Şimdi Ara

*** SAMSUNG GALAXY Y S5360 *** (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.780
Cevap
12
Favori
229.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LoveBella

Kesinleşti :) Kısmetse 15 Haziranda Yeni Youngu S6310 Almis Olucam :)

hazirana kadar ne modeller çıkar piyasaya o zaman tekrar gözden geçirin kararınızı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bsliali

quote:

hazirana kadar ne modeller çıkar piyasaya o zaman tekrar gözden geçirin kararınızı

Kararim kesin :) kucuk ve android 4.1 istiyorum isteklerimi karsiliyor 1 haftadir dusundum . Umarim hazirana kadar cihazin fiyati duser ve teknosada satisa girer .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Kararim kesin :) kucuk ve android 4.1 istiyorum isteklerimi karsiliyor 1 haftadir dusundum . Umarim hazirana kadar cihazin fiyati duser ve teknosada satisa girer .

siz bilirsiniz kullanacak sizsiniz teknosa'da satışa gireceğini sanmıyorum tekrardan hatta hazirana kadar piyasada bile zor kalabilir üzerine sürekli model çıkıyor ve yeni young pek tutulmadı gibi çoğu mağaza satışını yapmadı cihazın umarım haziranda bulup alırsınız hayırlısıyla

• quote:

quote:

quote:

quote:

siz bilirsiniz kullanacak sizsiniz teknosa'da satışa gireceğini sanmıyorum tekrardan hatta hazirana kadar piyasada bile zor kalabilir üzerine sürekli model çıkıyor ve yeni young pek tutulmadı gibi çoğu mağaza satışını yapmadı cihazın umarım haziranda bulup alırsınız hayırlısıyla

Telefonu okadar sevdim ve begendimki haziranda onu alacak magaza bulamazsam androidi birakir lumia 520 alirim :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonu okadar sevdim ve begendimki haziranda onu alacak magaza bulamazsam androidi birakir lumia 520 alirim :)

o kadar iddialısın demekki hayırlı olsun sizin için

• Galaxy y kullananlara bu romu çok tavsiye ederim rom aşırı hızlı gta 3 bile oynadım ben bu romda

ama yazı tipini degiştiremiyorum diye orjinal roma döndüm tavsiye ederm

http://forum.donanimhaber.com/m_79783452/f_//tm.htm
  • Bu telefonda en iyi çalışan hangi tarayıcıyı önerirsiniz?
  • bu telefonun simlock unu nasıl kırabiliriz bilen varmı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nunogomes21

Bu telefonda en iyi çalışan hangi tarayıcıyı önerirsiniz?

opera mini :)

aynı anda 10 pencere açtıgım bile var kasma yok denecek kadar .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nunogomes21

Bu telefonda en iyi çalışan hangi tarayıcıyı önerirsiniz?

opera mini :)

aynı anda 10 pencere açtıgım bile var kasma yok denecek kadar .

Teşekkür ederim.
  • Telefonu 15 aralık 2012 de aldım.hazirandan bu yana falan geri tuşunun çalışmadığı zamanlar oluyor.Çok nadirende ayarlar tuşunun çalışmadığı zamanlar oluyo.5-6 kere düşürmüşümdür telefonu ama sorun düşürmelerimden sonra başlamadı.Garantiye göndersem kullanıcı hatası falan demezler dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DexterMorgan2013

Telefonu 15 aralık 2012 de aldım.hazirandan bu yana falan geri tuşunun çalışmadığı zamanlar oluyor.Çok nadirende ayarlar tuşunun çalışmadığı zamanlar oluyo.5-6 kere düşürmüşümdür telefonu ama sorun düşürmelerimden sonra başlamadı.Garantiye göndersem kullanıcı hatası falan demezler dimi?

cihazın geri tuşu biraz zor algılıyor nedense ben kullanırken de öyleydi aynı sorun vardı
  • quote:

quote:

Telefonu 15 aralık 2012 de aldım.hazirandan bu yana falan geri tuşunun çalışmadığı zamanlar oluyor.Çok nadirende ayarlar tuşunun çalışmadığı zamanlar oluyo.5-6 kere düşürmüşümdür telefonu ama sorun düşürmelerimden sonra başlamadı.Garantiye göndersem kullanıcı hatası falan demezler dimi?

cihazın geri tuşu biraz zor algılıyor nedense ben kullanırken de öyleydi aynı sorun vardı

Yok bu öyle değil bazen 2-3 saat boyunca hiç çalışmadığı oluyo.

