Puan Kullanılabilen Alışveriş Siteleri(Bonus,World,Maxipuan,Paraf,Nakitpuan,Parapuan
1834 Cevap362466 Görüntüleme297 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

125 Mesaj
23 Ocak 2012; 12:33:25 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 8 Haziran 2014; 22:01:20 >

ТħưŋďєгЄ

314 Mesaj
23 Ocak 2012; 12:34:51 

hepsiburada.com da alisveris tutarinizdan daha fazla puan yoksa kullandirtmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1893 Mesaj
23 Ocak 2012; 12:42:20 

vatanbilgisayarda da kullanmıştım zamanında.

21 Mesaj
23 Ocak 2012; 12:42:40 

faydalı bir konu ...
takip etmekte fayda var....

722 Mesaj
23 Ocak 2012; 12:55:05 

World puanları ADIOS ile x3.5'a kadar kullanmak varken sanırım kimse bu sitelerde harcamaz.

No one stays at the top Forever...

37 Mesaj
23 Ocak 2012; 13:00:52 

quote:

Orijinalden alıntı: SupremeXXL

World puanları ADIOS ile x3.5'a kadar kullanmak varken sanırım kimse bu sitelerde harcamaz.

süreli play kart puanları acaba adıosa çevrilip kullanılabilir mi sonra.adıosta da süresi geçmesin

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

125 Mesaj
23 Ocak 2012; 13:02:41 

quote:

Vakıf, Teb, Anadolu world kartı olanlar ne yapacak?
Dikkat edilirse başlıkta süreli puanlar ya da nakite çevirme yazdım.Forum üyelerinden acaba kaç kişi hiç uçağa binmemiştir ya da yılda 1-2 kez biniyordur.Kaç kişinin arabası vardır veya düzenli akaryakıt alıyordur?
Ama herkesin kartı vardır ve mutlaka bir şekilde puan kazanıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 23 Ocak 2012; 13:03:37 >

ТħưŋďєгЄ

458 Mesaj
23 Ocak 2012; 13:38:00 

Hepsiburada'dan alışveriş yapmayı önermem zaten, puanla yaparsanız sıkıntı çıkarsa daha çok sürünürsünüz. Böyle bir konunun olması güzel ama birkaç siteyle kalmayıp geliştirilirse hiçte fena olmaz. thundere arkadaşın dediği gibi herkes uçakla yolculuk yapmıyor. Ankara'da yaşıyorum, gittiğim şehirler Çankırı ve Konya, bunlar dışına nadiren. Bu şehirlerede uçakla gidemeyeceğime göre puanın 3 kat yada 5 kat olması beni ilgilendirmiyor. Bazen kampanya puanı oluyor, harcamak zorundasınız ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz.

4989 Mesaj
23 Ocak 2012; 13:48:58 

quote:

neden ? bu nası bi yaklaşım anlam vermek zor.

sağa sola uçmak zorunda mıyım :)

Alper ŞEN
KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y

1364 Mesaj
23 Ocak 2012; 13:49:52 

çok faydalı bir konu olacaktır takip edelim

3d Tasarım

444 Mesaj
23 Ocak 2012; 13:55:11 

Faydalı..

CaGDaSCa
http://cagdasca.blogspot.com/

11 Mesaj
23 Ocak 2012; 13:56:54 

faydalı

558 Mesaj
23 Ocak 2012; 13:58:39 

Tam da böyle bir konua ihtiyacım vardı. Hızlıal.com'da maximum kart kullanılabiliyor mu? Sitesinde yazıyor ama ben beceremedim.

1466 Mesaj
23 Ocak 2012; 13:59:50 

quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

hepsiburada.com da alisveris tutarinizdan daha fazla puan yoksa kullandirtmiyor.

karta göre değişiyor hocam axess de kullanabiliyorsunuz mesela ama maksimumda izin vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enemy1980 -- 23 Ocak 2012; 14:00:29 >

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. M.Kemal ATATÜRK....

560 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:01:17 

takip

1041 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:01:17 

thundere teşekkürler konu için. gerçekten lazım.

konuyu güncel tutabilirsek faydalı olacaktır.

TRIDONIC - Balast Uzmanı

1041 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:02:22 

quote:

dostum sen bu mesajı sil, yoksa burnundan getirirler söylemiş olayım :)

TRIDONIC - Balast Uzmanı

125 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:11:25 

Hepsiburada

quote:

Sitemizde Sadece Puanlarınızla ya da Bir Kısmını Puanlarınız, Geri Kalan Tutarı Kredi Kartınızla alışveriş yapabileceğiniz kredi kartlarımız:

Bonus Kart : Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz.

İdeal Kart : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Card Finans : Puan kullanılamamaktadır.

HSBC Advantage : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Koçbank : Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz.

