Şimdi Ara

Huawei Ideos X5 için Android 2.3 güncellemesi yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
24.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Huawei yüksek satış başarısı elde ettiği akıllı telefonu Ideos X5 için Android 2.3 güncellemesini yayınladı. Bugünlerde birinci yaşını kutlayan telefon, resmi olarak Android 2.2 işletim sistemiyle piyasaya çıkmış, Gingerbread kod adlı 2.3 sürümüne yükseltileceği de açıklanmıştı.

3.8-inç büyüklüğünde ve 480 x 800 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana, 800MHz hızında çalışan Qualcomm MSM7230 işlemciye ve Adreno 205 entegre grafik birimine sahip olan telefon, sergilediği fiyat/performans başarımı ile ülkemizde de çok satan telefonlar arasına girmişti.

120 x 62 x 11.6 mm boyutlarında ve 130 gram ağırlığında olan telefon, üzerinde yer alan 5 Megapiksel çözünürlüğündeki kamera ile 720p video kaydı da yapabiliyor. Huawei tarafından resmi olarak kullanıma sunulan 2.3 güncellemesi telefona performans takviyesi yapıyor. 

Huawei Ideos X5 için çıkan 28 Aralık tarihli Android 2.3 güncellemesini indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

• bu sürüme de trial dendi 30 veya 31 inde tam sürüm çıkacak dendi kime inanalım karar veremedim
  • smsdeki yazılar kutucuk olarak gidiyor betalarda da öyleydi bu tam sürümde de öyle :S 2.2 daha iyiydi
  • Huwai cilere hayirli olsun
  • Bunun "final sürüm" olduğu resmi olarak doğrulandı ya da doğrulatıldı mı?
  • Bunu telefon üzerinden online olarak yapabilir miyiz. Bilgisayara indirerek değilde çevrimiçi güncelleme de telefonunuz güncel yazıyo
  • beta mı bu sürümde ?
  • helal olsun huawei'ye. lg optimus black sanırım 2.3 ü tamamen bıraktı 4.0'ı da 2012 3. çeyrekte suncakmıs maşallah.

not: bu arada performans zaten başarım anlamına gelir. "fiyat/performans oranı" olmalı.
  • Android sürümü güncellendi iyi hoşta bu telefondan almak istiyorum hiçbir yerde bulmaıyorum nedendir acaba zaten huawei nin tr de bi muhatabı yok araki bulasın nası alacam bu telefonu :( yardım lütfen
  • Satın almak isteyen arkadaşım ben hepsiburada.comdan aldım fakat hala var mıdır bilemiyorum ve birde kvk'ya baktın mı?

Deneyen arkadaş var mı? Tahminimce tam sürüm bu çünkü Çin'le aramızda saat farkı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Android sürümü güncellendi iyi hoşta bu telefondan almak istiyorum hiçbir yerde bulmaıyorum nedendir acaba zaten huawei nin tr de bi muhatabı yok araki bulasın nası alacam bu telefonu :( yardım lütfen

Bu cihazın distribütörü olan KVK'nın sitesinde dahi cihaz stokta yok görünüyor. Bence KVK'ya bir sorun tekrar gelip gelmeyeceğini. Belki de yakında (Vision gibi) yeni bir model getireceklerdir.
  • bu full sürüm değil enhanced version deniyor yani gelişmiş sürüm betanın gelişmiş hali gibi bişey
  • ben güncelledim elinde x5 olupda 2.3.5 i yüklemez ise çok şey kaybeder görsellik performans sorunların çoğu ortadan kalkmış inş bu final sürüm olmaz nekadar geç çıkarsa okadar iyi buda beta ise 3. beta olacak herseferinde sorunları çözüyorlar bozmuyorlar yani gerçi şimdilik bir sorunu kalmadı ilerleyen günlerde belli olacak finalmi betamı olduğu.
  • Yeni sürümü yükledim, takilma kasma reset boguk ses vs herhangi bir sorun yok.
    Şarj da iyi gidiyor şu ana kadar.
    Tavsiye ederim
  • ben de şu anda yükledim. izlenimlerime gelince telefon adeta değişti sanki yeni bir telefon almış gibiyim. o çok sinir olduğum ve bir türlü kaldıramadığım demo ounlar ve programlar artık yok batarya daha istikrarlı tükeniyor performans fark edilir oranda artmış gereksiz programlar kalktığı için daha önce 350 mb olarak görülen rom su anda 500 mb civarı görünüyor. Bazı arkadaşların söylediği gibi beta sürüm değil kesinlikle kararlı sürüm hiç bir yerde beta veya farklı bir şey yazmıyor.
  • 2.3 betaya göre bu sürümün dokunmatik hassasiyeti nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kortex

2.3 betaya göre bu sürümün dokunmatik hassasiyeti nasıl?

Betayi bilmiyorum ama dokunmatik cok hassas olmus. Daha ekrana dokunmadan hemen algiliyor. Bu kadar hassaslikta iyi olmamis.
  • Dokunmatik hassasiyeti çok mükemmel dokunmadan 1-2 mm uzaktan algılıyor ciddi söylüyorum yükleyin görün, performansı kötü değil tabi miui gibi de değil miui de fifa 12 yi çok çok rahat hiç kasmadan oynatırken huaweinin sürümünde şu ana kadar sadece 1 kere kasma oldu
  • Nasil kurulucak bu 2.3 bilen varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu sattık 2 aay önce.İçim burkuldu :(
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.