Şimdi Ara

Munich (2005)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dün gittim bu filme hakkaten çok hoşuma gtii gerçeklerin ince bi çizgide tarafsızca annatıldıı bi film olmuş ..benm en ii filmlerim arasında şimdiden yerini aldı bile kesin izleyin ama sinemada izleyin benden tavsie;)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• arkadaşlar ozur diliorm konu açarken bilg. takıldıı için konuyu açmadı zannederek aynısından bitane daha açtım yannışlıkla sorry
  • izlemedim ama shindler efendinin listesinden tanıdığım kadarıyla spilberg ün bu filmi tarafsız çekmiş olma olasılığı yok...
  • bende fragmanını gördüm, ilginç bir konu bakalım nasıl olmuş
  • güzel olmuş.yanız çok uzundu.reklam,fragman vs. derken 3 buçuk saat sürdü.

8/10
  • bence her ne kadar tarafsız olmaya çalışılmışsada olaya israilin perspektifinden bakmak bile bir taraflılık. her zamanki gibi filistin yine terorist.

filmde heyacanın arttığı sahneler olsada ben filmi çok sıkıcı buldum. resmen uykumuz geldi. 2 arkadaşı zorla götürdüm filme. çıkışta ikiside küfür etti bana
  • Ben de bir arkadaşım tarafından zorla götürüldüm filme. Ama kendisi medeni geçinen bir tip olduğu için filmi beğenmedi. Çok da ilginçtir ki ben çok iyi buldum filmi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ege_

bence her ne kadar tarafsız olmaya çalışılmışsada olaya israilin perspektifinden bakmak bile bir taraflılık. her zamanki gibi filistin yine terorist.

filmde heyacanın arttığı sahneler olsada ben filmi çok sıkıcı buldum. resmen uykumuz geldi. 2 arkadaşı zorla götürdüm filme. çıkışta ikiside küfür etti bana

evet israilin açısından bakılmış fimde ama asıl eleştiri de onlara.galiba anlamamışsın tam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Petrucci

Eleştirmenler beğenmiş.

evet beğendim

• bıktım artık su yahudı konulu fılmlerden
  • film fena değil. ama para veripde izlenecek kadar güzel değil. bence paranızı başka filmde değerlendirin. giden paraya ve 3 saatime yazık oldu
  • tarafsız olamamış malesef ama iyi film
  • bence çok mükemmel bir film herşeyi açık açık anlatmış aslında o kadar açık anlatmışki eski mossad üyeleri filmi baya bir eleştirmiş.Yani sizin taraflı dediğiniz filmi nedense mossad ta taraflı bulmuş :) komik dimi...
  • Bu filmi bende merak ediyorum fragmanlardan Spielberg iyi iş çıkarmış gibi görünüyor

edit: Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 30 Ocak 2006 1:31:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: donnıedarco

bıktım artık su yahudı konulu fılmlerden

Evet bu sektöründe başında yahudi patron var,hele imdb250 filmlerininde yarısı yahudi yanlısı veya konulu baydı artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albatros

quote:

Evet bu sektöründe başında yahudi patron var,hele imdb250 filmlerininde yarısı yahudi yanlısı veya konulu baydı artık

filmi izlemeden yapılan bi yorum daha.film yahudi yanlısı değil.aksine onların gözünden bakıp onları eleştiriyor.ztn yahudiler filmden sonra ayaklanmış noluyor kardeşim diye

• quote:

Orjinalden alıntı: pandacuum

quote:

Orjinalden alıntı: Albatros

quote:

filmi izlemeden yapılan bi yorum daha.film yahudi yanlısı değil.aksine onların gözünden bakıp onları eleştiriyor.ztn yahudiler filmden sonra ayaklanmış noluyor kardeşim diye

Yok güzel kardeşim sen yanlış yaklaşıyorsun ben filmle ilgili konuşmuyorum olayı sektör bazında ele alıyorum,bilmem anlatabildimmi,he tatmin olacaksan senin dediğin gibide olur,senimi kıracağım,sevinmek seninde hakkın,mutlumusun şimdi,biraz gülümse o kadar karamsar olma.

• tamam denerim.bu günlerde zor biraz ama

• iyi veya kötü olsun farketmez, spielberg imzalı bir yapıt en az 1 kere seyredilmeli..

yönetmenlik sektöründe zirveye oturmuş bir takım insanların bakış açılarıyla dünyayı görmek herkese nasip olmayabilir
  • film güzeldi ama ağır biraz kesinlikle izlemeye değer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi form -- 30 Ocak 2006 10:34:38 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.