• quote:

quote:

quote:

Yok bu öyle değil bazen 2-3 saat boyunca hiç çalışmadığı oluyo.

Servise gönderin bence kullanıcı hatası diyemezler çünkü kırık Vs yok bozulmuş yani bence ücretsiz değişimi olmalı... Tabi servisler arada Sapitiyor inşallah sorun yasamazsiniz

• Merhaba arkadaşlar bu bu sayfanın güncel olduğunu gördüm ve benim sorunumuda yazayım.

1-Telefonda görüşme sonrası telefonun güç kısmınamı basacaz yoksa neresi ?
    2-Ben telefonla konuştuktan sonra güç tuşuna basıyorum telefon kitleniyor.Arkadaşımı çaldırıyorum o beni arasın diye çaldırıyorum cevap vermiyor sonra telefon kendiliğinden 1-2 dakika kitleniyor arkadaş o sırada beni arıyor ben ona cevap veremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akyol1

Merhaba arkadaşlar bu bu sayfanın güncel olduğunu gördüm ve benim sorunumuda yazayım.

1-Telefonda görüşme sonrası telefonun güç kısmınamı basacaz yoksa neresi ?
    2-Ben telefonla konuştuktan sonra güç tuşuna basıyorum telefon kitleniyor.Arkadaşımı çaldırıyorum o beni arasın diye çaldırıyorum cevap vermiyor sonra telefon kendiliğinden 1-2 dakika kitleniyor arkadaş o sırada beni arıyor ben ona cevap veremiyorum.

1.ci kısmı arama ayarlarında güç tuşu çağrıyı bitirir seçeneği aktif ise telefonu kapatmak için güç tuşuna bastığınızda görüşme sonlanır 2.ci soru için ise cihazda yazılımsal sıkıntı var gibi format atmayı deneyin

• Arkadaşlar bende yeni aldım telefonu ilk Android deneyimim ilk incelemelerim sonucu isteklerimi karşılıyor şimdilik...

Ücretsiz İGLO navigasyon varmı acaba bu telefona uyumlu? Varsa Link verebilirmisiniz acaba...
  • Kendim geliştirmiş oldugum stock rom ile çok akıcı bir performans elde etmiş bulunmaktayım Ram kullanım miktarı 180 nin altına düşmeyen cihazda 96 mb ye düşmeyi başardık.

Launcher çalıştıgı halde 96 mb alıyorsa çok iyi demektir . launcher ortalama 10 mb ram yiyor . onuda çıkarırsak cihazda sadece 86 MB RAM KULLLANILIYOR .

Ve ayrıca GTA 3 Oyununu bile açtık 1 bölüm velan oynadım :D

Samsungun Stock Romu Üzerinde Düzeltmeler yükseltmeler yaptıgım için cihaz garanti dışı kalmıyor .

Stock rom kullanmamım sebebi diger romlar cihaz ile çok uyumsuz özellikle ekran parlaklıgında çok kötü bir hal alıyor .

1kaç güne bildirim çubugunada bir el attımmı tamamdır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeylaTheBand -- 3 Şubat 2014; 21:59:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LeylaTheBand

Kendim geliştirmiş oldugum stock rom ile çok akıcı bir performans elde etmiş bulunmaktayım Ram kullanım miktarı 180 nin altına düşmeyen cihazda 96 mb ye düşmeyi başardık.

Launcher çalıştıgı halde 96 mb alıyorsa çok iyi demektir . launcher ortalama 10 mb ram yiyor . onuda çıkarırsak cihazda sadece 86 MB RAM KULLLANILIYOR .

Samsungun Stock Romu Üzerinde Düzeltmeler yükseltmeler yaptıgım için cihaz garanti dışı kalmıyor .

Stock rom kullanmamım sebebi diger romlar cihaz ile çok uyumsuz özellikle ekran parlaklıgında çok kötü bir hal alıyor .

Güzel olmuş artık bekeriz fw yi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: LeylaTheBand

Kendim geliştirmiş oldugum stock rom ile çok akıcı bir performans elde etmiş bulunmaktayım Ram kullanım miktarı 180 nin altına düşmeyen cihazda 96 mb ye düşmeyi başardık.

Hemen upload edin de indireyim.Bu arada görev çubuğunu elimizle sağa doğru kaydırdığımızda başka ayarları da açıp kapatabilsek ? bkz:andoid 4.2.2 status bar

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.