Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları -27-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
52.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın en iyi Android oyunları programımızın bu bölümünde Android Market üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz 5 yeni oyunu sizler için inceledik. Birbirinden eğlenceli oyunlarla herkese iyi eğlenceler.

• Artık en iyi uygulamalar videosuda bekliyoruz...Oyunlar zaten heran elimizin altında.Ama genede inceleme için teşekkürler..
  • Telefonumdan izleyemyrm neden
    Htc Sensation

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. sıradaki oyun gerçekten çok güzel teşekkürler inceleme için.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_51925149/mpage_1/f_/key_//tm.htm#51925149

Bu konuda Android uygulama ve oyunla ilgili hersey mevcut
  • elinize sağlık çok faydalı oldu, ben run like hell i sevdim hemen indirdim, hep devamı gelir umarım
  • Frontline commando ve Run like hell güzelmiş.
    İnceleme için teşekkürler bu arada.
  • Her seferinde uygulama videosu yapın deniyor ama takan yok.
  • Klasik stratejiyi kullanmışlar frontline gayet iyi bir oyun önce ücretsiz yayınlayıp sonradan ücretli olarak sunacaklar eminim.
  • Bilgisayardan hd versiyonu izleyemiyorum. firefox 8 kullaniyorum. Oynatici yeniden baslatildi uyarisiyla surekli yeniden basliyor.
  • Güzel inceleme teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eco67

Klasik stratejiyi kullanmışlar frontline gayet iyi bir oyun önce ücretsiz yayınlayıp sonradan ücretli olarak sunacaklar eminim.

zannetmiyorum oyun yapımcısı olan glu tanıtımı ıcın yapıyor bence bu tarz oyunları ios platformundada ücretsiz daha önceki gladyatör oyunuda o kadar kotu degıldı isim yapmaya calısıyor su an maksat reklam olsun cunku su an bı reklam yapmaya kalkca tonlarca para onun yerıne kalıtelı bı kac oyunu free dagıtmak daha mantıklı reklamını yapmak ıcın
  • Android için video yukluyorsunuz ama androidli telefonumla izleyemiyorum. çelişkiye gel!
  • Android oyun incelemeleri güzel de neden kimse iphone uygulaması incelemiyor?
    Bu arada ülkemizde geliştirilmiş çok eğlenceli bir iphone uygulaması http://www.mobixir.com/?p=890
  • Frontline commando bu oyunu markette bulamıyorum arama yeine yazıyorum ama oyun cıkmıyor.yardım .. telefon ideos x5 2,3,5
  • frontline klasik free4play
  • Teşekkürler
  • run like hell gayet güzel. teşekkürler
  • Haftanın android k oyunları...
  • frontline commandoyu markette bulamadım arkadaşlar kaldırıldı galiba. İzleyemeyen arkadaşlar flash playerlarınızı güncelleyin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.