Şimdi Ara

Format Atarken PC Res Attı Ve Anakart Logosunda Kaldı BiOS'a Giriş Yapamıyorum [YARDIM]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, xp'den win7'e geçecektim, tam yüklemeleri tamamladı reset attı anakart logosunda kaldi ileri gitmiyor, biosa' girmiyor kesinlikle.
    hard diski çıkardım ve tekrar açtım bilgisayar acılıyor biosada giriyor ama hard diski tekrar taktıgımda yine aynı sorun, bios pilini çıkartıp denedim yine olmadı. başka bir pc'ye taktım yine olmadı, hard diski taktıgım pc'de acılmıyor, harici olarak taksamda ne yaparsam yapiyim acılmıyor, ne bios acılıyor neden ileri gidiyor.

bu sorunu yaşayan ve cozumunu bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi, bu sorun yüzünden 3 adet hdd degiştirdim yenisini alacak maddi durumum şuanda yok lütfen bana yardımcı olucak birisi çıksın arkadaşlar...

şimdiden teşşekür ediyorum.

örnek olarak bu konuda -ki soruna çok benziyor, ama çözümünü denedigimde verim alamıyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_33730586/tm.htm

• arkadaşlar vaktim cok az hemen bir yardımcı olabilecek arkadaş yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenLe100Lesh -- 16 Aralık 2011; 22:28:50 >
  • hdd yi takmadan biosa girebiliyorsanız farbrika ayarlarına alın biosu,bios update yapın bilmiyorsanız yaptırtın.
  • yaptım dediklerinin hepsini kardeşim ama acılmıyor bütün parcalari cıkartıp denedim dual ram kullanıyorum teker teker portlarını bile degiştirdim ama bir çozum bulamadım. :/
  • bios pilini çıkar power kablosunu çıkar üçkere açma tuşuna bas
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killforyou_gfb

bios pilini çıkar power kablosunu çıkar üçkere açma tuşuna bas

denedim kardeşim az buz bizde anlıyoruz donanım olayindan 3 gün oldu sorunumu çözecek birisi yok mu :S
  • Gerekli İşlemleri Yapmıssın Mutlaka bir parçada Sorun var .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.