Şimdi Ara

Assassin's Creed III (ÇIKTI)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
469
Cevap
4
Favori
19.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yapımcı: Ubisoft
    Yayımcı: Ubisoft
    Tür: Action
    Online: Var (Multiplayer)
    Platform: X360, PS3, PC
    Çıkış Tarihi: 30 Ekim 2012

GÜNCEL: Assassin's Creed III: Inside Assassin's Creed Episode Three (12 EYLÜL 2012)

Oyun için yayınlanmış diğer videolar;
    ASSASSIN'S CREED III RESMİ DUYURU VIDYOSU (5 MART 2012)
    www.youtube.com/watch?v=DCZ2l1BbWyY&hd=1

ASSASSIN'S CREED III CONNOR KARAKTER TANITIM VIDYOSU (26 MART 2012)
    www.youtube.com/watch?v=2Mq-YpAuLe4

ASSASSIN'S CREED III - WORLD GAMEPLAY PREMIERE (10 MAYIS 2012)
    www.youtube.com/watch?v=EiVJG_mrtFo

ASSASSIN'S CREED III E3 Frontier Gameplay Demo (4 HAZİRAN 2012)
    www.youtube.com/watch?v=-THlkcCjciE

ASSASSIN'S CREED 3 - E3 Official Trailer (4 HAZİRAN 2012)
    www.youtube.com/watch?v=ayCZh3cVofY

ASSASSIN'S CREED III - E3 2012: Naval Battle Gameplay (5 HAZİRAN 2012)
    www.youtube.com/watch?v=imPxEsAsgXk

ASSASSIN'S CREED III - ANIMUS TRAILER (10 AĞUSTOS 2012)
    www.youtube.com/watch?v=zoYKTkpXa10

Ekran Görüntüleri:
     Assassin's Creed III (ÇIKTI)  Assassin's Creed III (ÇIKTI)

3.10.2011
    Eurogamer haberi:http://www.eurogamer.net/articles/2011-10-03-first-details-on-2012s-assassins-creed /

08.11.2011
    Ubisoft'un CEO'su Yves Guillemot, bugünkü toplantıda 2012'de Assassin's Creed serisine yeni ve büyük bir yapımın ekleneceğini doğruladı. Fakat nasıl bir oyun beklememiz konusunda bir açıklama yapmadı.

Yves Guillemot: "Önümüzdeki sene tam takım olacak yepyeni bir Assassin's Creed oyunu geliyor. Yine devasa bir çıkış yapacak, ayrıntıları önümüzdeki aylarda vereceğiz."

Assassin's Creed: Revelations'ın çıkışını beklediğimiz şu günlerde bu üçüncü ve tamamen yenilenmiş bir oyunun ayak sesleri olabilir. Daha önce Assassin's Creed hikayesinin senaryoya göre 2012'de dünyanın sonu ile tamamlanacağı açıklanmıştı. Bu nedenle oyunun çıkış tarihi de 2012 olacak.

kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-2012de_Buyuk_Bir_Assassins_Creed_Oyunu_Gelecek-21574.htm

02.03.2012
    Assassin's Creed III'ten Detaylar Ortaya Çıktı!
    Assassin's Creed III'ün ilk detaylarının yayınlanacağı Game Informer'ın Nisan sayısı, derginin dijital abonelerine açıldı. Dergiyle birlikte Assassin's Creed III'ten ilk resmi bilgiler de yayınlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebedidevlet -- 31 Ekim 2012; 19:10:08 >

• Daha Brotherhood'u bitiremedim, çok hızlı gidiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouLForceTR

Daha Brotherhood'u bitiremedim, çok hızlı gidiyorlar.

Sen biraz yavaş geliyor olmayasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FiréLord

quote:

Orijinalden alıntı: SouLForceTR

Daha Brotherhood'u bitiremedim, çok hızlı gidiyorlar.