WorldCard: Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Maxsimum Kart : Puan kullanılamamaktadır.

Axess Kart : Puan kullanılamamaktadır.

Bank Asya:Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz.

ТħưŋďєгЄ

773 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:11:54 

hızlıal maxipuan kullandırmıyor daha önce vardı.Müşteri hizmetlerinin cevabı:

Soru: Daha önceleri iş bankası maximum kredi kartları puan kullanımı vardı sitenizde ama şimdi yok galiba yeniden iş bankası puan kullanımının sitenizde açılmasını rica ediyorum. iyi günler.

Müşteri Hizmetleri
Cevap: Şuan için banka tarafında alt yapı çalışması nedeni ile kullanılamamaktadır. Bilginize.

"Biz,bize gerici diyenlere 'deh' demek için gerideyiz".

248 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:12:42 

quote:

Orijinalden alıntı: enemy1980

karta göre değişiyor hocam axess de kullanabiliyorsunuz mesela ama maksimumda izin vermiyor

yapı kredi de izin vermmiyor.

para bir çok şeyi halleder.halledemediği şeyler için de, uygun pozisyon hazırlar.

125 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:20:10 

www.hizlial.com
Asya puan,bonus,world

ТħưŋďєгЄ

169 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:22:43 

bunu öğrenmem iyi oldu bir türlü puanımı kullanamıyordum

1437 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:29:27 

Faydalı bir konu olmuş. 31'inde süresi dolacak Axess puanlarım için site arıyordum ben de.

1466 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:32:15 

quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Hepsiburada

ben hepsiburada da maksimumu daha dün kullandım axseside 2 hafta önce.

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz. En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır. M.Kemal ATATÜRK....

722 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:33:19 

Yok ben bilmeyenler için hatirlatma olsun istedim. 30 liraya otobüsle gideceği yere 30 worldpuan ile uçak kullanmak gibi. İsteyen istediği yerde kullansın ama 3.5 kata kadar daha değerli kullanabileceğinizide unutmayın!

No one stays at the top Forever...

470 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:41:20 

Hızlıal'daki puan kullanım esnekliği ve şartları hiçbir sitede yok. 3-5 kartınızda ne kadar olursa olsun parça parça ufak tefek puanlarınız varsa (sadece Bonus ve World'de geçerli malesef) ve hatta sitede de puanınız varsa bunları tek tek seçip sipariş bedelinden düşürebiliyorsunuz. Çok güzel bir uygulama bence. Yalnız, aklınızda olsun bu şekilde parçalı puan ödemesi yaptıktan sonra diyelimki o siparişten vazgeçtiniz ve o şekilde bıraktınız nasıl olsa almayınca siliniyor diye. Silinmiyor, sistem o puanları kartınızdan hemen çekiyor ve o siparişte siz silene kadar sitede askıda kalıyor. Ne zamanki o siparişi iptal edersiniz (ki bu da ancak MH ne başvurmak yoluyla olabiliyor) o zaman sipariş esnasında kullandığınız puanları iade ediyorlar. Aksi takdirde puanlarınız kullanılmış gibi kartınızdan düşüyor.

Bilgi herkesindir. Paylaşımlarımı, öncesinde görüşmek suretiyle istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Aksi durum intihaldir!!!
Ainol Aurora 2 Tablet- DoubleStuff Rom
Samsung Galaxy Ace - Miracle v4 Rom

7 Mesaj
23 Ocak 2012; 14:53:45 

faydalı konu taipteyim. site değilde kart bazında şematik bir gösterim yapsak ilk msjda daha iyi olur bence, mesela world şu sitelerde bonus şu sitelerde... vs gibi

0 Mesaj
23 Ocak 2012; 15:05:12 

Finansbank puanı kullanılabilen site var mıdır peki?

Banka Kartı veya kredi kartı puanı.

316 Mesaj
23 Ocak 2012; 15:11:10 

peki bu örneklerde kartlar world örneğin bütün worldler için mi geçerli yoksa sadece ykb world mü ?

125 Mesaj
23 Ocak 2012; 15:38:21 

quote:

Finansbank puanı kullanılabilen site var mıdır peki?

Banka Kartı veya kredi kartı puanı.

Cardfinans hiçbir sitede geçmiyor.

ТħưŋďєгЄ

109 Mesaj
23 Ocak 2012; 15:40:35 

quote:

Orijinalden alıntı: unsal07

Faydalı bir konu olmuş. 31'inde süresi dolacak Axess puanlarım için site arıyordum ben de.

axcess chip paraları kullanabileceğimiz site var mı bildiğiniz? hiçbiryer bulamadım kullanacak

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

1437 Mesaj
23 Ocak 2012; 15:48:39 

quote:

Orijinalden alıntı: asafated

axcess chip paraları kullanabileceğimiz site var mı bildiğiniz? hiçbiryer bulamadım kullanacak

Yukarıda bir arkadaş 2 hafta önce hepsiburada'da kullanabildiğini yazmıştı, ama az önce denedim, kullanılamıyor. Başka site de bilmiyorum.

