Şimdi Ara

:..YENİ JETTA KULLANICILARI VE SEVENLERİ TOPLULUĞU..: (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.848
Cevap
77
Favori
573.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dr.aty

Dizel motorların akibeti hakkında bişe duyan var mı? Tekrardan satışa sunulacak mı acaba?

Passat daki euro 6 dizel motorlar ile satışa sunulacak diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Bende aranıza yeni katıldım. 3 günce aracı teslim aldım . 1.2 jetta confort dsg 16v.
    APP Connect ile ilgili aktivasyon yapan oldu mu? Bunun için para mı istiyorlar. Bu özellik madem var neden açmamışlar?
    Bu özelliğin açılabilmesi için ayrı bir modül mü takılması gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlardan cevap rica ediyorum.

tşkler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimmiles

Merhaba Arkadaşlar,

Bende aranıza yeni katıldım. 3 günce aracı teslim aldım . 1.2 jetta confort dsg 16v.
    APP Connect ile ilgili aktivasyon yapan oldu mu? Bunun için para mı istiyorlar. Bu özellik madem var neden açmamışlar?
    Bu özelliğin açılabilmesi için ayrı bir modül mü takılması gerekiyor. Bilgisi olan arkadaşlardan cevap rica ediyorum.

tşkler,

Hayırlı uğurlu olsun. Aramıza hosgeldin. Daha cözebilen çıkmadı sanırım app connecti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serci07 -- 28 Aralık 2015; 7:21:12 >
  • serci07 S kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.. coEbilwn ne demek anlayamadım.
  • quote:

teşekkürler.. coEbilwn ne demek anlayamadım.

Çozebilen yazacaktım pardon

• Mrb arkadaslar,

Herhangi bir bayide benzinli veya Jetta Otomatik goren varsa haber verebilir mi? Acil alinacak.

• merhaba ,
    doğus oto ankarada hiç jetta kalmamış nisan teslim deniliyor ,verdikleri takip numarasından sorguladığımda siparişiniz üreticiye iletildi çıkıyor bundan başka sorgulama alanı varmı satış temsilcisi nisan teslim olacak dedi
  • Şu anda teslimde firmalarda ara kalmadı. Ocak sonu sanırım bi teslimat daha var. Benim araç ta ocak sonu gelecekti ancak biri vaz caydigi icin 3 günde geldi. Antalya vw basaranı bi arayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zizu

Mrb arkadaslar,

Herhangi bir bayide benzinli veya Jetta Otomatik goren varsa haber verebilir mi? Acil alinacak.

Çorum Ahlatcı iletişim kurabilirsiniz.. Ellerinde araç vardı satılmadı ise..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serci07

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

tşkler,

Hayırlı uğurlu olsun. Aramıza hosgeldin. Daha cözebilen çıkmadı sanırım app connecti

ALMANYA İÇİNhttps://shops.volkswagen.com/de_DE/web/zubehoer/p/aktivierungsdokument-f%C3%BCr-app-connect-5g0054830a-10 200 EURO fiyatı ancak türkiye için bu aktivasyon kodu yok halen

• quote:

Orijinalden alıntı: captainzed

quote:

Orijinalden alıntı: serci07

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

tşkler,

ALMANYA İÇİNhttps://shops.volkswagen.com/de_DE/web/zubehoer/p/aktivierungsdokument-f%C3%BCr-app-connect-5g0054830a-10 200 EURO fiyatı ancak türkiye için bu aktivasyon kodu yok halen

sayfayı ingilizceye çevirttim google'dan. burda sadece mirrorlink'den bahsediyor. bildiğim kadarıyla mirrorlink sadece android'de destekleniyor. iphone için car play lazım ve car play de sadece 6.5" modellerde desteklenecekmiş.

• sıfır araç alan arkadaşlar lütfen cevaplayabilirmi?
    araçla birlikte kaç anahtar verdiler? kod anahtarları varmı bu araçların? torpidoda gizli bir anahtarı daha olduğu gibi birşey paylaşmıştı birisi var mı bu konuda bilgisi olan
    **
  • quote:

Orijinalden alıntı: juma_efsane

sıfır araç alan arkadaşlar lütfen cevaplayabilirmi?
    araçla birlikte kaç anahtar verdiler? kod anahtarları varmı bu araçların? torpidoda gizli bir anahtarı daha olduğu gibi birşey paylaşmıştı birisi var mı bu konuda bilgisi olan
    **

her araçla 2 anahtar verilir. torpido'ya gizli bir anahtar olur mu öyle şey... :) anahtar paspasın altında gibi bişey olurdu o. :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

**

her araçla 2 anahtar verilir. torpido'ya gizli bir anahtar olur mu öyle şey... :) anahtar paspasın altında gibi bişey olurdu o. :)))

dostum audi ve fordlarda oyle bırsey var bırı vw lerdede oldugunu söylemış ona ıstınaden sordum. pekı anahtar çoklatmak istesem nasıl yapıcam bunu kod anahtarı yok mu
  • 2 anahtar veriyorlar. Hatta anahtarların üzerinde etiket var bi kod olan. Lazım olur diye çıkartıp kitapçığına yapıştır dim

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

**

bana iki anahar verildi.
    torpidoda bir anahtar var evet, o da ön hava yastıklarını açıp kapamaya yarıyor :)
  • ergen muhhabeti yapmayın hakaret ederim! araştırın internette öyle konusun!
  • Sorması ayıp değil neden yazdın şimdi bunu merak ettim ?

• Toyota coralla ve jetta 1.2 TSi Comfortline arasında kaldım.
    fiyatları hemen hemen aynı
  • wildermess W kullanıcısına yanıt
    corollanın arka koltugu bıraz daha geniş ama wv daha daha keyıfli
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.