Sen biraz yavaş geliyor olmayasın

O açıdan bakmamıştım.
  • bu 2013 de gelir bence
  • Umarım son oyundaki hataları düzeltirler ve bizde yeniden AC2'nin tadında bir oyun görürüz.
  • bu nesile sıfırdan başlayarak 4 tane assasin sıkıştırdın helal be ubi..
    ama bir tane elle tutulur pop göremedik o konuda dargınım işte
    birde capcom varki senaryo belli karakterler belli 2 tane re serisi ..5 6 yılda
    hiç sorma
  • COD'a döndü iyice bu da, ben daha Revelations'ı oynamadım. Neyse ki eşsiz bir atmosferi var, her türlü oynanır.
  • ubısof abarttı ıyıce bıraz yavas gıdın yahu..
  • İyi oyun çıkarıyorlar beklemeye gerek yok oyun için zaman mı bekleyeceğiz onların bizi beklemesi lazım
  • Ubisoft'un binasına gidip "Sizin Prince of Persia seriniz vardı, hatırladınız mı?" demek istiyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİSAKAL 2

Ubisoft'un binasına gidip "Sizin Prince of Persia seriniz vardı, hatırladınız mı?" demek istiyorum!

+1907 fakat onu da batırdı ubisoft, son çıkan pop oyunlarının durumu ortada.

AC serisinin en iyisi ise 2. oyundu, ilk oyunun inanılmaz reklamı yapılmıştı zamanında, Altair çok sevilmişti fakat oyun tekdüze olduğu için tutmamıştı, son oyunda ise karakterlerin tipleri değişmiş ezio'nun ezioyla alakası yok (şimdi biri çıkıp ezio yaşlandı der,2 ve brotherhood'daki halini yaşlandırın bakalım tipi revelations'daki gibi mi olacak :D), altair desen onu da değiştirmişler, güzelim altair'e olanlar oluyordu oyunun sonunda spoiler vermeyeyim, bu muydu dedim içimden 2007'de muhteşem şekilde duyurulan oyun karakterinin akıbeti bu muydu diye sordum kendi kendime.

Demek istediğim revelations ile iyice yavan bir hal almıştır bu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 22 Ocak 2012; 17:41:56 >

• Her yıl olayına döndüler olmadı, 2 yılda bir gidiyordu oyun 2 yılda AC2'yi müthiş geliştirmişlerdi 1 yıla düşünce fazla gelişmeyen 2'den daha az beğenilen oyunlar çıktı, bence 2013 sonunda çıkmalı 2 yıl arayla..Belki Revelations'ın notları ödül almaması falan biraz erteletir..
  • AC serisinin her oyunu kaliteli,3 gelsin onu da oynarız
  • Bomba olayı tam skandaldı, bir de heryerde bomba kutuları var atm gibi o ne yav resmen hatırlatıyor bak ne güzel bombalar var kullan :(
  • Assassin's Creed III hakkındaki dedikodular gerçeğe dönüşüyor. Oyun daha önce de dile getirildiği gibi Amerikan Devriminin yaşandığı dönemde geçecek. Kotaku tarafından yayınlanan ve bir Best Buy çalışanı tarafından gönderildiği söylenen resim beraberinde Assassin's Creed'in Amerikada geçeceği dedikodularını doruğa taşıdı.

Bu çalışmanın yanı sıra Game Informer'ın resmi sitesinde yer alan banner da herhalde dedikodudan ziyade oyunun resmen onaylanması gibi olmuş. Resmi duyruya ne hacet!?

Peki Amerikan Devrimi nedir? Oyun hangi dönemde geçecek? Amerikan Devrimi, 18. yüzyılda Amerika kıtasında konuşlanan kolonilerin Britanya İmparatorluğuna karşı ayaklandığı ve devamında bağımsızlığını kazandığı dönemdir. ( Bilgi kaynağı: Vikipedia)

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-iste_Bu_Assassins_Creed_III-25137.htm

• Oyunun adı Assassin´s Creed: Skyrim olmalıydı...

Assassin's Creed III (ÇIKTI) Assassin's Creed III (ÇIKTI)

Assassin's Creed III (ÇIKTI) Assassin's Creed III (ÇIKTI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRises -- 1 Mart 2012; 19:49:16 >

•  Assassin's Creed III (ÇIKTI)

• Eski Mısır'da geçmesini isterdim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.