Şimdi Ara

iPhone 4S ve iPad 2 için untethered jailbreak yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
13.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone 4S ve iPad 2 için untethered jailbreak yayınlandı

Apple'ın iOS 5 sürümünü resmi olarak dağıtmaya başlamasından sonra iPhone 4/3G/iPad/iPod touch 4G için untethered jailbreak çözümleri yayınlanmış ancak iPhone 4S ve iPad 2 için bugüne kadar kalıcı bir untethered jailbreak yapılamamıştı.

Nihayet Pod2G, P0sixNinja, MuscleNerd, Planetbeing ve Saurik gibi hackerlardan oluşan Dream Team adlı grup Absinthe A5 adında iPad 2 ve iPhone 4S cihazları için untethered jailbreak imkanı veren aracı Mac için yayınladıklarını duyurdu. Bu aracın geliştirilmesi yine kullanıcılar sayesinde oldu.

Yaklaşık 10 milyon iPad 2 ve iPhone 4S kullanıcısının çökme raporları iOS 5'teki açığı ortaya çıkardı ve grup bu açıktan yola çıkarak untethered jailbreak çözümünü geliştirdi.

Jailbreak aracı  iOS 5.0 ve iOS 5.0.1 sürümleri için geçerli. Jailbreak aracını bu adresten indirebilirsiniz.

• Süper haber buna derler :)
  • Bekleyenlerin gozu aydin. Ancak ben yinede duzeltmeler yapilincaya kadar acele edilmemesini oneriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok fena heyecanlandirdilar valla, ama helal olsun tikir tikir calisiyor
  • baslıga sadece mac yazında atlamasın herkes
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

Bekleyenlerin gozu aydin. Ancak ben yinede duzeltmeler yapilincaya kadar acele edilmemesini oneriyorum

Gayet stabil, problem yok. (iPad 2 için)

4S'e yapmadım henüz...
  • süper haber buna derler :)
  • Good Morning.
  • arkadaşlar dün ipad 2 mi 1. versiyonla jb yapmıştım. Bir saat geçmeden ikinci versiyonu çıkmış bunu restore atmadan yükleyebilir miyim? Bir de restore atmaya çalışıyorum her zaman yaptığım gibi ipsw dosyası ile ama 11 hatası veriyor. Bu yoğunluktan mıdır??
  • samsungcular windows versionundan önce gelmişler bravo bu ne hız
  • BEKLEYENLERE HAYIRLIOLSUN
  • Bekleyen arkadaşlar için iyi oldu.Bizde Siri'yi bekliyoruz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Bekleyen arkadaşlar için iyi oldu.Bizde Siriyi bekliyoruz artık.

aynen katılıyorum siri her iphone'a gelecek kanımca :)
  • İpad 2 de jailbreak yapinca cihazin icindeki dosyalar kayboluyor mu. Mesela pdf dosyaları filmler muzikler. Eski yüklü programlar vs..Yapan arkadaşlardan acil ahber bekliyorum. Olmuyorsa ben de yapacam. Onun icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi entropiyhl -- 21 Ocak 2012; 11:23:23 >
  • yokmu arkadaşlar İstanbul/Avcılar civarında mac os kullanan yardımcı olsun yanına gidelim yapalım jailbreak
  • apple ortak calismis untethered jailbreak icin bizim milllet gidip mac alsin diye baska amaci yok bu icin appele malin mi var derdin var birbirine baglayacak yakinda ios mac pc yoksa iphone acilmayacak
  • istanbul/ üsküdar koşuyolu taraflarlarında yardımcı olabilirim mac ile jb yapmak isteyen varsa buyursun :))
  • Ozgurlugun gozunu seveyim android de :-)
  • 4s stabil....
  • quote:

Orijinalden alıntı: antepli46

apple ortak calismis untethered jailbreak icin bizim milllet gidip mac alsin diye baska amaci yok bu icin appele malin mi var derdin var birbirine baglayacak yakinda ios mac pc yoksa iphone acilmayacak

yav he he
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.