7 Mesaj
23 Ocak 2012; 15:50:35 

http://www.hepsiburada....iste/MyPage/Yardim.aspx

Kredi kartımdaki puanlarım ile ödeme yapabiliyor muyum?
Sitemizde kredi kartlarınızda biriken puanlarınızla alışveriş yapabilmektesiniz. Siparişlerinizi oluştururken, bazı kredi kartlarınızla sadece puanlarınız ile alışveriş yapabilmekte, bazı kredi kartlarınızla ise de bir kısmını puanlarınızla,geri kalan tutarı da kartınızdan ödeyerek alışveriş yapabilme imkanınız bulunmaktadır.

Sitemizde Sadece Puanlarınızla ya da Bir Kısmını Puanlarınız, Geri Kalan Tutarı Kredi Kartınızla alışveriş yapabileceğiniz kredi kartlarımız:

Bonus Kart : Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz.

İdeal Kart : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Card Finans : Puan kullanılamamaktadır.

HSBC Advantage : Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Koçbank : Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz.

WorldCard: Sadece puanlarınızla ya da sadece kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Puan + Kredi Kartınızı tek bir siparişte birlite kullanamamaktasınız.

Maxsimum Kart : Puan kullanılamamaktadır.

Axess Kart : Puan kullanılamamaktadır.

Bank Asya:Kredi kartı ve puanlarınızı tek siparişte birlikte kullanabilirsiniz.

yazıyooo...:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan1287 -- 23 Ocak 2012; 15:51:51 >

14 Mesaj
23 Ocak 2012; 16:04:02 

Faydalı Konu [simage][/simage]

Bil ki, önemli değildir kaç kez yenildiğin.. Unutma asıl önemli olan, kaç yenilgiden sonra yeniden doğrulabildiğin..
[ Freud ]

125 Mesaj
23 Ocak 2012; 16:11:34 

Arkadaşlar alışveriş yaptığınız sitelerin iletişim linkinden mesaj atın lütfen.8-10 siteye yolladım.Olulmlu gelen cevapları ekleyeceğim.Ama tek kişi ile olmaz.5 mesaj yollasanız 5 dakikanızı almaz...

ТħưŋďєгЄ

2815 Mesaj
23 Ocak 2012; 16:23:19 

quote:

vay arkadaş ne kartmış yaa konuyu beğendim ama güzel iyi hoş olmuş

Nikon D80 Body + Nikon Nikkor 50 mm 1.8 D

731 Mesaj
23 Ocak 2012; 16:33:34 

konu güzel arkadaş :)

Kendi Rızasıyla hataya girene MERHAMET edilmez ve layık değildir...

39 Mesaj
23 Ocak 2012; 16:44:41 

Süreli puanlarda sipariş iptal ettiren oldu mu, süresi geçti, iptal sonrası ne zaman geçeceği de belli değil, yine süreli mi oluryor. PArçayı tedarik edemediler, bizi uğraştırıyorlar. Mesaj yazdıklarında parça halen satıştaydı, ben cevap yazdıktan sonra bena mesajla dönmeden önce herhalde kadırdılar. Şimdi temin edilememektedir yazıyor. Ama aynı ürünin bir başka bundle'ı yine satışta Wii fit plus'ı almıştım daha öncede satışta olan Wii fit plus + yoga hala satışta.

470 Mesaj
23 Ocak 2012; 16:50:01 

quote:

Cardfinans puanları bildiğim kadarıyla sadece NT mağazalarında kullanılabiliyor. 1 ay kadar önce 50 TL puanım vardı, sora sora zorla bir tek NT yi bulabildim kullanmak için. Hiçbir esprisi olmayan bir kart.

Bilgi herkesindir. Paylaşımlarımı, öncesinde görüşmek suretiyle istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Aksi durum intihaldir!!!
Ainol Aurora 2 Tablet- DoubleStuff Rom
Samsung Galaxy Ace - Miracle v4 Rom

7 Mesaj
23 Ocak 2012; 17:06:22 

Hepsiburadada puanınız kadar hediye çeki alın,sonra alışverişte çeki kullanın.1 ay süresi var çekin

YAŞAMAK DİRENMEKTİR!

39 Mesaj
23 Ocak 2012; 17:27:29 

Maalesef Hızlıal'dan aldım. İptal edersem 20 TL çek, 75 TL puan yanacak gibi, isterseniz başka ürün alabilirsiniz bize bildirin dediler, başka üründe şu an için düşünmüyorum :(. Fatura 260 TL civarı tutuyor toplamda,

1532 Mesaj
23 Ocak 2012; 18:11:07 

Emin olmamakla birlikte evimister.com'da world puanlar kullanılıyor diye biliyorum.

