark ediyor. Hangi firma olursa olsun ana fabrikadan ithal ediyor, hiç biri kendi üretmiyor. Telefonda bir hasar olursada her türlü telefon genel merkezlerine postalanıyor. Bu sebeple servis ağlarının geniş olması benim bazımda etkisiz, isterse her ilde 5 şubesi olsun bana ne!, sonuç olarak tamir işlemini yapan belirli noktalar var, onlarda İstanbul' da dır.
    Ee, fark n oldu şimdi, herşey aynı sadece fiyat farklı.
    al sana ace: 552 Tl , ve kesinlikle diğer mağazalardan aldığından bir farkı yok, ithalatçısı değişik sadece ha telpa ithal etmiş, ha genpa, ha ben wheatley ithal etmişim ne fark eder. Hangi firma olursa olsun yasalar kanunlar firma adı olmaksızın aynıdır. Ayrıca her firmada da garanti var, zaten öyle kafana göre ithalat yapamazsın, bireysel olarak ithal edersin gümrükte vergini ver geç. Birde toplu ithalat vardır, bu dediğimiz firmalar toplu ithalat yapıyor 2 günde kapına bırakıyorlar telefonu. Sen kaça alırsan al, aldığın fiyat telefonun fiyatını değiştirmez. Galaxy ace şuan 558 tl, olmuş ve 558 tl dir sen istersen 1000 tl ve istersen 100 000 tl ver. benim umrumda değil.
    http://www.mcks.gov.tr/tr/index.php - Nerden alırsan al bu adresden imei sini sorgulaya bilirsin, hepsi kayıtlıdır.

Diğer siteler ve fiyatlar için.

ayrıca benim verdiğim sanalreyonum adresinde beyaz kapakta hediye.

http://www.tuslaal.com/?Uid=10169 burdada 800 tl, sen burdan al bence.

edit: ayrıca ne olduğu belli. hakkında 2494 yorum var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wheatley -- 9 Şubat 2012; 17:01:38 >

• nerde kaldı bu telefon sözde ocagın 15ine kadar çıkacaktı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.