Şimdi Ara

iPhone 4S ve iPad 2 için untethered jailbreak yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
13.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ümraniye yada ataşehir civarı mac olup bana yardımcı olacak biri var mı, şimdiden teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: entropiyhl

İpad 2 de jailbreak yapinca cihazin icindeki dosyalar kayboluyor mu. Mesela pdf dosyaları filmler muzikler. Eski yüklü programlar vs..Yapan arkadaşlardan acil ahber bekliyorum. Olmuyorsa ben de yapacam. Onun icin.

Yok hocam jb restore etmez cihazi sadece cydia yi ykler cikar gider . :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Ozgurlugun gozunu seveyim android de :-)

e kafesteki kuş ta kendini özgür sanıyor ya işte sizin ki de o misal arkadaşım, he he özgürsünüz(!) dandroidçiler
  • windows verisyonu yoksa hızlı interneti olanlar mac os indirip windows üzerinden sanal olarak çalıştırabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin9103

quote:

e kafesteki kuş ta kendini özgür sanıyor ya işte sizin ki de o misal arkadaşım, he he özgürsünüz(!) dandroidçiler

yav he he iboylar
  • iyi de zaten bu konuyla ilgili gerekli başlık varken bu konu niye açıldı ki?
  • Geç olsun güç olmasın. Sonunda başardılar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engin9103
    quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse Ozgurlugun gozunu seveyim android de :-)
    yav he he iboylar

İkinizde Atışıyorsunuzda Apple yada Android Size paramı veriyor babanızın malıda değil ne bu sahip edinme çabası:) SONUÇTA PARASINI VERİP ALIYORSUN:)

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

iyi de zaten bu konuyla ilgili gerekli başlık varken bu konu niye açıldı ki?

Katılıyorum, + haber editörleri geç kalıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAICO -- 21 Ocak 2012; 13:15:12 >
  • Ne güzel ya Jailbreak'te çıktı :D artık jail breakçıler için sevindirici bir haber olmuştur bu:)
  • a5'li arkadaşlara hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat081

quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

iyi de zaten bu konuyla ilgili gerekli başlık varken bu konu niye açıldı ki?

Katılıyorum, + haber editörleri geç kalıyor...

Haberi yapan editör samsung kullanınca böyle oluyor demek ki
  • A5'cilere hayırlı uğurlu olsun. Keşke biz de siriyi kullanabilseydik ama sanırım A5'e terfi edene kadar imkansız.
  • İPhone'a jailbreak çıkması neden bu kadar iphone sahibi olmayanların canını sıkıyor ?
  • quote:

tamam özgürsünüz ne güzel işte. haber özgür olmayan biz apple kullanıcıları için. içeriğe alakasız yorum yaparak ben burdayım demenin ben ergenim her yerde çıkan çiban gibi çıkarım demenin ne manası var :) özgürlüğünü yaşa işte ne uğraşıyorsun biz iboylarla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Error 404

quote:

tamam özgürsünüz ne güzel işte. haber özgür olmayan biz apple kullanıcıları için. içeriğe alakasız yorum yaparak ben burdayım demenin ben ergenim her yerde çıkan çiban gibi çıkarım demenin ne manası var :) özgürlüğünü yaşa işte ne uğraşıyorsun biz iboylarla :)

Allah hayrını versin renkdaş, yıkıldım
  • selam bende Galaxy s2 var ama İphone 4s almak istiyorum şimdi s2 yi satıp simkilitli bir İphone 4s alsam bununla sim kilidi açılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

selam bende Galaxy s2 var ama İphone 4s almak istiyorum şimdi s2 yi satıp simkilitli bir İphone 4s alsam bununla sim kilidi açılabilir mi?

iki kiytirik oyun icin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

İPhone'a jailbreak çıkması neden bu kadar iphone sahibi olmayanların canını sıkıyor ?

Fakirliklerinden Bak Tacım bilem var
    Jb nin çıktığı belli cydia çöktü, sabahtan beri paketleri güncelleyemedim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.