4226 Mesaj
23 Ocak 2012; 18:15:45 

bu maximum tam bir rezalet. ne adam gibi kampanya yaparlar, ne adam gibi puan verirler, ne de verdikleri puanları kullanabiliriz.

"Yakında imzalarda maaş bordroları görmeye başlarsam hiç şaşırmayacağım"

Çin atasözü

558 Mesaj
23 Ocak 2012; 18:23:57 

quote:

Orijinalden alıntı: serseri1325

Hepsiburadada puanınız kadar hediye çeki alın,sonra alışverişte çeki kullanın.1 ay süresi var çekin

Çeklerin yerini gösterebilir misiniz?

773 Mesaj
23 Ocak 2012; 18:28:17 

quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Çeklerin yerini gösterebilir misiniz?

http://www.hepsiburada.com/cekgonder.aspx

"Biz,bize gerici diyenlere 'deh' demek için gerideyiz".

466 Mesaj
23 Ocak 2012; 18:30:48 

quote:

Orijinalden alıntı: serseri1325

Faydali bir konu olmus.
Ben de aynen o sekilde cek aldim ama 3-4 ay olmustur alali 3 ay daha suresi daha var. ! aylik kisitlamayi yeni getirdiler heralde.

Ankara

1710 Mesaj
23 Ocak 2012; 18:32:57 

Çok faydalı konu
Takipteyim

http://forum.donanimhaber.com/m_95218244/f_//tm.htm#95235488

2. el kısmında genelde nickinde 0 Sıfır veya O harfleri olan kişilerin nickini kullanarak aynı nickte harf ile rakamların yerini değiştirerek aldığı nickler ile milleti dolandırmaya çalışıyor.
Profil sayfasına mesajda verdiği link ile değilde atmış olduğu mesajlar üzerinden ulaşın bu şekilde dalgınlıkla tuzağa düşmezsiniz.

ÖRNEĞİN: Benim nickim md07tr (SIFIR ile)
Sahte hesap ise mdO7tr (Büyük O harfi ile)

LÜTFEN BU KONUDA DİKKATLİ OLALIM

558 Mesaj
23 Ocak 2012; 18:34:10 

maximum kartın puanı ile oluşturduğum hediye çeki ile hesapta bulunan 10 TL hediye çekini aynı alışverişte kullanabiliyor muyum?

424 Mesaj
23 Ocak 2012; 18:51:12 

üst konu olmalı ilk mesajdaki liste sürekli güncellenmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi respectrespect -- 23 Ocak 2012; 18:52:14 >

http://hamileliktebeslenme.org

7026 Mesaj
23 Ocak 2012; 19:43:06 

takip

1262 Mesaj
23 Ocak 2012; 19:53:34 

Faydali konu,takipteyim.

605 Mesaj
23 Ocak 2012; 20:11:03 

morhipo da sadece puanın altındaki ücretler de kullanabiliyorsunuz dip not olarak geçelim

314 Mesaj
23 Ocak 2012; 20:17:51 

quote:

Orijinalden alıntı: harun3542

yapı kredi de izin vermmiyor.

bonustada izin veriyor

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Ocak 2012; 20:24:31 

Su kart aleminde world ve bonusun ustune kart aramayin bu iki program hangi bnkadan olursa olsun cebinizde ise yeter ugrasmayin ivir zivir kartlarla

1518 Mesaj
23 Ocak 2012; 21:08:35 

quote:

Orijinalden alıntı: kontendoo

bu maximum tam bir rezalet. ne adam gibi kampanya yaparlar, ne adam gibi puan verirler, ne de verdikleri puanları kullanabiliriz.

Bonusu tek geçerim. Maximum falan hikaye. Etrafimda 7 farkli market var hicbirisinde maximum yok. Otomatik ödeme talimatlarım bitsin kurtulacağım maksimumdan.

"Galatasaray"

314 Mesaj
23 Ocak 2012; 21:19:11 

Cardfinans parapuan ile uçak bileti yada x2.5 ile varan turizm otobüs bileti alınabiliyor

http://www.cardfinans.c...bus-bileti-firsati.aspx

125 Mesaj
23 Ocak 2012; 21:31:45 

quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Cardfinans parapuan ile uçak bileti yada x2.5 ile varan turizm otobüs bileti alınabiliyor

http://www.cardfinans.c...bus-bileti-firsati.aspx

ClubFinans ya da Platinum yoksa uçak biletinin bir anlamı yok.Otobüste ise sadece Varan'da geçerli...

ТħưŋďєгЄ